1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Sarıyer Cola İçindekiler? İçeriği Nedir?

Sarıyer Cola İçindekiler? İçeriği Nedir?
0

Sarıyer Cola içindekiler? İçeriği nedir? soruları sosyal medyada gündem oldu. Coca Cola ve Pepsi gibi büyük markalara rakip olarak üretilen Sarıyer Kola, kısa süre içerisinde milyonların evinin sofrasına girmeyi başardı. Sarıyer Cola, rakipleri Coca Cola ve Pepsi gibi markalara nazaran hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok vatandaşın favori kolası haline gelmeyi başardı.

Son yıllarda dünyada yaşanan olaylar yerli üretimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Türkiye ise yaşanan olaylardan sonra yerli üretim olan ürünlere yönelmeye başladı. Dünya devi Coca Cola ve Pepsi gibi yabancı kola markalarına yerli alternatif arayan vatandaşlar çözümü Sarıyer Cola ile buldu. Sarıyer Cola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşlar Sarıyer Cola’nın içeriğini merak etmekte. Peki, Sarıyer Cola içeriği nedir?

Bu içeriğimizde vatandaşlar tarafından sıkça aratılan Sarıyer Cola içindekiler? İçeriği nedir? sorularını cevaplandıracağız. Sarıyer Cola hakkında tüm merak ettiklerinize bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Hadi içeriğimize geçelim. İşte Sarıyer Cola hakkında tüm detaylar…

Sarıyer Cola İçeriği Nedir? Besin Değerleri

Coca Cola ve Pepsi gibi dünya pazar liderlerine rakip olarak üretilen Sarıyer Cola, kısa süre içerisinde çok popüler hale geldi. Sarıyer Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi’ye kıyasla hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle vatandaşların favori kolası haline geldi. Sarıyer Cola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşlar Sarıyer Cola’nın içeriğini araştırmaya başladı. Peki, Sarıyer Cola içeriği nedir?

 • Enerji (kj/kcal): 180/42
 • Yağ (g): 0
 • Doymuş Yağ (g): 0
 • Karbonhidrat (g): 10,5
 • Şekerler (g): 10,5
 • Protein (g): 0
 • Tuz (g): 0
 • Enerji ve Besin Öğeleri: 100 mL
sarıyer cola içindekiler

Sarıyer Cola İçindekiler?

Sarıyer Cola, Sarıyer İçecek tarafından 1996 yılında üretilmiştir. Son yıllarda dünyada yaşanan bazı olumsuz olaylar sebebiyle birçok ülke kendi üretimi olan ürünlere yönelmiştir. Sarıyer Cola ise bu sayede oldukça popüler hale gelmeyi başarmıştır. Coca Cola ve Pepsi gibi yabancı markalara yerli alternatif arayan vatandaşlar çözümü Sarıyer Kola ile bulmuştur. Sarıyer Kola, rakipleri Coca Cola ve Pepsi’ye göre hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok vatandaşın tercihi olmuştur.

Sarıyer Cola, tadı ve lezzeti konusunda birçok vatandaşın beğenisini kazanmıştır. Kısa sürede popüler hale gelen Sarıyer Cola, milyonlarca evin sofrasına girmeyi başarmıştır. Sarıyer Cola, hemen hemen her markette satılmaktadır. Satıldığı marketler bölge bölge değişkenlik gösterebilmektedir. Uygun fiyatı ile market raflarında yerini almaktadır. Sarıyer Cola fiyatları hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgedeki markette Sarıyer Cola satışı yoksa yetkiliye Sarıyer Cola istediğinizi belirterek, satışların artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sarıyer Cola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşlar Sarıyer Cola’nın içeriğini merak etmekte. Sarıyer Cola tamamen Türk malıdır. Hammaddesine kadar yerlidir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. İşte Sarıyer Cola içindekiler:

İÇİNDEKİLER (BİLEŞENLERİN LİSTESİ) : SARIYER COLA KAFEİN İÇERMEKTEDİR. SU, ŞEKER (S)* VEYA FRUKTOZ – GLİKOZ ŞURUBU (MISIR) (F)*, KARBONDİOKSİT, RENKLENDİRİCİ (AMONYUM SÜLFİT KARAMEL), ASİTLİK DÜZENLEYİCİ (FOSFORİK ASİT), AROMA VERİCİLER, STABİLİZÖR (GAM ARABİK), KORUYUCU (SODYUM BENZOAT), KAFEİN (MAKS. 150 MG/L), *KULLANILAN ŞEKER VEYA FRUKTOZ – GLİKOZ ŞURUBU ŞİŞE VEYA KAPAK ÜZERİNE KODLANMIŞTIR.

Sarıyer Cola’nın içeriği bu şekildedir. Sarıyer Cola helal sertifikalıdır. Üretim yeri Türkiye’dir. Ham maddesine kadar yerli ürünler kullanılmıştır. Yani gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Bu içeriğimizde Sarıyer Cola içindekiler? İçeriği nedir sorularını cevaplandırdık. Sarıyer Cola hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir