1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

TikTok Gökçe Özgül Kimdir? Gökçe Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok Gökçe Özgül Kimdir? Gökçe Ne Kadar Kazanıyor?
0

TikTok platformunda yaptığı yayınlardan tanıdığımız TikTok Gökçe Özgül kimdir? Gökçe Özgül ne kadar kazanıyor? Gökçe Özgül aylık kazancı? Kaç yaşında, sevgilisi, şarkıları soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. TikTok fenomeni Gökçe Özgül’ün hayatı sizlerle. Hadi, yazımıza geçelim.

TikTok Gökçe Özgül Kimdir?

TikTok platformundan tanıdığımız TikTok Gökçe Özgül kimdir? soruları sosyal medyada merak konusu haline gelmiş bulunmakta. Takipçileri Gökçe’nin hayatını merak ediyor. Nasıl fenomen oldu? Nasıl milyon takipçilere sahip oldu? İşte detaylar…

TikTok Gökçe Özgül kimdir dediğimizde Gökçe, 22 Eylül 1994 yılında Antalya şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Antalyalıdır. Liseyi, Saime Salih Konca Lisesi’nde okumuş ve bu yıllarda türlü türlü yarışmalara katılarak kendini ses konusunda kanıtlamıştır. Lise 2’ye giderken Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılarak adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır. Ses konusunda çok başarılı bir sanatçıdır. Gökçe, O Ses Türkiye’de yarı finale kadar çıkmayı başarmıştır. Gökçe bunun yanı sıra birçok şarkı da çıkarmıştır. Şarkıları tam liste:

 • Toxic
 • Bi Deneyim
 • Kalbine Batsın Tüm Dikenler
 • Gel Gör Beni

Çıkardığı bu şarkılar ile sesini bir kez daha kanıtlamış ve birçok isimden olumlu yorumlar almıştır.

Gökçe, TikTok platformuna kendini ve sesini insanlara daha çok duyurmak için başlamıştı. TikTok platformuna yüklediği videolar genelde şarkı söylediği videolar olmaktaydı. İlk zamanlar videoları çok izlenmiyor ve takipçi sayısı da düşüktü. Gökçe, pes etmeyerek şarkı söylediği videoları yüklemeye devam etti. Bir gün attığı bir videonun patlamasıyla fenomenliğe ilk adımını atmış oldu.

Şarkı söylediği videonun patlaması üzerine Gökçe’ye takipçi ve izlenme yağmaya başladı. İnsanlar Gökçe’nin sesini çok beğenmişti ve çok güzel yorumlar yapıyorlardı. Gökçe, bunlardan motivasyon alarak TikTok platformuna daha ilgi göstermeye başladı. Düzenli videolar ve canlı yayınlar açmaya başladı. Yavaş yavaşta takipçisi ve izlenmeleri artıyordu. Kısa süre içerisinde belirli bir kitleye ulaşmayı başarabilmişti.

tiktok gökçe özgül kimdir

Bir gün açtığı canlı yayında Onur Sermik’e davet atmasıyla beraber yayın yapmaya başladılar. Onur Sermik, Gökçe’nin enerjisini ve sesini çok beğenmişti. Kafalarının da uymasıyla birlikte artık beraber canlı yayın açmaya karar verdiler. Bu sayede Gökçe’nin popülerliği çok hızlı bir şekilde arttı. Gökçe yüz binlerce takipçiye ve izlenme sayısına ulaşmıştı. Artık Gökçe, Onur Sermik, MEF ve Marul Kafa ile ortak canlı yayınlar açıyorlardı.

Takipçileri MEF ile Gökçe’yi shipliyordu. Fakat sevgili olduklarına dair somut bir delil bulunmamakta. Gökçe’nin anlık olarak TikTok’ta 1.1 milyon takipçisi bulunmakta. Peki, milyon takipçiye ve izlenmelere sahip Gökçe TikTok’tan ne kadar kazanıyor? Gökçe’nin aylık kazancı nedir? İşte detaylar…

TikTok Gökçe Ne Kadar Kazanıyor?

Kısa süre içerisinde milyon takipçi ve izlenmelere ulaşan Gökçe’nin TikTok’tan ne kadar kazandığı takipçileri tarafından merak konusu haline geldi. Gelin, birlikte hesaplayalım.

Gökçe, güzel sesi ve videoları ile kısa sürede TikTok’ta geniş kitlelere ulaşmayı başarabildi. Yaptığı işlerle sosyal medyada kendisinden çokça söz ettirdi. TikTok platformunda herkesin bildiği üzere genel kazanç canlı yayınlara atılan bağışlar ile elde edilmektedir. Gökçe’nin anlık olarak TikTok’ta 1.1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Canlı yayınlarına baktığımız da ise Gökçe’nin yayınları iyi denilebilecek seviyede izlenmektedir. Hesaplamalarımıza göre Gökçe TikTok’tan aylık olarak en az 70 bin TL gelir elde etmektedir. Kesin değildir, tahmindir. İzlenme sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

Bugünkü yazımız da TikTok’ta son zamanlarda isminden çokça söz ettiren Gökçe’nin hayatını ele aldık. TikTok Gökçe Özgül Kimdir? Gökçe Özgül ne kadar kazanıyor? sorularının cevaplarını yanıtladık.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir