1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Exxen Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024 ExxenSpor Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024

Exxen Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024 ExxenSpor Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024
0

Exxen Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024 ExxenSpor Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024 soruları sıkça soruluyor. Exxen ve ExxenSpor üyelik ücretlerine yeni yıl ile birlikte zam geldi. Exxen ve ExxenSpor abonelik fiyatlarına zam mı geldi? Exxen 1 aylık üyelik Kaç TL? Exxen 1 ay ücretsiz mi? Exxen 14 gün ücretsiz nasıl kullanılır? Exxen maç paketi nasıl alınır? Exxen reklamlı paket kaç tl? Exxen reklamsız paket kaç tl? gibi soruların cevabını sizler için araştırdık. Hadi, yazımıza geçelim.

Exxen Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024

Exxen, Acun Ilıcalı’nın sahibi ve kurucusu olduğu Acun Medya’nın bünyesinde olan dijital içerik platformudur. Exxen, Acun Ilıcalı tarafından ilk kez kamuoyuna 24 Eylül 2020 tarihinde açıklandı. Acun Ilıcalı, Exxen’i kamuoyuna Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla duyurdu.

Acun Ilıcalı, Exxen platformu için 1500 kişilik bir ekip oluşturulduğunu açıkladı. Acun Ilıcalı, Exxen platformunun ücretsiz seçeneğinin olmayacığını açıkladı. Exxen platformununun reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli 2 paketininin olacağını belirtti. Acun Ilıcalı, Exxen platformu için yıllık bütçe olarak 900 milyon TL ayırdığını açıkladı. Exxen platformu içerisinde dizi, fim, reality show, belgesel, yarışma ve çizgi film gibi farklı yaş gruplarına hitap eden içerikler bulunmaktadır. Televizyonda bazı sebepler sebebiyle yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin Exxen platformunda yayınlanacağı belirtildi. Exxen isminin ismi ise birçok beyin fırtınası ve uzun düşünceler sonrası Yetenek Sizsiniz’den tanıdığımız Ali Taran’ın Exxen önerisiyle belirlendi. Exxen ismini siz nasıl buldunuz? Sizce platformun ismi ne olmalıydı? Peki, Exxen ücreti ne kadar? 1 aylık exxen ücreti ne kadar? 14 günlük ücretsiz kullanabiliyor muyuz? Exxen reklamlı paket kaç tl? Exxen reklamsız paket kaç tl? Gelin, bakalım

Exxen’de herkesin bildiği üzere 2 tane ücretli paket var. Reklamlı ve reklamsız. Exxen platformunda reklamlı olarak yayınlanan içeriklere erişmek için üyelik ücreti Ocak 2024 itibariyle aylık 99.90 TL, reklamsız olarak yayınlanan içeriklere erişmek için üyelik ücreti ise Ocak 2024 itibariyle 137.90 TL olarak sunulmuştur.

Exxen üyelik ücreti ne kadar

ExxenSpor Üyelik Ücreti Ne Kadar? 2024

Exxen üyelik fiyatları ne kadar? ExxenSpor üyelik ücreti ne kadar? 2024 Exxen reklamlı paket kaç tl? Exxen reklamsız paket kaç tl? sorularını cevaplayacağız.

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından 2021 yılında piyasaya sürüldü. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen, 2021-2022 sezonu da dahil olmak üzere 3 sezon UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi’nin resmi yayın ve telif haklarını satın aldığını duyurmuştur. Acun Ilıcalı, Exxen platformunda tüm UEFA maçlarının Exxen platformu üzerinden canlı olarak yayınlanacağını kamuoyu ile paylaşmıştır. ExxenSpor platform bünyesinde karşılaşmaları sunan spikerler Melih Gümüşbıçak, Ertem Şener, Gökhan Abdik, Müjdat Mustafa Muratoğlu, Aykut Aydın, Alp Özgen, Orkun Çolakoğlu ve Erman Yaşar gibi isimler bulunmaktadır. Peki, ExxenSpor üyelik ücreti ne kadar? ExxenSpor reklamlı paket kaç tl? ExxenSpor reklamsız paket kaç tl? Gelin, inceleyelim.

ExxenSpor, Exxen platformunun spor içeriklerinin bulunduğu kısmı. UEFA maçlarını da Exxekn kendi bünyesinde yayınlayacağı için üyelik paketlerine ek olarak UEFA maçlarını içeren reklamlı paketinin üyelik fiyatı 222.50 TL, reklamsız paketinin üyelik fiyatı ise 260.50 TL olarak açıklanmıştır.

 • Exxen reklamlı paket: 129 TL /Ay
 • Exxen reklamsız paket: 179 TL /Ay
 • ExxenSpor reklamlı paket: 289 TL /Ay
 • ExxenSpor reklamsız paket: 339 TL /Ay

Sizler Exxen üyelik fiyatları hakkında neler düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir