1. Anasayfa
 2. Gündem

Ruhi Çenet Kanalı Çalındı mı? Ruhi Çenet’in Youtube Kanalına Ne Oldu?

Ruhi Çenet Kanalı Çalındı mı? Ruhi Çenet’in Youtube Kanalına Ne Oldu?
0

Ruhi Çenet kanalı çalındı mı sorusu gündemde. Geçtiğimiz saatlerde çok ilginç bir durum gerçekleştirildi. Youtuber Ruhi Çenet’in tüm kanalları bir grup tarafından ele geçirildi. Şu anda Youtube kanalında canlı yayın ile bir kripto etkinliği düzenleniyor. 8,67 milyon aboneye sahip olan Ruhi Çenet’in Youtube kanalındaki tüm videolar kaldırıldı. Ruhi Çenet olayın ardından sosyal medyadan açıklama yaptı. Henüz sıcak yaşanan bu olay hakkında tüm detayları sizler için derledik…

Uzun yıllardır Youtube’da içerik üreten Ruhi Çenet, son yıllarda yurt dışında da farklı kanallar açarak her dilde Youtube içerikleri üretiyordu. Ancak bugün yaşanan bir durum Ruhi Çenet’in bayram sabahına endişeyle uyanmasına neden oldu. Ruhi Çenet’in Youtube kanalları hacklendi ve bir kripto para etkinliği canlı olarak başlatıldı. Dolandırıcılık olduğu düşünülen bu yayına kimsenin itibar etmemesini tavsiye ediyoruz.

ruhi çenet kanalı çalındı mı

Ruhi Çenet Kanalı Çalındı mı?

Ruhi Çenet’in 8,67 milyon aboneye sahip olan Youtube kanalı bugün bir anda yabancı bir grup tarafından ele geçirildi. Ele geçiren grup Youtube kanalından bir dolandırıcılık yayını açarak Ruhi Çenet’in takipçilerinden kripto para almaya çalışıyorlar. Şu anda yayın halen devam etmektedir. Ruhi Çenet, sosyal medya hesaplarından olayla ilgili uyarıda bulundu. “Kanalımız hacklendi, bu sahte yayınlara itibar etmeyin.” açıklamasında bulunan Ruhi Çenet, kanalını geri almak için çabalarına devam ediyor.

Birçoğumuzun yıllardır takip ettiği bir Youtuber olan Ruhi Çenet, genellikle çektiği bilgi içerikli videolar ile tüm Türkiye’de sevilmeyi başarmıştır. Ancak bugün başına gelen olay Ruhi Çenet’in önümüzdeki günlerde çeşitli sorunlar yaşamasına neden olabilir. Sahte bir yayın ile şu anda tüm Ruhi Çenet takipçileri dolandırılmaya çalışılıyor. Anlık olarak bu yayını izleyen 50 binden fazla insan bulunuyor. Yayında gönderdiğiniz XRP’lerin size 2 katını geri göndereceklerini iddia ediyorlar. Bu yayınlara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Ruhi Çenet’in Youtube Kanalına Ne Oldu?

Youtuber Ruhi Çenet’in Youtube kanalı geçtiğimiz saatlerde ele geçirildi. Kötü niyetli insanlar tarafından ele geçirilen Youtube kanalından sahte bir kripto para etkinliği düzenlenerek canlı yayın açıldı. Yayında, gönderdiğiniz XRP coinlerin size 2 katını geri göndereceklerini iddia ederek birçok insanın parasını çalmayı hedefliyorlar. Bu nedenle bu yayınlara kesinlikle itibar etmemeniz gerekmektedir. Kanal sahibi Ruhi Çenet’te, sosyal medya hesabından olayla ilişkili açıklamalarda bulundu. Kanalının hacklendiğini söyleyen Ruhi Çenet, bu yayınlara kesinlikle inanılmaması hakkında takipçilerini uyardı.

Ruhi Çenet Kimdir?

20 Ekim 1990 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Ruhi Çenet, üniversite eğitimini Hindistan’da tamamladı. 2011 senesinden itibaren Youtube’da çeşitli içerikler üretmeye devam eden Ruhi Çenet’in birçok dilde farklı Youtube kanalları bulunmaktadır. Onlarca dilde çeşitli ülkelere bilgilendirici içerikler oluşturan Ruhi Çenet’in ana kanalının Youtube’da 8,67 milyon abonesi bulunuyor. Tüm dünyada tanınan Ruhi Çenet’in bugün ise Youtube kanalı çalındı. Bu nedenle Ruhi Çenet’in kim olduğu, kanalına ne olduğu gibi sorular gündeme geldi.

Şu anda Ruhi Çenet’in çalınan kanalının adı Ripple olarak değiştirildi ve sahte bir kripto etkinliği düzenlendi. Anlık olarak devam eden canlı yayını 50 binden fazla insan izliyor. Ruhi Çenet’in açıklamalarının ardından kanalını geri almak için çabaları devam ediyor. Kanalda açılan canlı yayında gönderilen XRP’lerin iki katının geri gönderileceği ifade edilerek insanlar kandırılmaya çalışılıyor. Youtube henüz olaya müdahale etmedi. Olayla ilgili gelişmeler şu anda devam ediyor.

Bu içeriğimizde Ruhi Çenet kanalı çalındı mı sorusunu yanıtladık. İçeriğimiz hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir