1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Diamond Tema Ne Kadar Kazanıyor?

Diamond Tema Ne Kadar Kazanıyor?
0

Youtuber Diamond Tema, uzun süredir Youtube‘da aktif olarak içerik üretmektedir. Dinler tarihi, felsefe ve bilim konularında ürettiği içeriklerle birçok inanın ilgisini çekmeyi başaran Diamond Tema, bir milyondan fazla aboneye sahiptir. Ürettiği içeriklerin izlenme sayılarına bakıldığında da “Acaba Diamond Tema ne kadar kazanıyor?” sorusu akıllara takılıyor. Bu içeriğimizde Youtuber Diamond Tema’nın aylık kazancı hakkında detaylı bir bilgilendirme yapacağız. İşte tüm detaylar…

Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız, son günlerde Diamond Tema’yı illa ki görmüşsünüzdür. Gündeme düşen olayların ardından hızlı bir abone artışı yaşayan Diamond Tema’nın kazancı ve diğer konudaki merak edilen tüm bilgileri tek bir içeriğimizde topladık. Youtube’dan elde edilen gelirinin ne kadar olduğuna dair detaylı bir içerik hazırladık. Peki Diamond Tema ne kadar kazanıyor? İşte tüm detaylar…

diamond tema ne kadar kazanıyor

Diamond Tema Kimdir?

Youtuber ve Yazar Diamond Tema, 1994’te Arnavutluk’ta dünyaya geldi. Doğumundan 2 yıl sonra Türkiye’ye taşındığından dolayı eğitim ve askerliğini Türkiye’de tamamladı. Oluşturduğu “Diamond Tema” isimli Youtube kanalıyla milyonlara hitap edecek şekilde içerikler üretmeye başlayan Diamond Tema, günümüzde 1 milyondan fazla aboneye sahip. Youtube’da dinler tarihi, felsefe ve bilim konularında bilgilendirici içerikler üretmeye devam etmektedir. Kendisi agnostik bir yazar olsa da, sadece agnostisizmi değil objektif bir şekilde tüm diğer inançlar ve görüşler hakkında da içerikler üretmektedir.

Diamond Tema Ne Kadar Kazanıyor?

Diamond Tema’nın Youtube’dan elde ettiği kazancın ne kadar olduğuna dair tahminler var. Tüm Youtube kanalları hakkında analiz ve kazanç tahmini yapan internet sitesi Socialblade’nin verilerine göre Diamond Tema’nın aylık tahmini kazançlarını sizlere aktarıyoruz. Bu sitenin verdiği verilere göre Diamond Tema aylık minimum 2600 dolar kazanırken, en fazla 41 bin dolar kazanmaktadır. Yıllık olarak bakıldığında ise Diamond Tema yılda minimum 30.8 bin dolar kazanıyorken, en fazla 492 bin dolar kazanmaktadır. Bu veriler tamamen tahmine dayalıdır ve gerçekle net bir şekilde bağlantısı yoktur.

Socialblade verilerine göre, Diamond Tema’nın aylık kazancı 2.6 bin dolar ile 41 bin dolar arasında değişmektedir. Son 30 gün içinde abone sayısı %908.3 artarak 241 bin yeni abone kazanmış ve video izlenme sayısı %264.4 artarak 10.262 milyona ulaşmıştır. Bu tahminler, kanalın YouTube üzerinden elde ettiği gelirin belirli bir aralıkta olabileceğini göstermektedir ve bu rakamlar gerçek gelirlerle tam olarak örtüşmeyebilir.

Diamond Tema Aylık Kazancı Ne Kadar?

Diamond Tema, 2 Mayıs 2013’te kurulan bir YouTube kanalıdır. Kanalda 647 video bulunmaktadır ve 1,05 milyon aboneye sahiptir. Toplam video izlenme sayısı 119 milyonun üzerindedir. Socialblade verilerine göre, Diamond Tema’nın aylık kazancı 2.6 bin dolar ile 41 bin dolar arasında değişmektedir. Bu veriler, kanalın tahmini gelir aralığını göstermektedir.

Diamond Tema’nın Socialblade verilerine göre aylık kazancı 2.6 bin dolar ile 41 bin dolar arasında değişmektedir. Bu kazançları Türk lirasına çevirdiğimizde, güncel kur üzerinden yaklaşık olarak 67 bin TL ile 1.06 milyon TL arasında bir tutara denk gelmektedir. Bu veriler, kanalın tahmini gelir aralığını göstermektedir.

Sonuç

İçeriğimizi size kısa bir şekilde özetleyecek olursak, Youtuber ve Yazar olarak bilinen Diamond Tema’nın Youtube kanalından elde ettiği gelir hakkındaki tahminleri size aktardık. Tabii ki bu verilerin net bir şekilde doğru olmadığını söylememiz gerekmektedir. Diamond Tema’nın kazancının net bir şekilde ne olduğu kendisi dışında kimse tarafından bilinmemektedir.

Bu içeriğimizde Diamond Tema ne kadar kazanıyor sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir