1. Anasayfa
 2. Gündem

Trendyol Önceden Gezdiklerim Nerede?

Trendyol Önceden Gezdiklerim Nerede?
0

Trendyol önceden gezdiklerim nerede sorusunu birçok Trendyol müşterisi soruyor. Daha önce gezdiğiniz bir ürünü tekrar görebilmek için Trendyol’un bir geçmişi bulunuyor. Böylece, baktığınız ürünlere sonradan tekrar bakmak istediğinizde ürünü bulmanız kolaylaşıyor. Bu da, alışverişinizi kolaylaştırıyor. Trendyol’un sevilen bu özelliğinin nasıl kullanıldığı hakkında birçok soru var. İşte sizin için hazırlanan bütün detaylar…

Bir ürün almak istediğinizde onlarca çeşidini inceleyebiliyorsunuz. Bunu hepimiz yapıyoruz. Ancak sonrasında baktığımız bir ürünü kaybedip onu tekrar bulmak çok vaktimizi alıyor. Tam da bu sorun için Trendyol’un geliştirmiş olduğu bir çözüm yolu var. Bu çözüm yolu sayesinde baktığınız tüm ürünler listeleniyor ve son gezdiğiniz ürünleri kolayca bulabiliyorsunuz. “Önceden Gezdiklerim” adı verilen bu sistemde daha önce bakmış olduğunuz tüm ürünler bulunuyor. İşte Trendyol önceden gezdiklerim nerede sorusunun yanıtı…

trendyol önceden gezdiklerim nerede

Trendyol Önceden Gezdiklerim Nerede?

Trendyol’da önceden gezdiğiniz ürünleri bulmak oldukça kolay. Hesabım sayfasında yer alan Önceden Gezdiklerim listesini görmek için ilk önce Trendyol uygulamasını açın. Sağ alt kısımda bulunan “Hesabım” sekmesine girin. Bu sayfaya girdikten sonra yukarıdaki dörtlü menide “Önceden Gezdiklerim” butonunu göreceksiniz. Butona tıklayarak baktığınız ürünlerin listelendiği sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu listede son baktığınız ve dolaştığınız ürünlere yer verilmektedir. Rahatlıkla önceden baktığınız ürünü tekrardan bulabilirsiniz.

Adım adım anlatacak olursak, Trendyol’da önceden gezdiğiniz ürünleri görmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Trendyol uygulamasını açın. (Eğer yüklü değil ise indirin)

Uygulamayı açtığınızda alt kısımda bulunan sekmelerin en sağında bulunan “Hesabım” sayfasını açın.

Bu sayfayı açtığınızda karşınızda birçok menü yer alacaktır. En üst kısımda yer alan yatay menüde “Önceden Gezdiklerim” sayfası yer almaktadır.

Butona tıklayarak Önceden Gezdiklerim listesini açabilirsiniz. Böylece son baktığınız ürünleri göreceksiniz.

Trendyol Baktığın Ürünleri Silme

Trendyol’da önceden baktığınız ürünleri listeden kaldırmak ve silmek istiyorsanız, yine aynı sayfadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlem oldukça basit bir şekilde yapılabilmektedir. Önceden gezdiklerim sayfasına girdiğinizde o listede görünmesini istemediğiniz ürünleri sola doğru kaydırdığınızda sil butonu karşınıza çıkıyor. Bu butona tıklayarak o ürünü son gezilen ürünler listesinden kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan silme işlemini yapmış olacaksınız.

Adım adım anlatacak olursak; Trendyol’a girin, “Önceden Gezdiklerim” sayfasına girin. (Trendyol önceden gezdiklerim nerede başlığına bakabilirsiniz.) Listeden kaldırmak istediğiniz ürünü sola doğru kaydırın. Kaydırdığınızda karşınıza çıkan “Sil” butonuna tıklayarak ürünü listeden kaldırın. Böylece artık son gezdiklerinizi görüntülediğiniz listede o ürünü görüntülemeyeceksiniz.

Trendyol Son Gezdiklerim Nedir?

Trendyol son gezdiklerim, pazaryerinde baktığınız ürünleri bakma sıranıza göre listeleyen bir sayfadır. Bu sayede, Trendyol’da gezerken beğendiğiniz bir ürünü sonradan yeniden aradığınızda kolayca bulma imkanınız oluyor ve alışverişiniz oldukça kolaylaşıyor. Trendyol son gezdiklerim ile hiç uğraşmadan gezip beğendiğiniz ürünü bulup sepete ekleme imkanınız doğuyor. Aksi taktirde, arama yerine aynı ürünü yazıp tekrardan o ürünü bulmakla uğraşmanız gerekecekti. Bu özellik oldukça işimizi kolaylaştırıyor. Aslında bu özelliğin adı Son Gezdiklerim değil de Önceden Gezdiklerim olarak belirlenmiştir. Bu özellik Trendyol’un hesabım sayfasına karşımıza çıkmaktadır. Eğer hesabınıza giriş yapmadıysanız ilk olarak hesap oluşturmanız ya da oturum açmanız gerekir. Sonrasında yukarıda da belirttiğimiz gibi hesabım sayfasına girmeniz yeterli olacaktır. Trendyol önceden gezdiklerim nerede başlığı altında detaylarına indik.

Bu içeriğimizde Trendyol önceden gezdiklerim nerede sorusunu detaylı bir şekilde yanıtladık. Özet geçecek olursak son baktığınız ürünler hesabım sayfasında yer alan menüde yer almaktadır. “Önceden Gezdiklerim” butonuna tıklayarak tüm listeyi görebilirsiniz. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir