1. Anasayfa
 2. TV Dünyası

Turabi Elendi Mi 2024? Neden Elendi?

Turabi Elendi Mi 2024? Neden Elendi?
0

Survivor efsanesi olarak bilinen Turabi Çamkıran, Amerika şampiyonluğu sonrası Survivor All Star 2024’e katıldı. Survivor’da 2 şampiyonluğu bulunan Turabi’nin bu sene de şampiyon olacağı konuşuluyordu fakat ani bir şekilde Survivor’a veda ederek sevenlerini şaşkına çevirdi. Turabi Diskalifiye Mi Oldu? Elendi Mi? Neden Elendi? gibi sorular öne çıktı. Survivor’da Turabi Elendi Mi? Neden Elendi? Son konseyde konuşmasından sonra ayrıldığını ve sebebini sizler için araştırdık. Buyrun detaylı incelememize geçelim.

Turabi Survivor’dan Diskalifiye Mi Oldu?

Turabi Çamkıran’ın Survivor 2024 All Star kadrosuna Acun Ilıcalı’nın ‘Benim hayalim Turabi‘ cümlesiyle katılacağı kesinleşmişti. İki şampiyonluğu bulunan Turabi’nin bu sene de Survivor’ı kazanarak 3. şampiyonluğunu alması bekleniyordu fakat geçtiğimiz günlerde Turabi’nin ani ayrılışı izleyicileri şoka uğrattı. Turabi sanki apar topar gönderilmişti. Acun Ilıcalı konseyde Turabi’nin sakatlığından dolayı Survivor’dan ayrıldığını söyledi fakat birçok seyirci Acun Ilıcalı’nın bu söylemine inanmayarak sakatlığından alakasız olduğunu düşündüğü iddialar ortaya attı. Bu iddialardan en güçlüsü ise Acun Ilıcalı ile Turabi Çamkıran’ın anlaşmazlığı sonucu Turabi’nin Survivor’a veda etmesiydi. Çünkü Turabi son zamanlar sevinç gösterileri yapmıyor, konuşmuyordu. Sanki Acun Ilıcalı’ya dargın gibiydi. Yani sorumuza gelirsek ortada diskalifiye olma gibi bir durum söz konusu değil fakat ortaya atılan iddiaların doğruluğuna bakmadan önce Turabi’nin sakatlığına gelin beraber bakalım.

Turabi’nin Sakatlığı Nedir?

Survivor All Star 2024’de kırmızı takımda yarışan Turabi’nin dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlığının tekrar nüksettiği söylenmişti. Turabi’nin iç yan bağlarında yırtık oluştuğunu ve en az 2 hafta dinlenmesi gerektiği açıklanmıştı. Ekstra olarak Turabi’nin oyunlara parmağı kırık şekilde çıktığı biliniyordu. İç yan bağlarındaki yırtık sebebiyle oyunlara çıkamayan Turabi, en son doktor muayenesinde Survivor’a devam edemeyeceğini Acun Ilıcalı’ya söylemiş ve Acun Ilıcalı’da konseyde Turabi’nin bu kararını seyirciye açıkladı. Turabi kendi isteğiyle mi veda etti yoksa Acun Ilıcalı ile anlaşamadıkları için mi veda etti? Gelin ortaya atılan iddiaları birlikte inceleyelim.

Turabi Elendi Mi? Turabi Neden Elendi?

Turabi’nin Survivor All Star 2024’den sakatlığı dolayısıyla ayrıldığı izleyicilere aktarıldı fakat birçok izleyici Turabi’nin sakatlığı dolayısıyla Survivor’a veda etmediğini, Acun Ilıcalı ile arasında bir olay olduğunu iddia ediyor. Son zamanlarda Turabi oyun galibiyetleri sonrası meşhur olan sevinçlerini yapmıyor ve çok konuşmuyordu. Acun Ilıcalı’nın Turabi’ye buranın patronu benim dediği biliniyor. Dün sosyal medyaya düşen bir video ise iddiaları tamamen değiştirdi. İlgili video bir televizyon programında geçiyor. Sunucu ortaya şu şekilde bir iddia atıyor. Acun Ilıcalı ve Turabi Çamkıran’ın anlaşmasının bu şekilde olduğunu, Turabi’nin belirli bir süre sonra anlaşma gereği Survivor’dan ayrılacağı yazılmış. Bu iddia sosyal medyada yoğun ilgi görerek birçok seyirciyi şaşkına çevirdi. Fakat bu iddialar Acun Ilıcalı ve Turabi Çamkıran tarafından resmi bir şekilde teyit edilmediğinden dolayı sadece iddia olarak kalmış bulunmakta.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir