1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Squad Busters Oynamadan Önce Keşke Bilseydim Diyeceğiniz 10 Şey! 2024

Squad Busters Oynamadan Önce Keşke Bilseydim Diyeceğiniz 10 Şey! 2024
0

Squad Busters oynamadan önce keşke bilseydim diyeceğiniz 10 şeyi sizler için detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Supercell’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni oyunu Squad Busters nihayet geçtiğimiz günlerde çıktı. Uzun süredir ‘Ön Kayıt’ ta olan Squad Busters 29 Mayıs günü tüm dünyada erişime açıldı. Oyuncular, oyunun çıkmasıyla birlikte adeta oyuna akın etti. Squad Busters çıktığı aynı gün milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Squad Busters’ı akıllı cihazınızın marketinden indirebilirsiniz.

Squad Busters oyununda çoğu kişinin bilmediği fakat çok önemli olan birçok özellik ve taktik bulunmakta. Pek çok oyuncu bu gizli özellikleri ve taktikleri bilmiyor. Bu gizli özellikleri ve taktikleri bilen oyuncular bu sayede çok hızlı bir şekilde gelişip, bir üst lige çıkabiliyor. Squad Busters oyunu ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgiler içeriğimizde mevcut. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte, Squad Busters oynamadan önce keşke bilseydim diyeceğiniz 10 şey…

Squad Busters Oynamadan Önce Keşke Bilseydim Diyeceğiniz 10 Şey!

squad busters oynamadan önce keşke bilseydim diyeceğiniz 10 şey

Squad Busters oyununda birçok oyuncunun bilmediği gizli hazineler, özellikler ve taktikler bulunduğunu biliyor muydunuz? Oyuncuların pek çoğu bu gizli hazineleri, özellikleri ve taktikleri maalesef bilmiyor. Bu gizli özellikleri bilen oyuncular ise çok hızlı bir şekilde gelişerek, rakiplerinin önüne geçiyor. Peki, bu gizli özellikler nedir? İşte, Squad Busters oynamadan önce keşke bilseydim diyeceğiniz 10 şey sizlerle:

1-) Gizli Hazine Sandığı

Oyunun ana menüsünde bulunan hazine sandığı her gün yenilenmektedir. Bu sandıkların içerisinden füzyon anahtarı gibi çok değerli eşyalar çıkarabiliyorsunuz.

2-) Ücretsiz Market

24 saatte bir markete ücretsiz karakter ve eşya gelmektedir. Bu ücretsiz dükkan özelliğini sakın kaçırmayın.

3-) Takım Yolculuğu

Ana menüde bulunan ‘Takım Yolculuğu’ yazısına tıklayarak, hak ettiğiniz ödülleri alabilirsiniz.

4-) Portal Enerjisi

Karakterleri evrimleştirdikçe ve kitap bölümünden başarımları açtıkça elde edersiniz.

5-) Her Karakterin 4 Formu Bulunmaktadır.

Her karakterin 4 formu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla; bebek, klasik, süper ve ultradır. Bunları evrimleştirmek çok basit. Karakterlerden 10 adet edindiğinizde bir sonraki forma evrimleştirebiliyorsunuz. Her evrimleşme de karakterler daha da güçlenmektedir.

6-) Mega Karakterler

Tek kullanımlık çok güçlü karakterlerdir. Sert maçlarda kullanabilirsiniz.

7-) Oyunun Tek Para Birimi: Altın

Oyunun tek para birimi altın olduğu için, altınlarınızı çok dikkatli kullanmalısınız. x3 Sandık Biletinde altınlarınızı kullanmanız önerilir.

8-) Kazanma Serisi

Oyunda kazanma serisi çok önemlidir. Seri yaparak kendinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebilir ve üst lige taşıyabilirsiniz. Kazanma serisi yapabilmek için her maçta sadece ilk 5’e girmeniz gerekmektedir.

9-) Zar ve Anahtar

Zar ve anahtarları sert geçecek maçlarda kullanabilirsiniz. Zar sandıklardaki karakterleri değiştirmenizi sağlayacaktır. Bu sayede sandıktaki karakterleri değiştirerek yeni karakterler alabilirsiniz.

10-) Karakter Seçimi

Bazı karakterlerin oyuna başlarken avantajları bulunabiliyor. Bu avantajları lehinize çevirebilirsiniz. Kendi stratejinizi oluşturarak oyuna başlayabilirsiniz. Örnek: Goblin

Squad Busters oynamadan önce keşke bilseydim diyeceğiniz 10 şey bunlardır. Squad Busters oyununu oynadıkça gelişip, kendi statejilerinizi belirleyebilirsiniz. Squad Busters oyununda strateji oldukça önemli bir noktadır. Diğer rakipleri alaşağı etmek ve oyunu kazanmak için taktikler geliştirmelisiniz. Supercell’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı, çok beklenilen oyunu Squad Busters‘ı ise buradan indirebilirsiniz.

Sonuç

Kısacası bu içeriğimizde Squad Busters oynamadan önce keşke bilseydim diyeceğiniz 10 şeyi sizler için derledik. İçeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Ek olarak Squad Busters hakkında yazdığımız ‘Squad Busters Hızlı Altın Kasma Taktiği! 2024‘ yazımıza ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir