1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

The Simpsons Netflix’te Var mı? Nereden izlenir?

The Simpsons Netflix’te Var mı? Nereden izlenir?
0

The Simpsons Netflix’te var mı sorusu merakla araştırılıyor. İlk bölümü 35 yıl önce, 1989’da yayınlanan The Simpsons hala sevilerek izlenmeye devam eden bir animasyon kurgusu olan The Simpsons’u şu anda nereden izleyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. The Simpsons’u izlemek için hangi platforma üye olmak gerekir? The Simpsons nereden izlenir? Bu sorulara detaylarıyla yanıt veriyoruz. İşte tüm detaylar…

The Simpsons uzun yıllardır sevilerek izlenen bir animasyon dizisidir. Ancak şu anda nereden izleyeceğini bilemeyen birçok insan bulunuyor. Kehanetleriyle de ünlü olan Simpsonlar her yıl yeniden gündeme gelmeyi başarıyor. Bu nedenle de sürekli olarak izleniyor. Simpsonlar’ın bu denli popüler olmasının en büyük sebeplerinden birisi de bu aslında. Konuyu dağıtmadan, Simpsons nereden izlenir gelin birlikte bakalım.

The Simpsons Nedir?

“The Simpsons”, Amerikan televizyon tarihinin en uzun soluklu ve popüler animasyon serilerinden biridir. Seri, Matt Groening tarafından yaratılmıştır ve ilk olarak 17 Aralık 1989’da Fox Broadcasting Company’de yayınlanmıştır. “The Simpsons”, bir Amerikan ailesi olan Simpson ailesinin yaşamını konu alır ve genellikle Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçiyor.

“The Simpsons”, mizahi bir dille Amerikan kültürüne, siyasete, toplumsal meselelere ve popüler kültüre bolca gönderme yapar. Birçok insan için bu dizi, çocukluklarından bu yana büyüdükleri ve evrensel konuları ele aldığı için önemli bir yer tutuyor.

The Simpsons Nereden İzlenir? (2024)

The Simpsons şu anda Disney Plus’ta yayınlanmaktadır. Disney+ üyeliği alarak The Simpsons’u izleyebilirsiniz. Disney+ platformunda The Simpsons’u izlemek için buraya tıklayın. 35 sezonu bulunan The Simpsons’un tüm bölümleri Disney+’da var. Gönül rahatlığı ile üyelik satın alarak tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Aylık 134,99₺ ücreti olan Disney+’da ücretsiz deneme üyeliği de alabiliyorsunuz.

Diğer dizi film platformlarının hiç birinde The Simpsons izlenemez. Şu anda hakları Disney Plus+ satın aldığından dolayı yalnızca Disney Plus platformunda yayınlanabilir ve izlenebilir durumdadır.

The Simpsons Netflix’te Var mı?

The Simpsons dizisi Netflix‘te yok. The Simpsons’u izlemek istiyorsanız Disney+ üyeliği almanız gerekmektedir. Netflix’te ne yazık ki The Simpsons yayınlanmamaktadır. The Simpsons’un hakları Disney+ tarafından satın alındığından dolayı şu anda yalnızca Disney Plus platformu üzerinden izlenmektedir. 35 sezon ve 762 bölümü bulunan The Simpsons’un tüm bölümleri 2022’de Türkiye’de kullanıma açılan Disney Plus platformunda yayınlanıyor.

The Simpsons Hangi Platformda?

The Simpsons dizisi şu anda Disney+ platformundadır. Aylık 139,99 TL ücreti olan bu platforma üye olarak Simpsonlar dizisini izleyebilirsiniz. Netflix, Exxen, Youtube gibi diğer platformların hiç birinde The Simpsons yoktur. Dolayısıyla da eğer The Simpsons izlemek istiyorsanız mecburen Disney+ üyeliği almanız gerekiyor. Ücretleri uygun fiyatlı olduğundan dolayı da Disney Plus sıklıkla tercih edilen bir platform haline geliyor.

The Simpsons İzlemek Ücretli mi?

Simpsonlar’ı izlemek için bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ücret, Simpsonlar’ın ücreti değil Disney+’ın ücretidir. Disney+ üyesi olduğunuzda içerisindeki tüm içeriklere sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Bu içeriklerin arasında tabii ki de The Simpsons dizisi de yer almaktadır. Dizinin 35 sezonuna da buradan erişebilirsiniz. Eğer herhangi bir ücret ödemeden The Simpsons izlemek istiyorsanız Disney+’ın ücretsiz deneme sürümünü deneyebilirsiniz. Ancak, bu süre kısa olduğundan dolayı Simpsonlar’ın tüm bölümlerini ücretsiz izlemeniz ne yazık ki mümkün değil.

Bu içeriğimizde The Simpsons Netflix’te var mı sorusunu detaylarıyla birlikte yayınladık. Özet geçmek gerekirse ne yazık ki The Simpsons Netflix platformunda yer almıyor. Yalnızca Disney+’da yer alıyor. İçeriğimiz hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir