1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Emrullah Sürmeli Ne Kadar Kazanıyor? Emrullah Sürmeli Kimdir?

Emrullah Sürmeli Ne Kadar Kazanıyor? Emrullah Sürmeli Kimdir?
0

Sosyal medyada çektiği videolar ve oynadığı diziler ile kendisinden çokça söz ettiren Emrullah Sürmeli kimdir? Emrullah Sürmeli ne kadar kazanıyor? Öldü mü? Kaç yaşında? Nereli? Boyu? Kilosu? Kavga? Traşı? Sevgilisi? Aylık kazancı? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımız da Sıfır Bir ile tanınan Emrullah Sürmeli’nin hayatını ele alıyoruz. Hadi yazımıza geçelim.

Emrullah Sürmeli Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Emrullah Sürmeli, 2000 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. 2024 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Aslen Adanalı’dır. Adana şehrinin Karaisalı İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini ise Karaisalı Lisesi’nde tamamlamıştır. Emrullah Sürmeli, zor bir çocukluk geçirdiğini açıklamıştır. Çocukluğunda babasının restaurant’ında çalıştığını açıklamıştır. Emrullah Sürmeli’nin kilosu ve boyu hakkında net bir bilgi maalesef bulunmamakta. Emrullah Sürmeli’nin sevgilisinin Özge olduğu bilinmektedir. Peki, Emrullah Sürmeli nasıl fenomen oldu? Nasıl ünlü oldu?

Emrullah Sürmeli Nasıl Ünlü Oldu?

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Emrullah Sürmeli, çocukluğunun sokaklarda geçtiğini açıklamıştır. Çocukluğunda babasının Adana’da bulunan restaurant’ında garsonluk yaptığını açıklayan Emrullah Sürmeli, hayatının dönüm noktasının Sıfır Bir dizisi olduğunu açıklamıştır. Sıfır Bir dizisinin çok popüler olmasıyla birlikte Emrullah Sürmeli’de popüler olmuştur. Sıfır Bir dizisinin ardından ‘Sokağın Çocukları’ dizisinde Sedat rolünü oynamıştır. 2020 yılında ise Sıfır Bir’in devam niteliğinde olan sinema filminde rol almıştır.

Sıfır Bir ve Sokağın Çocukları projelerinin ardından Emrullah Sürmeli, TikTok platformuna içerikler üretmeye başlamıştır. TikTok platformuna giriş yaptığında Sıfır Bir dizisinden zaten belirli bir kitlesi bulunmaktaydı. Çektiği videolar ile kısa sürede TikTok platformunda geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Emrullah Sürmeli’nin anlık olarak Instagram takipçi sayısı 500 bin iken, TikTok takipçi sayısı 2.8 milyondur. Emrullah Sürmeli, bu süre zarfında şarkılar da çıkarmıştır.

emrullah sürmeli ne kadar kazanıyor

Emrullah Sürmeli’nin Şarkıları

Emrullah Sürmeli – Baba (Bedel)

Emrullah Sürmeli – Bedeli Neyse Ne

Emrullah Sürmeli’nin Oynadığı Diziler ve Filmler

 • Sıfır Bir (Dizi): 2018 – 2019
 • Sokağın Çocukları (Dizi, Sedat): 2020
 • Sıfır Bir (Film, Emrullah): 2020

Emrullah Sürmeli Traşı

Emrullah Sürmeli’nin traşı sosyal medyada popüler hale geldi. Gençler Emrullah Sürmeli’nin traşını çok beğenerek o traştan yaptırmak istiyor. Emrullah Sürmeli’nin traşı halk dilinde keko traşı olarak biliniyor. Kuaförünüze ise yanlar sıfır, üstü kısalt dediğiniz zaman veya istediğiniz saç modelinin resmini gösterdiğiniz zaman o traşı yapabilir.

Emrullah Sürmeli Kavga Mı Etti?

Geçtiğimiz günlerde Emrullah Sürmeli hakkında şok bir iddia atıldı. Emrullah Sürmeli sosyal medyaya düşen habere göre ünlü bir isimle kavga etmişti. Peki, bu iddia doğru mu?

Sosyal medyaya düşen haberlerde Emrullah Sürmeli’nin fenomen bir isimle kavga ettiği iddia ediliyor. Araştırmalarımız sonucu bu iddianın yalan olduğunu, gerçeği yansıtmadığını görüyoruz.

Emrullah Sürmeli Ne Kadar Kazanıyor?

Hem oyuncu hem sosyal medya fenomeni Emrullah Sürmeli’nin aylık kazancı, Emrullah Sürmeli ne kadar kazanıyor? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. İşte detaylar…

Emrullah Sürmeli ‘Sıfır Bir’ ve ‘Sokağın Çocukları’ dizilerinde ve sinema filminde rol almıştır. Günümüzde ise TikTok platformuna videolar üretmektedir. Çektiği videolar yüz binlerce izlenmektedir. Hesaplamalarımıza göre Emrullah Sürmeli’nin aylık kazancı en az 100 bin TL’dir. Veriler tahmindir, kesin değildir. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir