1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Sarıyer Cola Fiyatı Nedir? 2024

Sarıyer Cola Fiyatı Nedir? 2024
0

Sarıyer Cola fiyatı nedir? 2024 sorusu Sarıyer Kola almak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmakta. Sarıyer Cola, dünya devleri Coca Cola ve Pepsi gibi markalara yerli alternatif olarak üretilmiştir. Sarıyer Cola, çıkışından itibaren Türkiye’de çok ses getirmiş ve milyonlarca satış rakamına ulaşmıştır. Sarıyer Cola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşlar ise Sarıyer Cola’nın fiyatını merak etmekte.

Dünyada yaşanan bazı olumsuz olaylar sonucunda birçok ülke kendi üretimi olan ürünlere yönelmiştir. Türkiye’de de bu durum böyledir. Coca Cola ve Pepsi gibi markalar yerine yerli alternatif arayan vatandaşlara çözümü Sarıyer Cola bulmuştur. Sarıyer Cola rakiplerine göre hem uygun fiyatı hem de yerli olması nedeniyle birçok tüketicinin favori kolası haline gelmeyi başarmıştır.

Sarıyer Cola, dünyada yaşanan son olaylar sonucunda ülkelerin yerli ürünlere yönelmesiyle satışları hızlıca arttı. Hem tadı ve lezzetiyle hem de uygun fiyatıyla birçok tüketiciyi cezbetmekte. Sarıyer Cola kısa sürede popülerleşmesiyle birlikte milyonlarca evin sofrasına girmeyi başardı. Peki, yerli Sarıyer Cola’nın fiyatı nedir?

Bu içeriğimizde Sarıyer Cola fiyatı nedir? sorusunu cevaplandıracağız. Sarıyer Cola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşların aklına takılan tüm soruların cevabı bu yazıda. Sarıyer Cola hakkındaki tüm merak ettiklerinizi cevaplandırıyoruz. Hadi yazımıza geçelim, işte tüm detaylar…

Sarıyer Cola Fiyatı Nedir?

Sarıyer Cola, dünya pazar lideri Coca Cola ve Pepsi gibi büyük markalara yerli rakibi olarak ortaya çıktı. Coca Cola ve Pepsi gibi yabancı markaları satın almak istemeyen vatandaşlar yerli alternatifler aramaya başladı. Sarıyer İçecek ise 1996 yılında Sarıyer Cola’yı üreterek Coca Cola ve Pepsi’ye yerli alternatif sundu. Son zamanlarda dünyada yaşanan bazı olumsuz olaylar sebebiyle tüketiciler yerli ürünlere yönelmeye başladı. Kola tüketmek isteyen vatandaşlar çözümü yerli Sarıyer Cola ile buldu.

Sarıyer Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi gibi büyük markalara nazaran hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle tüketicilerin favori kolası haline geldi. Ek olarak Sarıyer Cola İsrail’in mi yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayede Sarıyer Kola kısa süre içerisinde milyonlarca kişinin evinin sofrasına girmeyi başardı. Peki, Sarıyer Cola fiyatlı nedir? Sarıyer Cola fiyatı ne kadar?:

 • Sarıyer Cola 2.5 L: 30 TL
 • Sarıyer Cola 2.5 L (Şekersiz): 25 TL
 • Sarıyer Cola 1.5 L (Şekersiz): 22.5 TL
 • Sarıyer Cola 330 mL: 14 TL
 • Sarıyer Cola 250 mL: 7 TL

*Ürün fiyatları market, bölge ve enflasyon sebebiyle değişkenlik gösterebilmektedir.

sarıyer cola fiyatı nedir

Sarıyer Cola’nın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Sarıyer Cola’nın 2 seçeneği mevcuttur. Şekerli ve şekersiz. Sarıyer Cola’nın ürün yelpazesi şu şekildedir:

 • Sarıyer Cola 2.5 Litre
 • Sarıyer Cola 1.5 Litre
 • Sarıyer Cola 330 mL
 • Sarıyer Cola 250 mL

Sarıyer Cola fiyatı nedir? sorusunu yukarıda cevaplandırdık. Sarıyer Cola, Coca Cola ve Pepsi gibi büyük markalara rakip olarak üretildi. Sarıyer Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi gibi markalara nazaran hem daha uygun fiyatlı hem de yerli olması sebebiyle kısa süre içerisinde çok popüler hale geldi. Ek olarak Sarıyer Cola kimin? Sahibi kim? Hangi ülkenin? yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimiz de vatandaşlar tarafından sıkça aratılan Sarıyer Kola fiyatı nedir? 2024 ve Sarıyer Cola fiyatı ne kadar? sorularını cevaplandırdık. İçeriğimiz hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Ayrıca eklemek istediğiniz bir şey var ise, yine yorumlar kısmından yazımıza ekleme yapabilirsiniz. ‘Ne Alaka‘ diyeceğiniz tuhaf ve sizi eğlendirecek içeriklere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir