1. Anasayfa
 2. Finans

Cepteteb mi Enpara mı? Enpara vs Cepteteb Hangisi Daha İyi?

Cepteteb mi Enpara mı? Enpara vs Cepteteb Hangisi Daha İyi?
0

Cepteteb mi Enpara mı sorusu aklınıza mı takıldı? Gelin her ikisinin de avantajlarına ve dezavantajlarına birlikte bakarak hangisinin sizin için daha uygun olduğunu kararlaştıralım. En çok tercih edilen bankacılık uygulamaları olan bu iki uygulamanın birbirinden farklı çeşitli avantaj ve fırsatları bulunuyor. Bu içeriğimizde bunları inceleyerek hangisini kullanmanızın daha iyi olacağına karar vermenize yardımcı olacağız. İşte tüm detaylar….

Her ikisinin de masrafsız bankacılık sunduğu bu iki bankanın da müşterilerinin bir çoğu, hangisinin daha iyi olduğu konusunda kararsız kalıyor. Güvenilirlik, masrafsız bankacılık ve diğer çeşitli kampanya ve fırsatlar müşterilerin hangi bankayı kullanmasına karar vereceğinde önemli faktörler arasına giriyor. Cepteteb ile Enpara arasındaki tüm farklara tek içeriğimizde yer vereceğiz. Gelin birlikte Cepteteb mi Enpara mı karar verelim..

cepteteb mi enpara mı

Türkiye’nin önde gelen bankacılık hizmetlerinin ikisini burada kıyaslayacağız. Her ikisi de başarısı kanıtlamış güvenilir bankacılık uygulamalarıdır. Ancak sizin için hangisinin daha kullanışlı olacağını bilmenizde fayda var. Bu nedenle her iki bankanın da avantajlarına yer verip, kararı size bırakacağız. Böylece size hangi bankacılık uygulamasının daha uygun olacağına karar verebileceksiniz.

Cepteteb Avantajları Nelerdir?

Masrafsız bankacılık uygulamalarından biri olan Cepteteb’in sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. İlk olarak Cepteteb uygulamasında hesap kesim ücreti, havale/eft ücreti veya aidat gibi çeşitli ücretler bulunmamaktadır. Ayrıca Cepteteb’in sunmuş olduğu sürekli olarak değişen kampanyalar bulunmaktadır. Yemek siparişleri, ulaşım harcamaları gibi çeşitli alanlarda yüzdeli indirim fırsatları almanızı sağlıyor. Sürekli olarak çok sayıda kampanya kullanıma sunulmaktadır. Buraya tıklayarak Cepteteb’in güncel avantajlarını görebilirsiniz. Cepteteb mi Enpara mı sorusuna karar vermeniz için henüz daha erken; gelin devam edelim.

Enpara Avantajları Nelerdir?

Enpara‘da da, Cepteteb’de olduğu gibi herhangi bir işlem ücreti bulunmuyor. Ne aidat, ne havale/eft ne de hesap kesim ücreti bulunmuyor. Tamamen masrafsız bankacılık sunan Enpara’nın da sürekli olarak güncellenen çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. Enpara’nın resmi internet sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden kampanyaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca müşteriler tarafından Enpara’nın tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi de destek sistemidir. Hem yazılı hem de telefon görüşmesi ile 7/24 anında bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorununuzu çözebiliyor olmanız, Enpara’nın tercih edilme sebeplerinden birisidir. Enpara’yı Cepteteb’den ayıran bir avantajdan bahsedecek olursak kredi kartı ücretlerini konuşabiliriz. Enpara, Cepteteb’den farklı olarak herhangi bir kredi kartı aidatı talep etmiyor. Bu nedenle Enpara’nın tercih edilme olasılığı daha da artıyor.

Cepteteb mi Enpara mı?

Her iki bankanın da özellikleri ve avantajları birbirine çok benzemektedir. Bu nedenle bu konudaki tercih tamamen size kalıyor. Hem Enpara, hem de Cepteteb kullanan birçok kullanıcıya hangisinin daha iyi olduğu sorusunu yönelttiğimizde ikisinin de aynı avantajlara sahip olduğu cevaplarını aldık. Ancak birçok kişi Enpara’nın müşteri hizmetlerinin daha iyi çalıştığını belirtti. Ayrıca, Cepteteb’in yıllık kredi kartı ücreti alıyor olması da birçok kişinin Enpara’yı tercih etmesine neden oldu. Enpara, herhangi bir kredi kartı aidatı veya bir ücret talep etmemektedir. Bu nedenle Enpara kredi kartı çok daha avantajlı oluyor. Cepteteb mi Enpara mı sorusuna aldığımız cevaplar arasında Enpara’nın daha çok tercih edildiğini gördük.

Bu içeriğimizde Cepteteb mi Enpara mı karşılaştırmasını detaylı bir şekilde gerçekleştirdik. Hangi bankayı kullanmak istediğinize karar vermeniz için ikisinin de artı ve eksi yönlerinden bahsettik. Siz de yorumlarda hangisini neden kullandığınızı belirtmeyi unutmayın. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir