1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Sefa Kındır Kimdir? Sefa Kındır Kaç Para Kazanıyor?

Sefa Kındır Kimdir? Sefa Kındır Kaç Para Kazanıyor?
0

Facia Üçlü kanalından tanıdığımız Sefa Kındır kimdir? Sefa Kındır kaç para kazanıyor? Sefa Kındır aylık kazancı? Sefa Kındır kaç yaşında? Sefa Kındır eşi? Sefa Kındır öldü mü? Sefa Kındır filmleri soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımız da Sefa Kındır’ı ele alıyoruz. Hadi, yazımıza geçelim.

Sefa Kındır Kimdir?

Sosyal medyanın en eskilerinden olan Sefa Kındır, ilk olarak sosyal medyaya Vine platformu ile giriş yapmıştır. Kısa sürede paylaştıkları videolar ile yüz binlerce izlenmelere ulaşan Sefa Kındır Kimdir? Sefa Kındır nereli? Sefa Kındır ne kadar kazanıyor? Sefa Kındır öldü mü? İşte detaylar…

Sefa Kındır 1993 yılında Osmaniye şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı’dır. Bu sosyal medya platformunun en eskilerindendir. Bu işe ilk olarak Vine platformuna Mami Emen ile birlikte videolar çekerek başlamıştır. Vine platformunda paylaştıkları ilgi çekici videolar ile kısa sürede yüz binlerce izlenmeye ulaşmayı başarmışlardır. Bu sayede takipçi sayıları artmıştır. Daha sonrasında ise Vine platformundan YouTube’a geçmeye karar verdiler. Yanlarına ise daha sonradan tanıştıkları Emre Gül’ü alarak Facia Üçlü YouTube kanalını kurdular. Facia Üçlü ekibi şu şekildedir: Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül.

Facia Üçlü kanalı kurulduktan sonra ekip videolar çekmeye başladı. Video konuları ise eğlence ve aksiyondu. Kimsenin yapmaya cesaret edemediği şeyleri kendileri yapıyordu. Bu şekilde uzun bir süre devam etti. Her geçen gün abone sayıları ve izlenme sayıları arttı. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardılar. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Emre Gül, Facia Üçlü kanalından ayrıldığını duyurdu. Facia Üçlü artık iki kişiydi. Emre Gül, kendi bireysel kanalını açarak oradan devam etme kararı aldı. Sefa Kındır ve Mami Emen ise bunun üzerine Emre Gül yerine Mami Emen’in kuzeni olan Sinan Poyraz’ı getirdi. Fakat Emre Gül’ün ayrılışı son olmayacaktı. Bir süre Mami Emen, Sefa Kındır ve Sinan Poyraz beraber video çektiler. Abone sayıları milyonu geçmişti ve milyonlar izleniyorlardı derken ekip dağıldı.

Emre Gül’ün ayrılışından sonra yerine Sinan Poyraz getirilmişti. Emre Gül, kendi bireysel kanalını açarak oraya videolar yüklemeye karar vermişti. Facia Üçlü ekibi Mami Emen, Sefa Kındır ve Sinan Poyraz başrol olmak üzere bir sinema filmi dahi çıkarmıştır. Bir süre Sinan Poyraz, Mami Emen ve Sefa Kındır videolar çektikten sonra ekipte anlaşmazlıklar baş gösterdi. Mami Emen ve Sefa Kındır ayrılma kararı almışlardı. Her ikiside kendi bireysel kanallarını açarak Facia Üçlü kanalına veda etmişlerdir. Şuan da da her ikisi kendi bireysel kanallarına videolar çekmektedir. Sefa Kındır ve Mami Emen’in kanaldan ayrılışı sonrası Facia Üçlü ekibi tamamen dağılmıştır.

sefa kındır kimdir

Sefa Kındır Kaç Para Kazanıyor?

YouTube’da milyonlar izlenen Sefa Kındır kaç para kazanıyor? Sefa Kındır aylık kazancı? Birçok kişi Sefa Kındır’ın ne kadar kazandığını merak etmiş bulunmakta. İşte detaylar…

Sefa Kındır, YouTube Türkiye’de ortalamanın üzerinde izlenen bir kanaldır. İzlenmeleri oldukça yüksektir. Son 1 ayda 40 milyon görüntülenme almaktadır. Bizim hesaplamalarımıza göre Sefa Kındır’ın aylık YouTube’dan kazancı tahminen en az 350 bin TL’dir. Veriler tahmindir, kesin değildir. Ortalama izlenmesi baz alınarak hesaplanmıştır.

Bugünkü yazımız da Facia Üçlü kanalından tanıdığımız Sefa Kındır kimdir? Sefa Kındır kaç para kazanıyor? Sefa Kındır aylık kazancı? Sefa Kındır kaç yaşında? Sefa Kındır eşi? Sefa Kındır öldü mü? Sefa Kındır filmleri sorularını yanıtladık. Sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir