1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Furkan Ağluç Kimdir? Furkan Ağluç Ne Kadar Kazanıyor?

Furkan Ağluç Kimdir? Furkan Ağluç Ne Kadar Kazanıyor?
0

Son zamanlarda sosyal medyada çokça konuşulan Furkan Ağluç kimdir? Furkan Ağluç ne kadar kazanıyor? Furkan Ağluç aylık kazancı? Furkan Ağluç nereli, sevgilisi, nia, boyu, serveti, öldü mü, kiminle evli, aldatıldı mı? açıklama, ayrıldı mı? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık ve bulduk. Hadi, yazımıza geçelim.

Furkan Ağluç Kimdir?

Kısa sürede milyonlara hitap eden Furkan Ağluç kimdir? Furkan Ağluç kaç yaşındadır? Furkan Ağluç nerelidir? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Furkan Ağluç’un zorlu bir çocukluk geçirdiğini hepimiz biliyoruz. İşte hayat hikayesi.

Furkan Ağluç kimdir dediğimizde Furkan Ağluç, Iğdır şehrinde dünyaya gelmiştir. 2000 doğumludur. Çocukluğundan itibaren çobanlık mesleği ile uğraşmaktadır. Köyde yaşamaktadır. 24 yaşındadır. Çocukluğunun çok zor geçtiğini takipçileri ile paylaşmıştır. Furkan Ağluç, sosyal medyaya girmeden önce çobanlık mesleği yaparak ailesinin geçimini sağlıyordu. Peki, sosyal medyada nasıl başladı? Nerden aklına geldi? Nasıl fenomen haline geldi? İşte detaylar…

Sosyal medya fenomeni Furkan Ağluç, sosyal medyaya girmeden önce çobanlık yapıyordu. Ailesinin geçimini çobanlık mesleği ile geçindiriyordu. Bu sırada işini yaparken arada sırada TikTok platformuna videolar yüklüyor fakat izlenmiyordu. Bir gün ejderhası var şarkısının popüler olduğu zamanlar Furkan Ağluç, bu sesi koyun sürüsüne uyarlarak bir video yaptı. Daha sonrasında telefonu bırakarak işine devam etti. Akşam ise attığı videonun yüz binlerce izlenme aldığını ve binlerce takipçi yağdığını farketti. Bu olaya çok mutlu olmuştu derken sosyal medya fenomenliği bu şekilde başlamış oldu.

TikTok platformuna attığı video ile yüz binlerce izlenme ve binlerce takipçi sayısına ulaşan Furkan Ağluç, bu popülerliğini devam ettirmek istedi. Bu tarz videolarına devam ederek popülerliğini arttırmaya devam etti. Canlı yayınlar yaparak TikTok’dan gelir elde etmeye başladı. Her geçen gün takipçi sayısı daha da artmıştı. Bazı TikTok fenomenleri ile yayınlar yaparak karşılıklı etkileşim sağladılar. Bu şekilde büyümeleri daha da hızlandı. Bir gün yayınına Nia’yı alarak sohbet ettiler. Bu sohbet Furkan ve Nia’nın ilk sohbetiydi. Kim bilebilirdi ki daha sonra sevgili olacaklarını.

furkan ağluç kimdir

Furkan ve Nia, uzun bir süre ortak yayınlar açtılar. Yayınlarda sohbetler ediliyor, espriler yapılıyor ve gülünüyordu. Takipçiler ise ikiliyi shipliyordu. Beraber yayınlar açarak izlenme sayılarını ve takipçi sayılarını her geçen gün daha da arttırdılar. Bu yayınlar ikiliyi birbirine bağlamaya başlamıştı. Derken Furkan ve Nia birbirlerinden hoşlanmaya başladılar. Daha sonra ise birbirlerine hoşlandıklarını açıklayarak sevgili olduklarını tüm TikTok camiasına açıkladılar.

Furkan ve Nia’nın sevgililik dönemi takipçileri tarafından çok olumlu karşılandı. İnsanlar ilişkilerini destekliyor ve çok seviyordu. Biraz zaman geçmesinden sonra Furkan, Nia’ya evlenme tekifi etti. Nia’da teklifi kabul ederek, evlenme kararı almış oldular. Her şey çok güzel giderken bir anda TikTok’a bomba gibi bir video düştü. Nia, Furkan’ı aldatmıştı. Aldattığı iddia ediliyordu. Video da Nia bir arkadaşına sarılıyor ve öpüyordu. Bunun üzerine Furkan, Nia’dan ayrıldı ve uzun bir süre konuşmadılar. Daha sonrasında videonun eski olduğu ortaya çıkınca tekrar barıştılar.

Furkan Ağluç Ne Kadar Kazanıyor?

Sosyal medyada kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Furkan Ağluç’un kazancı sosyal medyada merak konusu haline geldi. Furkan Ağluç’un evler ve arabalar aldığı ortaya çıktı. Peki Furkan Ağluç ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı nedir? İşte, buyrun detaylar…

Furkan Ağluç, TikTok platformundan en az aylık olarak tahminen 200 bin -300bin TL arası para kazanmaktadır. Veriler tahmindir, kesin değildir. İzleyici sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir