1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Testo Taylan Kimdir? Testo Taylan Kaç Para Kazanıyor?

Testo Taylan Kimdir? Testo Taylan Kaç Para Kazanıyor?
0

YouTube’da son zamanlar çok konuşulan Testo Taylan kimdir? Testo Taylan kaç yaşında? Testo Taylan naturel mi? Testo Taylan kaç para kazanıyor? sorularının cevabını sizler için araştırdık. Testo Taylan’ın hayatını bugünkü yazımız da ele alıyoruz. Hadi, yazımıza geçelim.

Testo Taylan Kimdir?

YouTube’da son zamanlarda çektiği videolar ile viral olan Testo Taylan kimdir? Testo Taylan kaç yaşında? Testo Taylan naturel mi? Testo Taylan sevgilisi var mı? sorularının cevaplarını vereceğiz.

Teslo Taylan, 1999 yılında İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. 25 yaşındadır. Testo Taylan, vücut geliştirme sporu ile ilgili videolar çekmektedir. İlk YouTube’a girdiği zamanlarda vücut geliştirme hakkında bilgiler içeren videolar yapmaktaydı. İlk dönemler abone ve izlenme sayısı çok azdı. Testo Taylan, pes etmeyerek düzeni videolar çekmeye devam etti. İnsanlar Testo Taylan‘ın içeriklerini faydalı bulup, kanalına abone oluyordu. Uzun bir süre bu şekilde devam etti. Uzun zaman sonrasında Testo Taylan’ın emekleri başarıya ulaşmaya başlamıştı. İnsanlar Teslo Taylan’ın videolarını faydalı bulup bilgilerden faydalanıyordu.

Takipçileri Teslo Taylan’ın vücudunu çok beğeniyordu. Bir diğer merak edilen konu ise Testo Taylan’ın boyu ve kilosu? Testo Taylan 1.90 cm ve kilosu 100-110 kg arasındadır. Vücudu ise natureldir. Yıllardır sporla uğraşarak bu vücuda sahip olmuştur. Testo Taylan’ın sevgilisi var mı? Testo Taylan’ın sevgilisi kim? Testo Taylan’ın sevgilisi gizliliğini korumaktadır. Kim olduğu bilinmemektedir. YouTube kanalında spor üzerine bilgi içerikli videolar çekmektedir. Ayrıca fitness ve beslenme ile ilgili videolar da çekmektedir. Son zamanlarda ise popüler olan insanların hayat hikayelerini video altına alarak, insanları o kişiler hakkında bilinçlendirmektedir.

Testo Taylan’ın son zamanlarda beraber video çektiği insanlar şu şekildedir: Apaçi Mustafa, Tablet Reis, Hakan Yağar, Yakup TV, Yakışıklı Güvenlik, Hüseyin Aktepe, Eren Karayılan, İsocan Kenobi, Halil Özışık.

Testo Taylan, bu kişilerle video çekerek halkı o insanların gerçek hayatları ile yüzleştirmektedir. İnsanlar Testo Taylan’ın bu videolarına aşırı ilgi göstererek, Testo Taylan’a teşekkür etmiştir. Bu çektiği videolar ile bu kişilere yardım ulaşmasını sağlamış ve o kişilere motivasyon kaynağı olmuştur. Çektiği bilgilendirici videolar ile takipçilerinin gönüllerini fetheden Testo Taylan, bu sürede YouTube’da hızlı bir şekilde gelişmiştir. Anlık olarak YouTube’da 304 videosu ve 606 bin abonesi bulunmaktadır.

testo taylan kimdir

Testo Taylan Ne Kadar Kazanıyor?

YouTube’da kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Testo Taylan ne kadar kazanıyor? Testo Taylan çektiği videolar ile kısa sürede yüzbinlerce takipçiye ulaştı. Testo Taylan’ın son videolarının izlenmesi ise hayli yüksek. Son videolarında popüler olan kişilere ev ziyareti gerçekleştirerek videolar çekmektedir. Ev ziyareti yaptığı kişiler Apaçi Mustafa, Tablet Reis, Hakan Yağar, Yakup TV, Yakışıklı Güvenlik, Hüseyin Aktepe, Eren Karayılan, İsocan Kenobi, Halil Özışık’tır. Peki Testo Taylan YouTube’dan ne kadar kazanıyor?

Testo Taylan’ın YouTube kanalında anlık olarak 606 bin abonesi bulunmaktadır. Bu ay ortalama olarak aylık 7 milyon izlenme almıştır. Testo Taylan’ın 1000 izlenme başına 12 TL aldığını tahmin ediyoruz. Bu hesaba göre Testo Taylan’ın aylık sadece YouTube geliri 84 bin TL. Veriler tahmindir, kesin değildir. Testo Taylan, son dönemde YouTube’da iyi izlenen kanallar arasında.

Bugünkü yazımızda YouTube’da son zamanlar çok viral olan Testo Taylan kimdir? Testo Taylan kaç yaşında? Testo Taylan naturel mi? Testo Taylan kaç para kazanıyor? Testo Taylan sevgilisi var mı? sorularının cevaplarını araştırdık ve sizler için bulduk. Sizler Testo Taylan hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir