1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Yücel Battal Kimdir? Yücel Battal Ne Kadar Kazanıyor?

Yücel Battal Kimdir? Yücel Battal Ne Kadar Kazanıyor?
0

Çektiği videolar, oynadığı videolar ile kendinden çokça söz ettiren Yücel Battal kimdir? Yücel Battal eşi? Yücel Battal ne iş yapıyor? Yücel Battal nereli? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Daha çok Mami Emen ile çektiği videolar ile tanınan Yücel Battal, bir takım sebepler dolayısıyla Mami Emen ile yollarını ayırdı. Peki, Yücel Battal kimdir? Bugünkü yazımız da Yücel Battalın hayatını ele alıyoruz. Hadi, yazımıza geçelim.

Yücel Battal Kimdir?

Sosyal medyada çektiği videolar ile kendinden sıkça söz ettiren Yücel Battal, YouTube platformunun eski isimlerinden birisidir. İlk YouTube zamanlarında Yücel Battal, arkaplanda kalarak video çekimine ve fikrine karar veriyordu. Daha sonrasında Mami Emen kendi bireysel kanalını açarak video çekimlerine başladı. Yücel ile iyi ekip olmuşlardı. İzleyiciler Yücel Battal’ı çok sevmişlerdi. Yücel Battal, 3 Mayıs 1987 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Osmaniye şehrinde yaşamaktadır. Manisa şehrinde doğduğu bilinmektedir. 2015 yılında Marmaris Adliyesinde memur olmuştur. Memurluktan sonra ise arkadaşlarıyla YouTube platformuna içerikler üretmeye başladılar.

Mami Emen’in Facia Üçlü kanalından ayrılmasından sonra Yücel Battal, Mami Emen ile birlikte video çekmeye başladılar. Daha öncelerinde hep kamera arkasında bulunan Yücel Battal, artık kamera önüne geçmişti. Yücel Battal’ın asıl mesleği adliye de memurdur. Mami Emen’in ekibi şu kişilerden oluşmaktadır: “Mami Emen, Sinan Poyaz, Mustafa Canik ve Yücel Battal.” Ekip uzun süre beraber video çekti. Eğlence, aksiyon içerikli videolar sayesinde ve samimiyetleri sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardılar. Çektikleri videolar milyonlarca izleniyordu. İnsanlar bu ekibi seviyordu. Bu sayede ekip fenomenlik hayatına giriş yapmış oldu.

Uzun bir süre bu şekilde Mami Emen ile beraber videolar çektikten sonra Yücel Battal ve ekip, Mami Emen ile yolları ayırma kararı verdi. Ekip kendi kanalını açmaya karar verdi. ‘Üç Buçuk’ adında yeni bir kanal kurdular. Üç Buçuk ekibi şu isimlerden oluşmaktadır: “Sinan Poyraz, Yücel Battal, Ahmet Mazı ve Mustafa Canik”

yücel battal kimdir

Üç Buçuk ekibi 6-7 ay boyunda düzenli video çektiler. Abone sayıları yaklaşık 300 bin oldu. Yüz binlerce izlenmeler alıyorlardı. Bu şekilde devam ederken maalesef ülkemizde yaşanan 6 Şubat depremi sonrası ekip bir süreliğine dağılmak zorunda kaldılar. Yücel Battal, geçici bir süreliğine Mersin’e taşındı. Diğerleri ise ya arabada ya da çadırlarda kalmaya başladı. Bu olumsuzluklar sebebiyle kanala aylarca video yükleyemediler. Sinan Poyraz’ın açıklamasına göre uzun süre video atmama sebebiyle yaşanan maddi sıkıntılar sebebi ve ekibin birleşememesi nedeniyle kanalı kapattıklarını ve başka birilerine satıldığını açıkladı. Bunun üzerine hepsi kişisel kanallarını açarak oradan yola devam etmeye başladı. Peki, Yücel Battal ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı nedir?

Yücel Battal Ne Kadar Kazanıyor?

Yücel Battal’ın ne kadar kazandığı, aylık kazancı sosyal medyada merak konusu haline geldi. İzleyicilerin merakını gidermek amacıyla bu soruyu yanıtladık. İşte detaylar…

Yücel Battal zaten hali hazırda Memur’dur. Memur maaşı alarak zaten evini geçindirmektedir. Ekstra olarak TikTok ve YouTube gelirleri ile kazanç elde etmektedir. Yücel Battal şu sıralarda kendine yeni bir kanal açmıştır. Eşi ile videolar çekmektedir. Kanal yeni olduğu için daha kazanç tam anlamıyla olmamaktadır. Yücel Battal’ın ne kadar kazandığı bilinmemektedir.

Bugünkü yazımız da sosyal medya fenomeni Yücel Battal kimdir? Yücel Battal eşi? Yücel Battal ne iş yapıyor? Yücel Battal nereli? Yücel Battal eşi sorularının cevaplarını verdik. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir