1. Anasayfa
 2. Dedikodu

HUGOLA Ne Kadar Kazanıyor? Aylık Kazancı 2024

HUGOLA Ne Kadar Kazanıyor? Aylık Kazancı 2024
0

Youtuber Hugola, Türkiye’de sevilen eğlence kanallarından birisi haline geldi. 1,76 milyon aboneye sahip olan HUGOLA hakkında en çok tartışılan konu HUGOLA’nın aylık kazancı oluyor. Akıllara HUGOLA aylık ne kadar kazanıyor sorusu takılıyor. Youtuber HUGOLA’nın kazancı ve hakkında merak edilen tüm detaylar hakkında kapsamlı bir içerik hazırladık. İşte tüm detaylar…

HUGOLA, uzun yıllardır Youtube‘da içerik üreten eğlence kanallarından birisidir. Genel olarak oyun içerikleri ürettiğini söyleyebiliriz. 7 yıldan fazla süredir içerik üretmeye devam eden HUGOLA’nın şu anda kanalında 1,76 milyon abonesi bulunmaktadır. Eğlenceli oyun videolarıyla bu kadar büyümeyi başaran HUGOLA kanalı hakkında tüm bilgilere içeriğimizde yer verdik…

hugola ne kadar kazanıyor 2024

HUGOLA Kimdir?

1999 yılında Eskişehir’de doğan ve şu anda İstanbul’da yaşamını sürdüren Hürkan Gügen, YouTube platformunda Hugola olarak tanınan bir fenomen haline geldi. Akdeniz Üniversitesi’nde eğitim görmesine rağmen bölümü hakkında net bir bilgi bulunmayan Hugola, 2015 yılında oyun videolarıyla başladığı içerik üretiminde özellikle CS:GO üzerine yapılan komik montajlarla geniş bir hayran kitlesine ulaştı. 1,76 milyon abonesi bulunan YouTube kanalı ve 476 bin takipçili Instagram hesabıyla dikkat çeken Hugola, aynı zamanda müzik yetenekleriyle de tanınıyor. Birçok enstrümanı başarıyla çalabilen Hugola’nın renkli kişiliği ve içten tavırları, onu gençler arasında popüler bir isim haline getiriyor.

HUGOLA Ne Kadar Kazanıyor?

HUGOLA’nın şu anda Youtube’da 1,76 milyon abonesi var. Ancak son zamanlarda videolarının izlenme oranları düşmüş durumda. Socialblade istatistiklerine göre HUGOLA kanalı son 1 ayda ortalama 3 milyon izlenme aldı. Diğer istatistikleri de göz önünde bulundurduğumuzda HUGOLA’nın aylık en az kazancının 23.500₺ olduğunu tahmin ediyoruz. Socialblade, Youtuberların kazanç tahminlerini sunmaktadır. HUGOLA’nın aylık kazancı en az 23 bin küsür olurken, en fazla ise 380 bin TL görünmektedir. Tabii ki bu rakamların arası oldukça uzak. Bu nedenle ikisinin ortalamasını alarak HUGOLA’nın ortalama aylık kazanç tahminini hesaplayabiliriz.

HUGOLA Aylık Kazancı Ne Kadar?

HUGOLA’nın Youtube’dan elde ettiği gelirin ne kadar olduğu merak ediliyor. Socialblade verilerine göre ortalama bir tahminde bulunabiliriz. Tahminlerin ortalaması alındığında HUGOLA’nın aylık Youtube’dan 5800 dolar kazandığı düşünülüyor. Tabii ki bunlar tahmindir ve net kazancı bilinmemektedir. Ayrıca bu kazanca diğer sosyal medya ve sponsorluk gelirleri dahil değildir. 5800 dolar da şu anda ülkemizde 188 bin TL yapmaktadır. Bu nedenle, tahminlere göre HUGOLA ayda ortalama olarak 188 bin TL kazanmaktadır.

HUGOLA Youtube’a Ne Zaman Başladı?

HUGOLA’nın Youtube’a yüklediği en eski video bundan tam 7 yıl önce yüklenmiş. Yüklediği korku oyunu videosundan sonra Youtube’da düzenli olarak içerik üretmeye devam eden HUGOLA bugün 500’den fazla videoya sahip. HUGOLA 7 yıl içerisinde Youtube’da çeşitli oyun videoları yükleyerek yüz binlerce aboneye ulaşmayı başardı. Şu anda ise kanalında 2 milyona yakın abone bulunuyor.

HUGOLA’nın yüklediği videolar genelde genç kesimlere hitap ediyor. Eğlenceli tepkileriyle oyun videoları çekerek geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Ayrıca gitar ve piyanoyla da ilgilenen HUGOLA, Youtube’da bunlarla ilgili de birçok içerik üretmiştir. Hatta öyle ki, “Gitar çalan insan tipleri” isimli videosu bugüne kadar en çok izlenen videosu oldu. 8 milyona yakın izlenme alan bu videosu, HUGOLA’nın en sevilen videosu oldu.

Bu içeriğimizde HUGOLA ne kadar kazanıyor sorusuna tüm detaylarıyla yanıt verdik. HUGOLA’nın Youtube istatistiklerini göz önünde bulundurarak tahmini kazanç hesaplayan Socialblade’nin tahminlerinin ortalamasına bakarak bir kazanç tahmininde bulunduk. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir