1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Ücretsiz Windows 11 Etkinleştirme 2024

Ücretsiz Windows 11 Etkinleştirme 2024
0

Freedos bir bilgisayara ücretsiz ve orijinal lisanslı bir şekilde Windows 11 kurmak istiyorsanız, bu makalede bunu yapmak için gerekli adımların tümünü size detaylı olarak aktaracağız. Tek tek, detaylarıyla birlikte Ücretsiz Windows 11 etkinleştirme işleminin nasıl yapılacağını size anlattık. İşte tüm detaylar…

Günümüzde neredeyse tüm bilgisayarların olmazsa olmazı olan Windows’un fiyatları oldukça yüksek olabiliyor. Bu nedenle insanlar daha uyguna ya da ücretsiz olarak Windows 11 lisansı almak istiyorlar. Dolayısıyla ücretsiz Windows 11 etkinleştirme işleminin nasıl yapılacağı herkes tarafından araştırılıyor. Biz de bugün burada bu işlemleri tüm detaylarıyla aktaracağız.

ücretsiz windows 11 etkinleştirme

Ücretsiz Windows 11 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 11’i ücretsiz olarak etkinleştirmenin birçok yolu bulunmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla orijinal lisanslı Windows 11 kullanmak istiyorsanız aşağıda size anlatacağımız adımları tek tek inceleyebilirsiniz. Detaylı olarak aktardığımız adımları uyguladığınızda Windows 11 lisansınız aktif ve kullanıma hazır hale gelecektir. Hiç bir sorun yaşamadan lisansı ömür boyu kullanabileceksiniz. İşte sizin için o yöntemler….

Windows’u bilgisayarınıza ücretsiz olarak kurmanız sizin için bir sorun yaratmaz. Windows bu konuda bir açıklama yapmasa da, lisansların bu şekilde ücretsiz kullanılmasına izin veriyor. Bugüne kadar herhangi bir kullanıcının lisans iptal edilmedi. Bu nedenle, aşağıdaki adımları uygulayarak alacağınız ücretsiz Windows 11 lisansı sizin için bir sorun yaratmayacaktır.

Windows’u ücretsiz olarak kurmak, bazı kullanıcılar için geçerli bir seçenek olabilir. Microsoft’un bu konudaki resmi politikası zaman zaman değişebilir ve lisanslama şartları farklılık gösterebilir. Ancak, bazı durumlarda, belirli bir kullanıcı kitlesi için ücretsiz yükseltme seçenekleri sunulabilir veya lisanslama konusunda daha esnek bir yaklaşım benimsenebilir.

Şimdi gelelim ücretsiz Windows 11 etkinleştirme işlemine, bu işlemi yapmak için Youtube’da bulunan bazı videolardaki adımları adım adım uygulayabilirsiniz. Yazılı biçimde anlaşılır olması daha zor olacağından sizin için en anlaşılır ve kolay videoyu bulduk. Aşağıdaki videoyu izleyin ve adımları birebir uygulayın.

YouTube video

Windows 11 Ne Zaman Çıktı?

Windows 11, Microsoft’un popüler işletim sistemi olan Windows’un yeni bir sürümüdür. Resmi olarak duyurulduğu tarih 24 Haziran 2021’dir. Microsoft, Windows 11’in duyurusunu, çeşitli yeniliklerle birlikte, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi ve modernize etmeyi hedeflediğini belirterek gerçekleştirdi.

Windows 11, kullanıcı arayüzünde görsel ve işlevsel değişiklikler getirerek daha temiz ve modern bir görünüm sunar. Yenilenmiş bir başlat menüsü, görev çubuğu ve uygulama pencereleri gibi özellikler, kullanıcıların Windows deneyimini daha kullanıcı dostu hale getirir. Ayrıca, Windows 11’in daha hızlı ve verimli çalışması için optimize edildiği ve oyun deneyimini geliştirmek için DirectX 12 Ultimate desteği gibi özelliklerin eklenmiş olduğu da belirtilmiştir.

Windows 11 Fiyatı Ne Kadar?

Microsoft üzerinden Windows 11 Home almak istediğinizde bu sayfada karşınıza fiyat olarak 4.399 TL çıkmaktadır. Bu ücreti ödemeden, ücretsiz bir şekilde Windows 11’i kullanmak mümkündür. Yalnızca yukarıdaki videoda yer alan birkaç adımı uyguladığınızda bilgisayarınıza Ücretsiz Windows 11 etkinleştirme yapabiliyorsunuz.

Windows 11’i ücretsiz olarak etkinleştirmek için birkaç adımı takip etmek mümkündür. İlk olarak, Windows 11’i yüklediğinizde veya mevcut Windows 10’dan yükselttiğinizde, genellikle lisans anahtarınızı girmeniz istenir. Ancak, Microsoft, Windows 11’i belirli cihazlarda ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu cihazlar genellikle mevcut ve uygun olanlar arasında yer alır.

Sonuç olarak Windows 11’i Freedos bilgisayarınıza kolaylıkla indirmek ve lisans tanımlamak oldukça kolaydır. Bu yazıda ve videoda yer alan adımları uygulamanız sizin için yeterli olacaktır. Yalnızca birkaç adımda ücretsiz Windows 11 etkinleştirme yapabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir