1. Anasayfa
 2. Mahrem Köşesi

OK Prezervatif Boykot mu? İsrail’i Destekliyor mu?

OK Prezervatif Boykot mu? İsrail’i Destekliyor mu?
0

Son zamanlarda birçok markaya boykot uygulanmaya devam ediyor. En çok merak edilen konulardan birisi de OK prezervatif boykot mu sorusu oldu. Bu konuda sizin için detaylı bir araştırma yaptık ve içeriğimizde tüm detaylara değindik. OK markasının boykot olup olmadığına dair tüm detaylar içeriğimizde… Ok boykot mu? İsrail’i destekliyor mu? İşte tüm detaylar…

Son yıllarda dünya genelinde yaşanan olaylarda yerli ürünlere olan önem git gide artmaktadır. Bu nedenle de birçok markanın yerli olup olmadığı veya boykot olup olmadığı araştırılmaya başlandı. OK yani OKEY markası da bu konuda en çok araştırma yapılan markalardan birisi haline geldi. OK Prezervatif boykot mu sorusu gündeme gelmeye devam ediyor. Peki böyle bir şey var mı? OKEY markası kime ait? İşte tüm detaylar…

OKEY Prezervatif Kime Ait?

OKEY prezervatifleri, Türkiye merkezli Eczacıbaşı Topluluğu’na aittir. Eczacıbaşı, sağlık, tüketim ürünleri ve yapı malzemeleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren büyük bir holdingdir. OKEY markası, özellikle cinsel sağlık ve korunma ürünleri alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir.

OKEY markası, Türkiye’de cinsel sağlık ve korunma ürünleri pazarında önemli bir yere sahiptir. Eczacıbaşı Topluluğu bünyesinde yer alan bu marka, uzun yıllardır kalitesi ve güvenilirliği ile tanınmaktadır. OKEY prezervatifleri, çeşitli ihtiyaç ve tercihlere yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünler arasında farklı ebatlar, kalınlıklar, dokular ve aromalar bulunmaktadır, böylece kullanıcıların farklı tercihlerine hitap edebilmektedir.

OKEY Prezervatifi Kim Kurdu?

OKEY prezervatifleri, Türkiye’nin köklü ve saygın şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı Holding tarafından piyasaya sunulmuştur. Eczacıbaşı Topluluğu’nun temelleri, 1942 yılında Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından atılmıştır. Eczacıbaşı, sağlık ve hijyen alanında faaliyet gösteren, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile tanınan bir şirket olarak gelişimini sürdürmüştür.

OKEY markasının kuruluşu da Eczacıbaşı’nın bu amaçları doğrultusunda gerçekleştirilmiştir. Eczacıbaşı, 1980’lerde Türkiye’de cinsel sağlık ve korunma ürünlerine duyulan ihtiyacı karşılamak amacıyla OKEY markasını piyasaya sürmüştür. O günden bu yana OKEY, Türkiye’de cinsel sağlık ve korunma ürünleri pazarında önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Marka, Eczacıbaşı’nın kalite ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda gelişimini sürdürmüş ve kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmiştir.

OK Prezervatif Boykot mu?

OK prezervatifleri boykot değil, tamamen yerlidir. Bu nedenle bu konuda herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yoktur. Eczacıbaşı Holding tarafından kurulan ve hala Eczacıbaşı’na ait olan OKEY markası tamamen yerlidir. Türkiye’de en çok kullanılan ve en güvenilir prezervatif markası olan OKEY hakkında herhangi bir boykot yoktur. Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok. Tamamen rahat bir şekilde satın alarak kullanabilirsiniz.

OKEY markasının İsrail ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Yerli bir Holding’e ait olan bu firma kuruluşundan bugüne tamamen Türkiye’de Eczacıbaşı Holding tarafından faaliyetine devam etmektedir. Bu nedenle farklı bir durum söz konusu değildir. Boykot yapılmasını gerektiren herhangi bir durum bulunmamaktadır. Türkiye’de İsrail ve Amerika ile bağlantısı olan birçok markaya boykot uygulansa da, bu marka için öyle bir durum söz konusu değildir.

Sonuç

İçeriğimizi kısa bir şekilde özetleyecek olursak, en popüler prezervatif markalarından biri olan OKEY, tamamen yerlidir ve herhangi bir boykot durumu yoktur. Bu nedenle kullanmanızda herhangi bir sorun olmayacaktır. Bu içeriğimizde OKEY markasının geçmişi ve kime ait olduğuna dair detaylı bilgilendirmelerde bulunduk. OK Prezervatif boykot mu sorusuna tüm detaylarıyla yanıt verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir