1. Anasayfa
 2. Teknoloji

HOP Dakikası Kaç TL 2024? HOP Scooter Güncel Fiyatları

HOP Dakikası Kaç TL 2024? HOP Scooter Güncel Fiyatları
0

HOP dakikası kaç TL sorusu merak ediliyor. Elektrikli scooter kiralama uygulaması HOP, Türkiye’de oldukça popüler. Bu sabah BinBin’in dakikalık ücretlerini yayınlamıştık. Şimdi ise HOP Scooterlarının ücretlerini sizler için derledik. HOP dakikalık ücreti, saatlik ücreti ve açılış ücreti gibi detayların hepsine yer verdik. HOP sürmeye başlamadan önce buradan tüm fiyatları öğrenebilirsiniz. Ne kadar ödeyeceğinizi binmeden hesap edin. İşte HOP Scooter kiralama ücretleri…

BinBin, Martı ve Hop uygulamaları son zamanlarda oldukça popüler. Ulaşımı hızlandıran ve kolaylaştıran elektrikli scooterlar Türkiye’de de aktif olarak halk tarafından kullanılmaya başlandı. Hop uygulamasının avantajı ise fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha uygun olması. Birçok ilde scooterları bulunan Hop şirketinin fiyatlandırmasını araştırarak sizler için listeledik. Tüm scooter kiralama hizmetlerinin ücretlerini sizler için listeleyeceğiz ve bu içeriklerimizi okuyarak en uygun fiyatlının hangisi olduğunu öğrenebileceksiniz. Örneğin aşağıdaki bu makalemize de göz atabilirsiniz.

thumbnail
Benzer Yazı
BinBin Dakikası Kaç TL 2024? 1 Saat Kaç TL? BinBin Güncel Fiyatları

HOP Scooter Fiyat 2024 Ne Kadar?

HOP uygulamasının fiyatları sürekli olarak değişebilmektedir. Güncel fiyatları öğrenmek için en iyi yöntem HOP ile iletişime geçmek ya da HOP uygulaması üzerinden ücretleri kontrol etmektir. Ancak yine de, sizlere en son ki fiyat durumunu aşağıda listeleyeceğiz. Ancak dediğimiz gibi, fiyatlar farklılık gösterebilir. En güncel fiyatları öğrenmek için HOP uygulamasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ancak biz yine de, son fiyatları sizler için öğrenerek burada listeledik.

HOP’un güncel ücretleri HOP’un resmi internet sitesinde ya da mobil uygulamasında yer almamaktadır. Bu nedenle ücretleri öğrenmenin tek yolu bir sürüş yapmak veya HOP ile iletişime geçmek oluyor. Ancak biz sizin için bunları yaparak, HOP dakikası kaç TL sorusunu müşteri hizmetlerine ilettik. Sizler için Hop fiyatlandırmalarını aşağıda listeledik. Hop Dakikası Kaç TL 2024? İşte o lise;

ŞehirAçılış ÜcretiDakikalık Ücret
Konya4,69 TL4,69 TL
Kayseri4,69 TL4,69 TL
İstanbul4,69 TL4,69 TL
Adana4,69 TL4,69 TL
Ankara4,69 TL4,69 TL
Antalya4,69 TL4,69 TL
Antakya4,69 TL4,69 TL
Bodrum4,69 TL4,69 TL
Bursa4,69 TL4,69 TL
Çanakkale4,69 TL4,69 TL
Diyarbakır4,69 TL4,69 TL
Eskişehir4,69 TL4,69 TL
Fethiye4,69 TL4,69 TL
İzmir4,69 TL4,69 TL
Marmaris4,69 TL4,69 TL
Mersin4,69 TL4,69 TL
Sivas4,69 TL4,69 TL
İskenderun4,69 TL4,69 TL
Yukarıdaki fiyatlar ortalama olarak hesaplanmıştır. Bazı illerde fiyatlar daha yüksek ya da daha düşük durumda olabilir.
hop dakikası kaç tl 2024

HOP Dakikası Kaç TL 2024? (Güncel Liste)

Evet geldik HOP dakikası kaç TL sorusuna. HOP Scooter kiralama uygulamasının ücretleri illere göre değişse de, ortalama olarak şu anda dakikalık ücreti 4,69 TL’dir. İstanbul ve İzmir gibi kalabalık şehirlerde bu ücret daha fazla olabilir. HOP Scooter kiralama bedeli dakikalık olarak 4,69 TL olmaktadır. Buna göre, 1 saatlik HOP sürüşü yapmak isteyen bir kullanıcı, Açılış ücreti + 60 dakikalık ücreti yani 286,09 TL ödeyecektir. HOP’un rakibi olan BinBin firmasında ise bir saatlik ücret ortalama olarak 302,39 TL olmaktadır. Ücretler her bölgeye göre değişebilmektedir. Ancak ortalama olarak 4,69 TL şeklindedir.

Ayrıca HOP uygulamasında; ücretsiz sürüş, ilk sürüşe özel indirimler gibi çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek çok daha uygun ücretler karşılığında HOP sürüşünü deneyimleyebilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere HOP uygulamasının fiyatlandırmasından bahsettik. HOP dakikası kaç TL 2024 sorusunu yanıtladık. Konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Eğer ücretlerde bir farklılık görürseniz, diğer ziyaretçilerimizin de faydalanması için yorumlarda güncel fiyatları belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir