1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Mükremin Gezgin Kimdir? Mükremin Gezgin Ne Kadar Kazanıyor?

Mükremin Gezgin Kimdir? Mükremin Gezgin Ne Kadar Kazanıyor?
0

Son zamanlardarda TikTok platformunda çektiği videolar ile ünlü olan Mükremin Gezgin kimdir? Nereli? Eski hali? Asker? Kaç yaşında? Eşi? Sevgilisi? Askerlik yaptı mı? Ameliyat oldu mu? Cinsiyeti? tarzı sorular sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımızda sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin’in hayatını ele alacağız. Hadi, yazımıza geçelim.

Mükremin Gezgin Kimdir?

Kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başarabilen Mükremin Gezgin kimdir? Kaç yaşındadır? Askerlik yaptı mı? Nereli? Ameliyat oldu mu? tarzı sorular çok aratılmış ve merak edilmiştir. Bazı kesim tarafından aşırı linçlenen Mükremin Gezgin kimdir? İşte detaylar…

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, 1998 yılında Ankara şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Zor bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Mükremin Gezgin, olumsuz şartlar dolayısıyla eğitimini yarıda bırakmıştır. Eğitimini yarıda bıraktıktan sonra çeşitli işlere girerek geçimini sağlamaya çalışmıştır. Daha sonra TikTok platformuna videolar çekerek tanınmaya başlamıştır. Çektiği tuhaf konulu videolar örneğin ‘hamileyim’ videoları sosyal medyada viral haline gelmiştir. Mükremin Gezgin, cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştur.

Zorlu bir hayat şartlarından sonra Mükremin Gezgin, TikTok platformuna videolar çekmeye başlamıştır. İlk zamanlar TikTok’a yüklediği videolar hiç izlenmiyordu. Mükremin Gezgin, pes etmeyerek düzenli olarak videolar yüklemeye devam etti. Daha sonra absürt konulu videolar yüklemeye başlayınca izlenme sayısında ve takipçi sayısında ciddi bir artış meydana gelmişti. Mükremin Gezgin’in bu videoları insanların ilgisini çekmişti. Bu sayede takipçi sayısı hızlıca yüz binlere ulaştı ve yavaş yavaş popüleritesi arttı.

Mükremin Gezgin’in cinsiyeti aslında erkektir. Daha sonra geçirdiği ameliyatlarla cinsiyetini kıza benzetmeye çalışmıştır. Birçok estetik ameliyatı geçirmiştir. Bazı estetik ameliyatlarını takipçileri absürt bularak dalga konusu haline getirmiştir. Mükremin Gezgin, bu durumlarını videoya alarak TikTok’ta paylaşmaktadır. Bazı kimseler Mükremin Gezgin’i sevmezken bazı kimseler ise severek izlemektedir. En ilginç çektiği video ‘Hamileyim’ adlı videoları olmuştur. Bu videoları sosyal medyada çok konuşulmuş. Erkeğin hamile kalıp kalamayacağı sorgulanmıştır. Mükremin Gezgin, daha sonra bu videolar yüzünden başına olaylar gelince bu videonun gerçek olmadığın ve böyle bir şeyin bilimsel olarak olamayacağını takipçileri ile paylaşmıştır.

mükremin gezgin kimdir

Mükremin Gezgin Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok platformunda paylaştığı videolar ile kısa sürede milyon takipçi ve izlenmelere ulaşan Mükremin Gezgin, TikTok’tan ne kadar kazanıyor? Mükremin Gezgin aylık kazancı ne kadar? soruları merak konusu haline geldi. İşte detaylar…

Mükremin Gezgin, TikTok platformuna attığı absürt videolar ile kısa süre içerisinde milyon takipçi ve izlenmeye ulaştı. Çektiği ‘hamileyim’ ve ‘askere gidiyorum’ başlıklı videoları sosyal medyada gündem haline geldi. Mükremin Gezgin’in bu yükselişinin bir sebebi ise insanlar bu şekilde olan insanları gerçek hayatta çok görmüyor. Mükremin Gezgin ise tam tersi bunu hatta abartarak bunu sosyal medyada paylaşıyor. Kendisinin erkek olmadığını, kız gibi hissettiğini söylüyor. İnsanlar ise Mükremin Gezgin’i bu durum dolasıyı ile linçliyor. Peki, sosyal medyada gündemden düşmeyen Mükremin Gezgin ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin’in milyon takipçiye sahip TikTok hesabı bulunmakta. Çektiği videolar ise ciddi manada fazla denilebilecek seviyede izlenmektedir. TikTok’tan herkesin bildiği üzere canlı yayınlara atılan bağışlardan gelir elde edilmektedir. Bizim araştırmalarımıza göre Mükremin Gezgin’in sadece TikTok platformundan aylık kazancı en az 100 bin TL’dir. Veriler tahmindir, kesin değildir. İzleyici sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

Bugünkü yazımız da sosyal medyada son günlerde çok konuşulan Mükremin Gezgin’in hayatını ele aldık. Mükremin Gezgin kimdir? Mükremin Gezgin ne kadar kazanıyor? sorularını yanıtladık. Sizler Mükremin Gezgin hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız. Daha fazla ‘Alakasız‘ haber için takipte kalmayı unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir