1. Anasayfa
 2. Finans

Enpara Müşteri Numarası Öğrenme Nasıl yapılır?

Enpara Müşteri Numarası Öğrenme Nasıl yapılır?
0

Enpara müşteri numarası öğrenme işlemi oldukça kolaydır. Enpara mobil uygulaması üzerinden müşteri numaranızın ne olduğunu öğrenmek yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Müşteri numaranızı öğrenmek için yapmanız gerekenleri tel bir içerikte listeledik. Bu yazıdaki adımları birebir olarak uygularsanız yalnızca birkaç saniyede müşteri numaranızı öğreneceksiniz.

Enpara müşteri numarasını öğrenmeniz gerektiğinde bunu yalnızca Enpara mobil uygulamasını kullanarak yapmanız mümkün. Ya da direkt olarak telefon bankacılığı üzerinden, Enpara çözüm merkezini arayarak da Enpara müşteri numarası öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Enpara’da T.C. kimlik numaranızı müşteri numaranız yerine kullanabiliyor olsanız da, yine de müşteri numarasını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var.

enpara müşteri numarası öğrenme

Enpara Müşteri Numarası Öğrenme

Enpara hesabınızın herhangi bir yerinde müşteri numaranız yazmamaktadır. Bu nedenle müşteri numaranızın ne olduğunu öğrenmek için Enpara çözüm merkezi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Enpara mobil uygulaması üzerinden ya da Enpara Çözüm Merkezi’nin telefon numarasını arayarak Enpara ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde müşteri numaranızı öğrenmek istediğini belirtebilirsiniz. Müşteri temsilcisi size müşteri numaranızın ne olduğunu aktaracaktır.

Enpara’nın çözüm merkezine mobil uygulama üzerinden sağ üst kısımdaki mesaj simgesine dokunarak ulaşabilirsiniz. Ya da Enpara’nın telefon numarası olan 0850 222 3663 numarasını arayarak müşteri numaranızın ne olduğunu sorabilirsiniz. Müşteri numarası yerine T.C. kimlik numaranızı da kullanabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Enpara müşteri numarası öğrenmek için yalnızca müşteri temsilci ile iletişime geçmek yeterlidir.

Müşteri Numarası Ne İşe Yarar?

Enpara müşteri numaranızı Enpara hesabınıza giriş yaparken ya da müşteri hizmetlerinden destek talep ederken kullanabilirsiniz. Ancak artık müşteri numarası pek fazla tercih edilmiyor. Bunun yerine T.C. kimlik numaranızı girerek de Enpara’ya giriş yapabiliyorsunuz. Ya da müşteri hizmetlerini aradığınızda yalnızca aradığınız telefon numarası üzerinden sizin kim olduğunuzu tanıyabiliyorlar. Bu nedenle artık müşteri numarasına Enpara’da çok fazla gerek duyulmuyor.

Müşteri numarası bu şekilde bankacılık işlemlerinde hesap bilgilerinize ulaşmak için kullanılır. Bu nedenle müşteri numarasına bazen ihtiyacınız olduğunu hissetseniz de; aynı işlemi şahıs hesaplarında T.C. kimlik numaranız ile de yapabilirsiniz. Ancak Enpara Şirketim kullanıyorsanız müşteri numaranızı bilmeniz gerekebilir. Enpara Şirketim uygulaması üzerinden de müşteri numaranıza ulaşabilirsiniz. İster uygulama üzerinden isterseniz de yine çözüm merkezi üzerinden hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.

Enpara Çözüm Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Enpara’nın müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay ve hızlı. Hatta öyle ki, tüm bankalar arasında belki de en hızlı ulaşılabilen müşteri hizmetleri Enpara’da bulunuyor. Bu nedenle Enpara’nın çözüm merkezine yazarken veya telefon ile ararken endişelenmenize hiç gerek yok. Yalnızca 1-2 dakika içerisinde bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Enpara müşteri numarası öğrenme işlemi için de tabii ki çözüm merkezine ulaşabilirsiniz.

Enpara çözüm merkezine mobil uygulama üzerinden ulaşmak için ilk olarak Enpara uygulamasını açın. Ardından Cep şube giriş butonuna tıklayarak Enpara şifrenizi girin ve oturum açın. Oturum açtığınızda sağ üst kısımda bir mesaj simgesi göreceksiniz. Bu simge, Enpara çözüm merkezini temsil etmektedir. Mesaj ikonuna tıklayarak sohbet ekranını açabilir ve bir Enpara müşteri temsilcisi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile iletişime geçmek için ise 0850 222 3663 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Yine saniyeler içerisinde bir müşteri temsilcisi ile konuşuyor olacaksınız. Ayrıca Enpara’nın tüm iletişim bilgilerine ulaşmak için buraya tıklayın.

Bu içeriğimizde Enpara müşteri numarası öğrenme işleminin nasıl yapılacağından detaylı olarak bahsettik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir