1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Batu Z Kimdir? Batu Z Serveti, Ne Kadar Kazanıyor?

Batu Z Kimdir? Batu Z Serveti, Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile gündem olan Batu Z kimdir? Batu Z serveti ne kadar? Batu Z ne kadar kazanıyor? Batu Z kaç yaşında? Batu Z Boyu? Batu Z ne iş yapıyor? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımız da Batu Z gerçek adıyla Baturalp Tunalı’nın hayatını ele alıyoruz. Hadi yazımıza geçelim.

Batu Z Kimdir?

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile çokça eleştirilen Batu Z gerçek adıyla Baturalp Tunalı’nın hayatı takipçileri tarafından merak konusu haline geldi. Batu Z, TikTok, Instagram ve YouTube hesaplarında paylaştığı motivasyon videoları ile popüler hale geldi. Peki, Batu Z kimdir? Nasıl fenomen oldu? İşte detaylar…

Batu Z gerçek adıyla Baturalp Tunalı, Balıkesir şehrinde dünyaya geldi. Baturalp Tunalı, makine mühendisliği okuduğunu açıklamıştır. Askerliğini Erzurum’da yaptığını açıklamıştır. Şuanda ise Amerika’da yaşamaktadır. YouTube kanalında insanlara nasıl para kazanabileceklerine dair bilgiler ve eğitimler vermektedir. İlk YouTube platformuna başladığı zamanlar abone sayısı ve izlenme sayısı haliyle çok düşüktü. Batu Z, pes etmeyerek düzenli video çekmeye devam etti.

Batu Z, asıl gelirinin e-ticaret ve dropshipping olduğunu açıkladı. İnsanlara ise bu şekilde nasıl para kazanabileceklerini sattığı eğitim setinde anlattı. Batu Z çektiği videolar ile kısa sürede insanların ilgisini çekmeyi başardı. Kolay yoldan zengin olabilme hayali insanları Batu Z’ye yönlendirmişti. Batu Z, bu sayede kısa süre içerisinde yüz binlerce izlenme sayısına ve takipçi sayısına ulaşmayı başardı. Çektiği motivasyon videoları ile kısa zamanda geniş bir kitleye ulaşmayı başarabildi. Artık videoları yüz binlerce izleniyor ve abone sayısı yüz binleri geride bırakmıştı.

batu z kimdir

Batu Z’nin bu hızlı yükselişiyle beraber çevresi de artmaya başladı. Bazı sosyal medya fenomenleri ile kavga etti, bazıları ise de çok samimi oldu. Bu samimi olduğu arkadaşlarının başında Lucifer Michaelson adlı sosyal medya fenomeni de gelmektedir. İkisi aynı tarz içerikleri çektiğinden dolayı ortak videolar çekmişlerdir.

Batu Z Serveti Ne Kadar?

Batu Z gerçek adıyla Baturalp Tunalı’nın paylaştığı videolarda lüks villalar, arabalar ve ortamlar, insanların Batu Z’nin ne kadar kazandığını merak etmesine yol açtı. Batu Z, bu paylaştığı videolarında lüks hayatını gösteriyor ve insanların nasıl bu hayata erişebileceklerini anlatıyordu. Batu Z’nin serveti merak konusu, ne kadar serveti olduğuna dair somut bir delil maalesef bulunmamakta.

Batu Z Ne İş Yapıyor?

Sosyal medya fenomeni Batu Z gerçek adıyla Baturalp Tunalı’nın asıl mesleği söylediğine göre makine mühendisliğidir. Fakat şuan ise internet üzerinden gelir elde etmektedir. Kendisinin açıkladığına göre e-ticaret ve dropshipping ile para kazandığını açıklamıştır. Hatta diğer insanların da nasıl para kazanacağını öğrettiği bir eğitim seti satmaktadır.

Bugünkü yazımız da Batu Z kimdir? Baturalp Tunalı serveti ne kadar? Baturalp Tunalı ne kadar kazanıyor? Baturalp Tunalı kaç yaşında? Baturalp Tunalı Boyu? Baturalp Tunalı ne iş yapıyor? sorularını yanıtladık. Ne alaka? dediğiniz kişilerin hayatına sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız. Yorumlarınız bizler için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir