1. Anasayfa
 2. TV Dünyası

Survivor Diskalifiye Olan Yarışmacılar Kimlerdir?

Survivor Diskalifiye Olan Yarışmacılar Kimlerdir?
1

2005 yılında başlayan Survivor serisi, günümüzde hala başarılı bir şekilde devam ediyor. Aradan geçen yaklaşık 20 yılın ardından topladığı ilgiyi hiç kaybetmeyen, hatta her geçen gün daha fazla popüler olan bu yarışmada bugüne kadar birçok yarışmacı yarıştı. Ancak yarışmaya uygun olmayan hareketler sergileyen veya yarışması uygun görülmeyen yarışmacılar oldu. Survivor diskalifiye olan yarışmacılar oldukça fazla. İşte size o yarışmacıların sayısını ve isimlerini hazırladık.

Sağlık problemleri, kavga veya tartışma gibi sebeplerden dolayı birçok yarışmacı eleme olmadan Survivor’dan ayrılmak zorunda kaldı. 2005 yılından 2024 yılına kadar diskalifiye olan yarışmacıları tek tek listeledik. Aralarında birçoğumuzun tanıdığı ve sevdiği popüler isimler de yer alıyor. Hem diskalifiye edilen, hem de sakatlık veya sağlık sebebiyle yarışmayı bırakanlar listede yer alıyor.

Survivor Diskalifiye Olanlar

Şunu tekrardan belirtelim, listedeki tüm yarışmacılar diskalifiye edilmedi. Bazı yarışmacılar sağlık sorunları sebebiyle yarışmayı bırakmak zorunda kaldı. Zaten her yarışmacı için neden diskalifiye olduğunu belirttik. Survivor diskalifiye olan yarışmacılar aşağıdaki gibidir.

1. Vasilis Athanasopoulos (2006)

Survivor 2006 sezonunda Yunanistan takımında olan Vasilis, yarışmacının 2. günü diskalifiye oldu. Türkiye – Yunanistan arasında yapılan yarışmada yarışan Vasilis, henüz daha 2. gün yarışmadan diskalifiye edildi.

2. Nilgün Karataş (2010)

2010 yılında Kadınlar – Erkekler arasında düzenlenen Survivor yarışmasında Nilgun Karataş, sakatlığı nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

3. Pascal Nouma (2011)

Survivor tarihinin en çok ses getiren diskalifiyelerinden birisi de Pascal’ın yarışmadan diskalifiye edilmesi oldu. 2011 yılında yarışmanın henüz 25. gününde oynanan bir çamur oyununda, Nihat Doğan’ın aldığı galibiyet sonrasında gerilim yaşandı. Pascal ve Nihat Doğan arasında çıkan kavgadan sonra sinirlerine hakim olamayarak Nihat Doğan’a saldıran Pascal Nouma diskalifiye edildi. Kavganın videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

4. Berna Canbeldek (2014)

Gönüllüler adasında 38. günde Sahra ve Berna arasında çıkan tartışmada fiziksel temasta bulunan Berna Canbeldek, yarışmadan diskalifiye edildi.

5. Ahmet Dursun (2015)

Survivor 2015’te Ahmet Dursun, midesindeki problem nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

6. Zafer Mete (2016)

Gönüllüler adasında Zafer Mete ve Semih Öztürk arasında çıkan tartışmada fiziksel temas ve yanlış söylemler bulunduğundan dolayı Zafer Mete yarışmadan diskalifiye edildi, Semih Öztürk ise gönüllüler adasından ünlüler adasına transfer edildi.

7. Eser West (2017)

Yarışmanın 5. haftası gönüllülerden Eser West, yaşadığı açlık ve öfke problemleri sebebiyle yarışmadan diskalifiye edildi.

Survivor tarihinin en çok ses getiren diskalifiye olaylarını ve Survivor diskalifiye olan yarışmacıların hepsini detaylıca aktardık. Eklemek istediğiniz yarışmacıları ve bilgileri yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir