1. Anasayfa
 2. TV Dünyası

Cevap Ver Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor?

Cevap Ver Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor?
1

TV8 ekranlarında yayınlanan Cevap Ver Türkiye yarışması oldukça sevildi. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler’in sunuculuğunda yayınlanan yarışma programı, henüz yeni çıkmış olmasına rağmen büyük ilgi gördü. Keyifli bilgi yarışması Cevap Ver Türkiye hangi günler yayınlanıyor merak edildi. Yarışmacıların sorulan sorulara hızlı bir şekilde tahmin yürüterek doğru cevap vermesini gerektiren bu yarışma hakkında tüm detaylar haberimizde…

Cevap Ver Türkiye, iki ayrı takımın mücadele ettiği bir yarışma programıdır. TV8 ekranlarında yayınlanan bu yarışmada her takımın bir kaptanı belirlenir. Yarışmanın kaptanı Türkiye’ye sorulan sorulara verilen cevapları doğru şekilde tahmin etmeye çalışır. Özetle yarışmanın amacı o soru sorulduğunda insanların aklına gelecek ilk cevabı bulmaya çalışmaktır. Peki Cevap Ver Türkiye hangi günler TV8’de yayınlanıyor; gelin bir bakalım.

cevap ver türkiye hangi günler

Cevap Ver Türkiye Hangi Günler Var?

Eğlenceli ve keyifli bir yarışma programı olan Cevap Ver Türkiye, haftada birkaç gün yayınlanmaktadır. Ancak haftanın belirli günlerinde yayınlanan bu programın saatleri her defasında farklı olabiliyor. Pazartesi günleri yayınlanmayan Cevap Ver Türkiye yarışması, Salı günü gece saat 00:15’te (Salı’yı Çarşambaya bağlayan gece.) yayınlanıyor. Perşembe günü yine 00:15’te yayınlanan bu yarışma Cuma günü saat 20:00’ta TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Son olarak Pazar günü ise Cevap Ver Türkiye yarışması saat 14:15’te yayınlanıyor.

Buna göre, Cevap Ver Türkiye yarışması, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri TV8‘de yayınlanıyor. Yayınlanan saatler her gün farklı olsa da, haftalık olarak hangi günlerde hangi saatlerde yayınlanacağı belirlenmiştir. Aşağıda hazırlamış olduğumuz tabloda detaylı bir şekilde Cevap Ver Türkiye hangi günler hangi saatlerde yayınlanıyor belirtilmiştir. Tabloyu detaylı olarak inceleyerek yayın akışını öğrenebilirsiniz.

Cevap Ver Türkiye Ne Zaman Yayınlanıyor?

Acun Ilıcalı’ya ait televizyon kanalı TV8’de yayınlanan Cevap Ver Türkiye programı haftada 4 gün yayınlanmaktadır. Salı günü, Perşembe günü, Cuma günü ve Pazar günü yayınlanan yarışmanın her günkü yayın saati farklıdır. Aşağıdaki tabloda yarışmanın hangi gün saat kaçta yayınlandığını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Bu tablo Cevap Ver Türkiye hangi günler yayınlanıyor çok net bir şekilde göstermektedir.

GünSaat
Salı (Çarşambaya bağlayan gece)00:15
Perşembe (Cumaya bağlayan gece)00:15
Cuma20:00
Pazar14:15

Seyircilere keyif dolu dakikalar yaşatan, eğlenceli bir ortama ve konsepte sahip olan Cevap Ver Türkiye yarışması, Eser ve Berfu yenenlerin sunumuyla daha da eğlenceli bir hale geliyor. Böylece yarışma TV8 izleyicileri tarafından merakla ve keyifle takip ediliyor. TV8’de yayınlanan neredeyse her yarışma gibi Cevap Ver Türkiye’de, büyük ilgi gören bir yarışma oldu.

Cevap Ver Türkiye Konsepti Nedir?

Cevap Ver Türkiye yarışmasının konsepti şu şekildedir; 4’er kişiden oluşan 2 ayrı takım ve bu takımların bir kaptanı bulunur. Bu takımlara daha önce tüm Türkiye’ye sorulan sorular yöneltilir ve soruya en çok verilen yanıtların ne olduğunu takımlar tahmin etmeye çalışır. Tahmini ne kadar popüler ise o kadar fazla puan alan takım öne geçer. Puanları biriktiren takımlar en sonunda karşılaştırılır ve fazla puana sahip olan takım yarışmanın kazananı olur.

Böylece, hem seyirciler cevapları tahmin etmeye çalışırken keyif dolu vakit geçirecek, hem de yarışma çok daha eğlenceli olacak. Oldukça eğlendirici bir konsepte sahip olan bu yarışma TV8 ekranlarında seyircilerden büyük ilgi topladı.

Cevap Ver Türkiye hangi günler oluyor bu şekilde öğrenmiş olduk. İçerik hakkındaki görüşlerinizi ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için oldukça önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir