1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Instagram Boş Yorum Atma Nasıl Yapılır? (Boş Yorum Kopyala)

Instagram Boş Yorum Atma Nasıl Yapılır? (Boş Yorum Kopyala)
0

Instagram boş yorum atma son zamanlarda oldukça popüler. Birçok kullanıcı gönderilerin ya da reels videolarının altında boş yorumlar paylaşabiliyor. Herhangi bir şey yazmadan gönder tuşuna tıklayarak boş bir yorum göndermeyi başarıyorlar. Ancak bunu yapmayı bilmeyenler ise henüz bir şey yazmadan boş bir yorumu ne yazık ki paylaşamıyor. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? İşte Instagram’da boş bir yorum göndermenin tek yolu…

Instagram’da boş yorum atacağınız yerlere bizim aşağıda bırakmış olduğumuz yeri kopyalayın ve yapıştırın. Bunu yaptığınız zaman bir şey yazmış olarak görüneceksiniz ve gönder butonu aktif olacak. Böylece yorumunuzu Instagram’da bir gönderinin altında paylaşabileceksiniz. Instagram’da bunu yapmanın tek bir yolu var o da buradaki boşluk metnini kopyalamaktır.

instagram boş yorum atma

Instagram Boş Yorum Nedir?

Instagrma’da boş yorumlar, genellikle yorumlarda karşımıza çıkıyor. Bu yorumların içerisinde hiç bir şey yazmıyor ancak yorumu nasıl oluyorsa bir şekilde paylaşıyorlar. Instagram yorumlarına atılan bu boş yorumlar, boşluk harfinin kopyalanmasıyla oluyor. Aşağıda da kopyalama yapabileceğiniz bir boşluk metni bıraktık. O metni kopyaladıktan sonra Instagram yorumlarına attığınızda, boşluk şeklinde yayınlayabilirsiniz. Instagram boş yorum atma işlemi oldukça kolaydır. Tüm bunları nasıl yapacağınızdan detaylıca bahsettik.

Instagram’da Boş Yorum Nasıl Yapılır?

Instagram‘da boş yorum atmak için aşağıda eklediğimiz butona tıklayarak boş metni kopyalamanız gerekmektedir. Metni kopyaladığınızda bu metni Instagram’da yorum kısmına yapıştırabilirsiniz. Boş bir şekilde yapıştırılmış olan metin gönder butona basabilmenizi sağlayacaktır. Böylece, yorumunuzu gönderebileceksiniz ve içerisi boş olacaktır.

Boş yorum atmak çok basittir. Sadece buradaki boşluk harfini kopyalamanız yeterlidir. Aşağıda tek tek adımlar ile boş yorum yapabilirsiniz.

Bu sayfanın aşağısında yer alan “Boşluk Kopyala” butonuna tıklayın.

Kopyaladığınız boşluk karakterini, Instagram’da herhangi bir gönderinin yorumlar kısmına girerek yapıştırın.

Gönder butonuna tıklayarak yorumunuzu paylaşın.

Bu adımları uyguladığınızda Instagram’da içerisinde herhangi bir şey yazmayan boş bir yorum gönderebileceksiniz. Boşluk karakterini kopyalamanız gereken buton ise aşağıdadır. Kopyalama yapmak için ihtiyacınız olan buton sayfanın aşağısında siyah bir butondur. Instagram, boş bir yorum yapmanıza izin vermese de, bu karakteri kopyalamanız yeterli oluyor. Instagram buna engel olamadığından dolayı yorumu rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz.

Instagram Boş Yorum Atma

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, boş bir yorum göndermek için tek yapmanız gereken işlem aşağıdaki butona tıklayarak boşluk karakterini kopyalamak olacaktır. Bu karakteri kopyaladıktan sonra Instagram’dan boş yorum göndereceğiniz bir paylaşımı seçin ve paylaşımın altına bunu yapıştırın. Bunu yapmak oldukça basittir. Aşağıda videolu olarak da size nasıl uygulandığından bahsettik.

Instagram Boş Yorum Kopyala (Butona Tıklayın)

Aşağıdaki butona tıkladığınızda boşluk karakteri panonuza kopyalanacaktır. Kopyaladıktan sonra herhangi bir gönderinin altına yorumu ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

[custom_button]

Bu buton, boşluk karakterinizi cihazınızda kopyalar. İstediğiniz her yere yapıştırarak kullanmanız mümkündür. Instagram boş yorum atma işlemini yapmak için farklı bir şey yapmanıza gerek yoktur. Boş bir yorum göndermenin şu anda tek yöntemi budur. Gördüğünüz tüm boş yorumlar bu şekilde atılmaktadır.

Eğer bu buton sizde çalışmadıysa lütfen yorumlarda belirtin. Moderatörlerimiz sizlere bu karakteri kopyalamanız hakkında yardımcı olacaktır. Bu şekilde boşluk karakterini size göndeririz ve hızlıca kopyalamanız için yardımcı oluruz.

Bu içeriğimizde Instagram boş yorum atma işleminin nasıl yapılacağından detaylıca bahsettik. Tek yapmanız gereken şey butona tıkladıktan sonra gidip herhangi bir postun altına yapıştırmak. Sonrasında boş yorumunuz yayınlanacaktır. İçeriğimiz hakkında görüş ve önerileriniz varsa lütfen yorumlar kısmında bunu bizimle paylaşmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir