1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Amerikalı Aynasız Kimdir? Kaç Yaşında, Evli mi? Ne Kadar Kazanıyor?

Amerikalı Aynasız Kimdir? Kaç Yaşında, Evli mi? Ne Kadar Kazanıyor?
0

Son yıllarda Youtube ve diğer sosyal medya platformlarında sevilen fenomenlerden birisi olan Amerikalı Aynasız, katıldığı bir programda kendisi hakkında sorulan tüm sorulara yanıt verdi. Verdiği yanıtlarla birlikte Amerikalı Aynasız’ı daha iyi tanıyor ve kendisi hakkında daha fazla bilgiye sahip olabiliyor. İşte; Amerikalı Aynasız kimdir? Kaç yaşındadır, evli midir? Hepsinin sorusuna yanıt tek bir noktada. Gelin birlikte bakalım…

Amerikalı Aynasız yani Erdal Kaya, uzun süredir Youtube üzerinde içerik üretmektedir. Amerika’da polislik yaptığı dönemlerden elde ettiği tecrübeleri takipçilerine aktaran Amerikalı Aynasız, Youtube üzerinde belirli bir kitleye sahip. Kitlesi tarafından oldukça sevilen Amerikalı Aynasız’ın kim olduğunu tüm detaylarıyla öğreneceğiz bugün.

amerikalı aynasız kimdir

Amerikalı Aynasız Kimdir?

Gerçek ismi Erdal Kaya olan fenomenimiz Amerikalı Aynasız, 1983 yılında Adana’da doğdu. Babası emekli bir polis memuru olan Erdal, İstanbul’da Otel İşletmeciliği okudu. 2005 yılında Amerika Birleşik Devletlerine göç eden Amerikalı Aynasız, Amerika’da birçok polis departmanına defalarca kez başvurduğunu ve kabul edilmediğini açıklıyor. Pes etmeyen Erdal 777 kişi arasından 11 kişinin polis olarak alındığı seçmelerde polis alındı. Meslek hayatında sonrasında sürekli yükselen Erdal Kaya, FBI’dan da teklif alarak bir süre orada da görev yaptı.

Sonrasında ise görevinden istifa eden Erdal Kaya, polislik, soruşturma, silahlar ve kişisel güvenlik hakkında danışmanlık yapmaya başladı ve gelirini artık bu şekilde elde ediyor. Aynı zamanda Youtube kanalı üzerinden de gelir elde eden Erdal Kaya, şu anda polislik yapmamaktadır.

Amerikalı Aynasız Kaç Yaşında?

Amerikalı Aynasız adıyla tanınan Erdal Kaya 1983 yılında doğdu. Şu anda ise 41 – 42 yaşlarında olan Erdal Kaya’nın tam olarak doğum gününü bilmesek de, 1983 yılında doğduğunu daha önce açıklamıştır. Dolayısıyla buna göre de Erdal Kaya şu anda 41 yaşındadır. Gün ve aya göre bu bilgi değişebilir ancak yalnızca yıl odaklı baktığımızda 41 yaşında olduğunu görüyoruz.

Erdal Kaya (Amerikalı Aynasız) Evli mi?

Bu konuda son zamanlarda Erdal Kaya’nın herhangi bir açıklaması bulunmuyor. Bu nedenle Amerikalı Aynasız’ın şu anki medeni durumunu bilemiyoruz. Erdal Kaya’nın şu anda evli olup olmadığı ya da kız arkadaşının olup olmadığı ne yazık ki tam olarak bilinmiyor.

Herhangi bir açıklama olmadığı için, şu anda evli olup olmadığı veya bir ilişkisi olup olmadığı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bu tür özel konular genellikle kişinin kendi tercihine ve gizliliğine bağlıdır ve dışarıdan izleyiciler tarafından anlaşılması zor olabilir. Özel hayata saygı göstermek tabii ki de önemlidir.

Amerikalı Aynasız Nereli? Memleketi Neresi?

Amerikalı Aynasız ismiyle Youtube üzerinden tanıdığımız Erdal Kaya, uzun süredir Amerika’da kalmaktadır. Meslek hayatını orada geçiren Erdal Kaya’nın asıl memleketi Adana’dır. 1983 yılında Adana’da doğan Erdal Kaya, babasının polislik görevleri nedeniyle sürekli olarak Türkiye’de ilk değiştirmiş ve üniversiteyi İstanbul’da Otel İşletmeciliği üzerine okumuştur.

Amerikalı Aynasız Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube kanallarının ne kadar kazandığını gösteren Socialblade uygulamasına göre Amerikalı Aynasız’ın kazancını da hesapladık. Bunlar tabii ki bir tahmindir ve kesin doğru bilgi değildir ancak kazancı profesyonel olarak hesaplanarak tahmin edilmiştir. Socialblade’nin verilerine göre Amerikalı Aynasız 1 ayda en az 2700 USD kazanırken, en fazla 43 bin dolar kazanmaktadır. Buna göre, Youtuber Amerikalı Aynasız’ın ortalama kazancı aylık 22 bin dolar olmaktadır.

Bu içeriğimizde sizlere Amerikalı Aynasız kimdir, kaç yaşındadır ve diğer bilgileri detaylarıyla aktardık. Konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir