1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Cemre Solmaz ve Cellat Barıştı Mı? Neden Ayrıldı? 2024

Cemre Solmaz ve Cellat Barıştı Mı? Neden Ayrıldı? 2024
0

TikTok platformunun ilklerinden olan Cemre Solmaz ve Cellat36 ile ilgili geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya bomba gibi bir haber düştü. Haberde Cellat36 ile Cemre Solmaz’ın tekrar barıştığı ve sevgili olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Bu haberi gören insanlar CemCel barıştı mı sorularını araştırmaya başladı. Bu ikilinin eski zamanlarda sevgili olduklarına dair çok güçlü bir iddia bulunmakta.

TikTok platformu Türkiye’de kısa sürede milyonlarca kullanıcıya erişti. TikTok’un Türkiye’de popüler olmasıyla birlikte birçok insan TikTok’a içerik üretmeye başladı. CemCel muhabbeti ise uzun yıllardır bulunmakta. CemCel ne demek diye merak ediyorsanız Cem, Cemre Solmaz’ın kısaltmasıdır. Cel ise Cellat’ın kısaltmasıdır. Cellat36’nın takipçileri ve Cemre Solmaz’ın takipçileri uzun süredir ikiliyi shiplemektedir. Bu CemCel etiketi de buradan ortaya çıkmıştır. Takipçileri uzun zamandır ikilinin sevgili olmasını istiyor. Eskiden sevgili olduklarına dair ve daha sonrasında ayrıldıklarına dair çok güçlü bir iddia bulunmakta. Hatta kötü ayrıldıkları için konuşmadıklarını dahi söyleyenler bulunmakta.

Bu içeriğimiz de Cellat36 ile Cemre Solmaz barıştı iddialarını cevaplandıracağız. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çıkan haberlerde Cemre Solmaz ile Cellat36’nın barıştığını ve tekrar sevgili olduğu iddia edilmişti. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu açıklayacağız. Hadi içeriğimize geçelim.

cemre solmaz ve cellat barıştı mı

Cemre Solmaz Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Ordu şehrinin Fatsa İlçesi’nde doğmuştur. Şuanda İstanbul’da yaşamaktadır. Cemre Solmaz, 2 yıllık hemşirelik eğitimi almıştır. Eğitimini bitirdikten sonra bir süre hastanede hemşire olarak çalışmıştır. Daha sonrasında ise TikTok platformuna içerik üretmeye başlamıştır. TikTok platformunda ünlü olduktan sonra işi bırakmıştır ve tamamen TikTok platformuna yönelmiştir. TikTok’ta çektiği videolar ile kısa sürede milyonlarca izlenme ve takipçi sayısına ulaşmıştır. TikTok’ta anlık olarak 10.6 milyon takipçisi bulunmaktadır. TikTok Türkiye’de en çok takipçisi bulunan TikTokerlar arasında zirvelerdedir.

Cemre Solmaz Nereli?

TikTok fenomeni Cemre Solmaz, aslen Ordulu’dur. Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Daha sonrasında bazı nedenler dolayısıyla İstanbul’a taşınmışlardır. Şuan İstanbul’da ikamet etmektedir.

Cemre Solmaz Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibariyle 24 yaşındadır.

Cellat36 Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Cellat36 gerçek adıyla Özgür Deniz Cellat, 5 Haziran 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Kars şehrinde doğmuştur. Aslen Karslı’dır. İkizler burcudur. Boyunun 1.85 olduğu kilosunun ise 78 olduğu bilinmektedir. TikTok platformuna çektiği videolar ile kısa sürede milyonlarca izlenme ve takipçiye ulaşmıştır. Anlık olarak TikTok platformunda Cellat36’nın 8.5 milyon takipçisi bulunmaktadır. TikTok Türkiye’de en çok takipçi sayısına sahip yayıncılar arasındadır. Cellat36, TikTok’ta eskisi kadar aktif değildir. Genellikle canlı yayınlar açarak takipçileriyle sohbet, muhabbet etmektedir.

Cellat36 Nereli?

TikTok fenomeni Cellat36, Kars şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı’dır. Şuan ise İstanbul’da yaşamaktadır.

Cellat36 Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Cellat36, 5 Haziran 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibariyle 25 yaşındadır.

cemre solmaz ve cellat barıştı mı

Cemre Solmaz ve Cellat Barıştı Mı?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya bomba gibi bir haber düştü. Habere göre Cemre Solmaz ve Cellat barıştı ve sevgili olmuşlardı. Bu haberi gören birçok insan sosyal medyada ‘Cemre Solmaz ve Cellat barıştı mı?‘ araştırmasını yapmaya başladı. Bu iddialar ne kadar doğru? İşte detaylar…

Cemre Solmaz ve Cellat36’nın barışıp, sevgili olduklarına dair sosyal medyada birçok haber dolaşmakta. Yaptımız araştırmalara göre bu haberler evet, doğru! Cellat36 ve Cemre Solmaz barıştıklarına dair görüntüler geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşıldı.

Bu içeriğimizde Cemre Solmaz ve Cellat barıştı mı? Neden ayrıldı? sorularına cevap verdik. Diğer ‘Ne Alaka‘ diyeceğiniz fenomenlerin hayatına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 2
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir