1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Mika Raun Kimdir? Mika Raun Ne Kadar Kazanıyor?

Mika Raun Kimdir? Mika Raun Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medyada son zamanlarda çokça konuşulan Mika Raun kimdir? Mika Raun ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı? Eski hali? Sevgilisi? Annesi? Ameliyat? Nereli? Askerlik yaptı mı? Gerçek adı? Boyu tarzı sorular sosyal medyada merak konusu haline geldi. Mika Raun çocukluktan itibaren zor bir hayat geçirdiğini takipçileri ile paylaşmıştır. Bugünkü yazımızda Mika Raun’un hayatını ele alacağız. Hadi, yazımıza geçelim.

Mika Raun Kimdir?

Kısa süre içerisinde yüz binlerce takipçiye ulaşmayı başarabilen Mika Can Raun, çocukluğundan itibaren zor bir hayat geçirdiğini ve birçok engelle karşılaştığını açıklamıştır. Mika Raun kimdir? İşte, o hayat hikayesi…

Mika Raun Can, Büyükada’da dünyaya gözlerini açmıştır. 9 Temmuz 2001 doğumludur. Mika Raun’un babası Rum asıllıdır ve Büyükadalıdır. Annesi ise aslen Şanlıurfalıdır. Mika Can Raun, şuanda üniversite okumaktadır. Mika Can Raun, Marmara Üniversitesinde lisans eğitimini devam ettirmektedir. Mika Can Raun, Senaryo Yazarlığı ve Film Tasarım bölümünü okumaktadır. Eğitim hayatı bu şekilde devam etmektedir.

Mika Raun, çocukluktan itibaren yönelimi yüzünden birçok baskıya ve linçe maruz kaldığını takipçileri ile paylaşmıştır. Çocukluğunun çok zor geçtiğini açıklayan Mika, TikTok’a başlamadan önce hayatının pek iyi olmadığını aktarmıştır. Mika Can Raun, TikTok platformuna ilk başladığı sıralar videoları çok izlenmemekteydi. İzlenme ve takipçi sayısı çok düşüktü. Fakat Mika Can Raun pes etmeyerek video çekmeye ve TikTok platformuna yüklemeye devam etti. Bu istikrar onun işine ileride çok yaracaktı.

Mika Raun, ilk TikTok platformuna videolar çekmeye başladığı zamanlar kimse tarafından tanınmıyordu. Videoları çok az izleniyor ve takipçisi neredeyse hiç yoktu. Mika Can Raun, pes etmeyerek video çekmeye devam etti. Çektiği videolar, konuşma tarzı insanlar tarafından beğenilmişti. Muhabbet tarzı insanları etkilemişti. Toplumumuz da alışılmış olmayan yönelimini TikTok videoları ile herkese duyurdu. Alışılmadık olması insanların ilgisini daha da arttırdı ve popüleritesini arttırmaya başladı. Bu sayede kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. Her gün düzenli videolar yüklüyor ve takipçi sayısı her geçen gün daha da artıyordu.

mika raun kimdir

Mika Can Raun, çektiği videolar ile kısa sürede fenomen haline gelmişti. Artık videolar çok izleniyor ve takipçi sayısı yüz binleri geride bırakmıştı. Mika Can Raun bunun sayesinde gelir elde ettikten sonra estetik ameliyatı olmaya karar vermişti. Kendisini erkek hissetmiyordu, kadına benzemek istemişti. Bu yüzden buna yönelik estetik ameliyatları oldu. Estetikli yeni halini gören takipçileri Mika Raun’a inanamadılar. Herkes çok güzelleştiğini dile getiriyordu. Bu estetik ameliyatları ile Mika Can Raun için yeni bir hayat başlamıştı.

Son günlerde sevgilisi ile çektiği videolar ile sosyal medyaya gündem olan Mika Raun, geçtiğimiz günlerde Armağan Bey ile çektiği videoda ameliyat olmadığın dile getirdi. Bu şekilde akıllardaki soru işareti de kalkmış oldu.

Mika Raun Ne Kadar Kazanıyor?

Çektiği videolar ile yüz binlerce izlenen Mika Raun’un ne kadar kazandığı sosyal medyada merak konusu haline geldi. Mika Raun aylık kazancı ne kadar? Gelin, birlikte inceleyelim.

Mika Can Raun, TikTok’ta son dönemlerde gündem olan bir kişi. Çektiği videolar ve takipçi sayısı ile güzel kazançlar elde edebiliyorlar. Herkesin bildiği üzere TikTok platformunda canlı yayınlara atılan bağışlar ile gelir elde ediliyor. Mika Raun ise çok canlı yayın açmadığından dolayı TikTok canlı yayın geliri izlenme sayısına göre az diyebiliriz. Mika Can Raun, aylık olarak TikTok’tan en az 30 bin TL para kazanmaktadır. Kesin değildir, tahmindir. TikTok platformunda çok canlı yayın açmadığı için rakam düşüktür. Sadece TikTok canlı yayın geliri hesaplanmıştır. Canlı yayın baz alınarak hesaplanmıştır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir