1. Anasayfa
 2. Dedikodu

TikTok Feride Kimdir? Feride Özdinç Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok Feride Kimdir? Feride Özdinç Ne Kadar Kazanıyor?
0

TikTok platformunun ünlü isimlerinden TikTok Feride kimdir? Feride Özdinç ne kadar kazanıyor? Feride Özdinç kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, nereli? Feride sevgilisi? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. TikTok’ta kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaşmayı nasıl başardı? Bugünkü yazımızda kısa sürede popüler olan Feride Özdinç’i ele alıyoruz. Hadi, yazımıza geçelim.

TikTok Feride Kimdir?

TikTok Feride kimdir? soruları sosyal medyada merak konusu haline gelmiş blulunmakta. İnsanlar TikTok’ta Feride adıyla bilinen fenomenin hayatını merak ediyor. İşte detaylar…

TikTok’ta Feride olarak tanıdığımız gerçek ismiyle Feride Özdinç, 17 Mayıs 2004 yılında dünyaya gözlerini açtı. TikTok ve YouTube platformunda paylaştığı videolar ile fenomen haline geldi. İlk zamanlar çektiği videolar kimse tarafından izlenmezken, şimdi ise milyonlarca insan tarafından izleniyor. Feride Özdinç’in Boğa burcu olduğu bilinmektedir. 1.65 boyunda ve 55 kilo olduğu bilinmektedir. Çektiği videolar ile sosyal medyada kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmeyi başarmıştır. Bu sayede milyonlarca izlenme ve takipçi almıştır.

TikTok Feride Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Feride Özdinç, 17 Mayıs 2004 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. 2024 yılı itibariyle 20 yaşındadır. İstanbul’da yaşadığı bilinmektedir. Boğa burcudur. Genç yaşında TikTok platformuna girerek ün kazanmış ve fenomenlik hayatı çok küçük yaşlarda başlamıştır.

TikTok Feride Nereli?

TikTok Feride şuan İstanbul şehrinde yaşamaktadır. Nereli olduğuna dair sosyal medyada birçok söylenti vardır. Kimisi İstanbullu olduğunu kimisi ise Manisalı olduğunu iddia etmektedir. Nereli olduğuna dair kesin bir açıklama maalesef bulunmamaktadır.

TikTok Feride Burcu Nedir?

TikTok Feride yani Feride Özdinç, 17 Mayıs 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Burcunun boğa olduğu bilinmektedir. Burç özelliklerini yansıtmaktadır.

TikTok Feride Sevgilisi Var Mı?

TikTok Feride’nin sevgilisi olduğuna dair haberler sosyal medyada öne sürüldü. Bu haberlerin doğru olup olmadığı bilinmemekte. Feride’nin sevgilisi olup olmadığı hala sır konusu.

tiktok feride kimdir

TikTok Feride Nasıl Fenomen Oldu?

TikTok Feride yani Feride Özdinç, yaşı henüz çok küçükken TikTok’a başlama kararı aldı. TikTok platformunda yüklediği ilk videolar çok az izleniyordu ve takipçisi neredeyse hiç yoktu. Feride Özdinç, bunlara rağmen pes etmeyerek video yüklemeye devam etti. Çektiği videolar yavaş yavaş izlenme almaya başlamıştı. Bunun yanında biraz da takipçi geliyordu. Bir süre bu şekilde devam ettikten sonra Feride’nin bir videosu patladı ve sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Bu sayede yüz binlerce izlenme ve takipçi elde etti. Bu video sayesinde Feride yavaş yavaş fenomenliğe adım atmış oldu.

Videosunun patlamasının ardından Feride, bu ilgiyi çok beğenmişti. Bundan motive olarak video yüklemeye devam etti. Videoları artık yüz binlerce izleniyor ve takipçi sayısı yüz binleri geride bırakmıştı. Feride canlı yayılar açıyor, insanlarla muhabbet ediyor, diğer fenomenlerle birlikte ortak yayınlar yapıyordu. Bu sayede popülerliği daha da artmıştı. Anlık olarak Feride’nin TikTok takipçi sayısı 3.3 milyondur. Peki, TikTok Feride ne kadar para kazanıyor? Aylık kazancı nedir? İşte detaylar…

TikTok Feride Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok Feride gerçek adıyla Feride Özdinç, TikTok’ta kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı. TikTok’ta attığı videolar sayesinde milyon takipçi ve izlenme sayısını geride bıraktı. Anlık olarak TikTok takipçi sayısı 3.3 milyondur. Hepimizin bildiği üzere TikTok’ta genel olarak canlı yayınlara atılan bağışlar ile gelir elde ediliyor. Feride’nin aylık ortalama kazancı hesaplamalarımıza göre en az 100 bin TL’dir. Veriler kesin değildir, tahmindir. İzlenme sayısı baz alınarak hesaplanmıştır. Feride, TikTok’ta top yayıncılar arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir