1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

TikTok MEF Kimdir? MEF Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok MEF Kimdir? MEF Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medyada son zamanlarda çokça konuşulan TikTok MEF kimdir? MEF ne kadar kazanıyor? MEF aylık kazancı? Boyu, Kaç yaşında, Gerçek adı, sevgilisi, şarkıları soruları merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımız da TikTok fenomeni MEF’i ele alacağız. İşte MEF yani Mehmet Efe Fidan’ın hayat hikayesi sizlerle…

TikTok MEF Kimdir?

Çektiği videolarla ve çıkardığı şarkılarla sosyal medyada kendisinden sıkça söz ettiren MEF gerçek adıyla Mehmet Efe Fidan Kimdir? MEF ne kadar kazanıyor? MEF aylık kazancı? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık. Normal hayattan fenomenliğe doğru uzanan hayat hikayesine gelin beraber bakalım.

TikTok MEF kimdir dediğimiz MEF, gerçek adı Mehmet Efe Fidan’dır. 2000 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğduğu bilinmektedir. Eğitim hayatını ortalama bir öğrenci olarak tamamlamıştır. Eğitim hayatından sonra çalışma hayatına atılmıştır. Belirli bir zaman sonunda işten çıkarak TikTok platformuna içerikler üretmeye başlamıştır. İlk zamanlar çektiği videolar az izlenirken ve takipçi sayısı az iken zamanla kitlesi genişlemeye ve insanlar tarafından sevilmeye başlanmıştır.

TikTok platformuna başladığı ilk zamanlar MEF, takipçi sayısı normal olarak düşük ve az izlenme sayılarına sahipti. Mehmet Efe Fidan pes etmeyerek video yüklemeye devam etti. Zamanla çektiği içerikler güzel izlenmeler almaya ve bu sayede takipçi sayısı artmaya başlamıştı. MEF aynı zamanda TikTok platformundan canlı yayınlar da açmaya başlamıştı. Takipçi sayısının artmasıyla beraber diğer TikTok fenomenleri ile de ortak yayınlar ve videolar çekmeye başladı. Takipçisi bu sırada yüz binleri geride bırakmıştı. Videoları ortalama olarak yüz binler izleniyordu. Daha sonrasında Onur Sermik, Marul Kafa ve Gökçe ile tanıştı. Artık bu ekiple ortak canlı yayınlar açılıyordu. İnsanlar bu dörtlüyü çok beğenmişti. Bu sayede izlenme sayıları aşırı yükseldi ve takipçi sayıları hızlıca yükseldi.

tiktok mef kimdir

Mehmet Efe Fidan, Marul Kafa, Onur Sermik ve Gökçe ortak canlı yayınlar açarak birbirlerinin daha hızlı gelişmesini sağladı. İnsanlar MEF ile Gökçe’yi shiplemeye başladılar. Fakat sevgili olduklarına dair somut bir delil ortada yok. MEF’in anlık olarak TikTok’ta 2.2 milyon takipçisi bulunmaktadır. Canlı yayınları oldukça fazla izlenmektedir. Uzun bir süre bu dörtlü ekip ortak canlı yayın açmaya devam ettiler. Daha sonrasında içlerinde yaşadıkları bir tartışma sonucu ekip dağıldı. Her birisi bireysel canlı yayınları açmaya başladılar. Peki, sosyal medyada çok konuşulan MEF, TikTok’tan ne kadar para kazanıyor? İşte detaylar…

TikTok MEF Ne Kadar Kazanıyor?

Çektiği videolar ile kısa süre içerisinde milyon takipçilere ulaşmayı başaran Mehmet Efe Fidan TikTok’tan ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı nedir? Gelin beraber inceleyelim.

TikTok platformunda kısa süre içerisinde milyon takipçi ve izlenmelere ulaşan Mehmet Efe Fidan’ın aylık kazancı sosyal medyada merak konusu haline geldi. Milyonlar izlenen bir yayıncı ne kadar kazanıyor? Herkesin bildiği üzere TikTok’tan asıl para kazanılan yer canlı yayınlar. Canlı yayınlara atılan bağışlar ile gelir elde ediliyor. MEF ise TikTok platformunda en çok izlenen yayıncılar arasında. Hesaplamalarımıza göre Mehmet Efe Fidan TikTok’tan aylık olarak en az 150 bin TL gelir elde etmektedir. Veriler kesin değildir, tahmindir. İzlenme sayıları baz alınarak hesaplanmıştır. MEF, TikTok platformunda ortalamanın üzerinde izlenen ve sevilen bir kişi. Bu sayede geliri ortalamanın bir tık üstünde.

Bugünkü yazımızda TikTok MEF kimdir? Mehmet Efe Fidan kimdir? MEF ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı, boyu, sevgilisi, kaç yaşında, nereli sorularının cevaplarını sizler için yanıtladık. Başka hangi kişilerin hayat hikayesinin gelmesini istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir