1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?
Trendlerdeki Yazı

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2024

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2024
2

Türk Telekom bedava dakika kazanma yöntemleri oldukça fazladır. Özellikle son zamanlarda herhangi bir ücret ödemeden çeşitli kampanyaları kullanarak dakika kazanmak isteyen birçok Türk Telekom abonesi bulunuyor. Tabii ki de bedava bir şekilde dakika kazanmanın çeşitli yolları var. Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz bu yazıda bulunan yöntemleri kullanarak ücretsiz dakika kazanabilirsiniz. İşte tüm detaylar…

Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz ve tarifenizin dakika sayısı size yetmiyorsa, Türk Telekom sizi yalnız bırakmıyor. Çeşitli kampanyalar ve diğer yöntemleri kullanarak Türk Telekom ücretsiz dakika kazanmanız mümkün oluyor. Tabii ki bunun için tek bir yöntem yok. Birkaç yöntemi kullanarak dakika kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tüm yöntemleri tek tek denemek. Hepsinden biraz biraz dakika kazanarak bedava bir şekilde Türk Telekom dakikası biriktirebilirsiniz.

türk telekom bedava dakika 2024

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom kullananlar için müjdeli bir haberimiz var. Herhangi bir ücret ödemeden, tamamen ücretsiz bir şekilde dakika kazanmanız mümkün. Çeşitli yöntemler kullanarak Türk Telekom bedava dakika kazanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki bunlardan en bilineni Sil Süpür hizmetidir. Ancak tek yöntem tabii ki de o değil. İçerikte yer alan her bir yöntem size dakika kazandırmaktadır. Bu şekilde sevdiklerinizle ücretsiz olarak konuşmaya devam etmeniz mümkün hale geliyor.

Bedava dakika kazanmak için şu anda güncel olarak 4 kampanya var. Bu kampanyalar, Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyalardır. Bunlar ile ücretsiz olarak binlerce dakika kazanmak mümkün. Aşağıda yer alan listede güncel olan kampanyalar yer almaktadır. İçeriğimiz sürekli olarak güncellenerek aktif olan kampanyaları size sunacaktır.

thumbnail
Benzer Yazı
Netgsm Bedava İnternet 2024 Hediye İnternet (GÜNCEL)

Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri (Güncel)

 1. Sil Süpür kullanmak
 2. 12 Ay Ücretsiz 500 Dakika Kampanyası
 3. Her Yöne 1000 Dakika Hediye Kampanyası
 4. KazandıRio Uygulaması

Bu listedeki yöntemler Türk Telekom hediye dakika kampanyalarını içeriyor. Bunların her birini kullanarak binlerce ücretsiz dakika kazanabilirsiniz. Her birinin nasıl alındığını başlıklar altında detaylıca anlattık. Bu yöntemler 2024 yılı için geçerlidir. Sonrasında yeniden içeriğimiz güncellenecektir. İşte Türk Telekom bedava dakika kazanma yöntemleri…

türk telekom bedava dakika kazanma 2024

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom’da hediye dakika kazanmanın güncel olarak 4 farklı yöntemi var. Bu yöntemlerden birisi sil süpür, birisi KazandıRio uygulaması, diğer ikisi ise Türk Telekom’un sunmuş olduğu kampanyalardır. Bu yöntemlerin her birini tek tek uygulayarak her birinden ayrı ayrı hediye dakika kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava dakika kazanma yöntemleri aşağıda listelenmiştir.

12 Ay Boyunca Her Ay 500 Dakika Hediye (BEDAVA)

Türk Telekom hediye dakika kampanyalarından birisi, 12 ay boyunca ücretsiz olarak 500 dakika kullanmanızı sağlamaktadır. Bu kampanyanın belirli koşulları ve avantajları vardır. Bu kampanyada 12 boyunca Türk Telekom’da Türk Telekom’da kalma sözünüze karşılık aylık 12 boyunca her ay 500 dakika hediye etmektedir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu kampanyanın ise koşulları şu şekildedir;

 • 12 Ay X 500 Dakika Onnet Hediye Kampanyası 01.01.2023- 31.12.2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • ​Kampanyadan PSTN-PSTN hizmeti kullanan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan belirli tarifeleri kullanan müşteriler yararlanabilir. Geçerli olan tarife tablosu eklerde yer alan taahhütnamede bulunmaktadır.
 • 12×500 Dakika Kampanyası taahhütnamesi için tıklayın.​

Kampanyaya ait diğer detaylara ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Kampanyayı kullanmak için başvurunuzu Türk Telekom müşteri hizmetlerine iletmeniz gerekiyor. 444 5 444 numarasını arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Kampanya hakkında daha fazla detayı size ileteceklerdir.

Her Yöne 1000 Dakika Hediye (BEDAVA)

Yukarıdaki kampanyaya benzer bir şekilde 12 ay kalma sözünüze tek seferlik her yöne 1000 dakika hediye kazanabilirsiniz. Tabii ki bu kampanyanın da bazı koşulları bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için en az 3 aylık bir Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanyayı kapsayan kurumsal tarifelerden birine sahip olmanız da gerekmektedir. Bu kampanya ile uyumlu olmayan farklı bir kampanya da kullanmıyorsanız, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya’nın koşulları bu şekildedir. Başvuru yaptığınız taktirde 12 ay kalma sözünüz karşılığında her yöne 1000 dakika hediye dakikanız aboneliğinize tanımlanacaktır.

Bu kampanyadan yararlanmak için karşılamanız gereken şartlar şunlardır;

 • ​Kampanya kapsamında yer alan kurumsal tarifelerden birinde olmak.
 • En az 3 aydır Türk Telekom abonesi olmak.
 • Kampanya ile uyumsuz başka bir kampanyadan yararlanmıyor olmak gerekir.
 • Kampanya kapsamındaki dakikalar Yurt içi GSM, Şehir içi/Şehirler arası sabit görüşmeleri kapsamaktadır.

Eğer aboneliğiniz koşullara uygun ise yine 444 5 444 numarasını arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilcisine ulaştığınızda kampanyanın tüm detayları ve sizin uygun olup olmadığınız size bildirilecektir.

Sil Süpür Hediye Dakika Kazanma

Bu yöntemi artık bilmeyen kalmamıştır ancak yine de bahsetmekte fayda var. Türk Telekom, her abonesine haftanın belirli bir günü olacak şekilde her hafta sürpriz hediyeler vermektedir. Bu kampanyanın adı ise “Sil Süpür” olarak belirlendi. Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden yapabildiğiniz bu Sil Süpür uygulaması, size rastgele sürpriz hediyeler vermektedir. Bu kampanyayı kullanarak eğer şanslıysanız dakika veya internet kazanabilirsiniz. Dakika çıkma olasılığı internet çıkma olasılığından daha yüksektir. Bu nedenle eğer istediğiniz şey dakika ise, Sil Süpür yapmanız sizin için çok avantajlı olacaktır. Türk Telekom bedava dakika kazanmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom mobil uygulamasını açın.

Mobil şifreniz veya SMS doğrulaması ile giriş yapın.

Uygulamaya giriş yaptığınızda ana sayfada güncel faturanızın altında “Sil Süpür” kısmı olacaktır. Buradaki hediye kutusuna tıklayarak Sil Süpür’ü açabilirsiniz.

turk-telekom-hediye-internet

Açılan ekrandaki bulutların üzerinde parmağınızı gezdirerek hediyenizi açabilirsiniz. Buradan hediye internet, hediye dakika ya da çeşitli kampanyalar size hediye edilebiliyor.

Bu yöntemi kullanarak da Türk Telekom bedava dakika kazanabilirsiniz. Sil Süpür kampanyasını haftada 1 kez kullanma hakkınız var. Böylece her hafta şansınızı yeniden deneyerek çeşitli ödüllerin sahibi olabileceksiniz. Eğer mobil uygulamanızda Sil Süpür’ü görüntüleyemiyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

KazandıRio İle Dakika Kazanma

Türk Telekom’dan bedava bir şekilde hediye dakika kazanmanın son yöntemi de KazandıRio uygulamasını kullanmak olacaktır. KazandıRio genellikle internet kazanmak için kullanılsa da, dakika kazanmak için de güzel bir fırsattır. KazandıRio uygulamasının içerisindeki kampanyaları takip ederek Türk Telekom’un herhangi bir ödülü bulunduğunda kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden de Türk Telekom bedava dakika kazanmak oldukça mümkündür. Ancak diğerlerinin yanında bu uygulamanın dakika kazandırma olasılığı biraz daha düşük kalıyor. Bu nedenle, diğer yöntemlerimizi kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu çeşitli kampanyalar ile bedava olarak dakika kazanmak mümkün oluyor. Bu içerikte söz edilen 4 farklı yöntem ile de hediye dakika kazanabilirsiniz. Yöntemlerin ilk ikisi Türk Telekom’un sunmuş olduğu kampanya paketleri olurken, üçüncüsü ise her hafta alınabilen Sil Süpür hediyesidir. Bu 3 kampanya da Türk Telekom’un kendisine aittir ve ücretsiz olarak koşulları karşılayan herkes alabilir. Son kampanya KazandıRio ise belirli şartları karşıladığınız taktirde çeşitli internet ve dakika paketleri sunabilir. Türk Telekom bedava dakika kazanma yöntemlerinin her birini denediğinizden emin olun.

Bu içeriğimizde, Türk Telekom bedava dakika kazanma yöntemlerinden bahsettik. İçeriğimiz 09/05/2024 tarihinde güncel olarak aktif olan tüm kampanyaları listelemiştir. İçeriğin güncelleneceği bir sonraki tarih 09/06/2024 olacaktır. Eğer sizin de bildiğiniz çeşitli hediye dakika kazanma yöntemleri varsa yorumlara yazabilirsiniz. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın, yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 13
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. bu sms kampanyası hala geçerli mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir