1. Anasayfa
 2. Finans

Paribu’da Kalan Küsuratlar Nasıl Çekilir? (ÇÖZÜLDÜ) 2024

Paribu’da Kalan Küsuratlar Nasıl Çekilir? (ÇÖZÜLDÜ) 2024
0

Paribu’da kalan küsuratlar nasıl çekilir, nasıl dönüştürülür soruları Paribu kullanıcıları tarafından merak konusu haline geldi. Paribu kullanıcıları hesaplarında kalan küsuratları nasıl çekebileceğini araştırmaya başladı. Aslında bu sorunun çözümü oldukça basit. Paribu kripto para borsası ile ticaret gerçekleştiren kullanıcılar kripto satışları sonucu kalan küsuratlardan şikayetçi.

Son zamanlarda Türk kripto para borsası Paribu ile kripto alım satım gerçekleştiren kullanıcılar satış sonrası hesaplarında kalan düşük bakiyeli altcoinleri çekemediğini açıkladı. Kullanıcılar bu düşük bakiyeli coinleri nasıl çekebileceğini araştırıyor. Peki, Paribu’da kalan küsuratlar nasıl çekilir?

Bu içeriğimizde Paribu’da kalan küsuratlar nasıl çekilir, nasıl dönüştürülür sorularının cevaplarından bahsedeceğiz. Türk kripto borsası Paribu kullanıcıları kripto alım satımı sonrası hesaplarında kalan düşük tutarları çekemediğini ve nasıl çekeceğini araştırıyor. Paribu kripto para borsası hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Hadi içeriğimize geçelim, işte tüm detaylar…

Paribu Nedir?

Türk kripto para borsası Paribu, 2016 yılında kurulmuştur. Tüm kullanıcıların özellikle Türk kullanıcıların kripto ile ticaret yapmasına olanak sağlar. Paribu kripto para borsası sayesinde borsada bulunan tüm coinleri satın alabilir, satışını gerçekleştirebilir ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz teknoloji çağı gereği artık yatırımcılar, yatırımlarını reelden sanala doğru çeviriyor. Türk kripto para borsası Paribu, Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biridir. Çıkışından kısa bir süre sonra milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.

Paribu’da Kalan Küsuratlar Nasıl Çekilir? (ÇÖZÜLDÜ)

Türk kripto para borsası Paribu, son zamanlarda aşırı popüler durumda. Bitcoin’in tekrar eski tarihi zirveye yaklaşmasıyla birlikte birçok yatırımcı kripto borsalarına yöneldi. Türk yatırımcılar ise Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu’ya yöneldi. Paribu kullanıcıları bir sorundan şikayetçi. Kullanıcılar Paribu kripto para borsasında gerçekleştirdiği kripto alım satım işlemleri sonrasında hesaplarında kalan düşük tutarlı coinleri TL’ye dönüştüremediğini, kalan küsuratları kullanamadığını açıkladı.

Kullanıcılar Paribu’da kalan küsuratları nasıl çekebileceğini, nasıl dönüştürebileceğini araştırıyor. Aslında bu sorunun cevabı çok kolay. Türk kripto para borsası Paribu, yaptığı son güncelleme ile kalan düşük tutarlı bakiyeleri TL’ye dönüştürme imkanı sunuyor. Bu sayede kalan küsuratlarınızı TL’ye dönüştürüp, çekebilirsiniz. Peki, Paribu’da kalan küsuratlar nasıl çekilir?

Türk kripto para borsası Paribu, Nisan ayında yayınladığı yeni güncellemesiyle birlikte Paribu mobil uygulamasında ve web sitesinde düşük tutarlı bakiyeleri dönüştürme özelliğini yayına aldı.

Bu özellikle birlikte kullanıcılar, cüzdanında değeri 10 TL’nin altında kripto varlığı bulunuyorsa bu düşük tutarlı bakiyesini TL’ye dönüştürebilecek. Peki, dönüştürme işlemi nasıl yapılır?

 • Paribu mobil uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer güncel değilse güncellemeyi unutmayınız.
 • Paribu hesabımıza giriş yapıyoruz.
 • Cüzdan sayfasına giriyoruz.
 • Mobil uygulamada, sağ üst tarafta yer alan ikona tıklıyoruz.
paribu'da kalan küsuratlar
 • Web sitesinde ise varlıklarınızın yer aldığı alanda ‘Düşük bakiyelerimi dönüştür’ butonuna tıklıyoruz.
 • Ekranda karşınıza çıkan değeri 10 TL’nin altında olan kripto varlıklarınızı seçerek Türk lirasına dönüştürüyoruz.
 • Tutar hesabınıza yansıyacaktır, işlem tamamdır.

Yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde uygulayarak düşük tutarlı varlıklarınızı TL’ye dönüştürebilirsiniz. TL’ye dönüştürdükten sonra parayı banka hesabınıza çekebilirsiniz. Paribu’da kalan küsuratları çekme işlemi bu kadar basit. Ek olarak Paribu hakkında yazdığımız “Paribu Neden Açılmıyor? (ÇÖZÜLDÜ) 2024” yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Paribu’da kalan küsuratlar nasıl çekilir, nasıl dönüştürülür sorularının cevaplarından bahsettik. Son günlerde kullanıcılar Paribu hesaplarında kalan düşük tutarlı bakiyeleri nasıl TL’ye çevireceğini ve nasıl banka hesaplarına çekebileceğini araştırmakta. Paribu’da kalan küsuratları hesabınıza nasıl çekeceğinizi ve nasıl TL’ye dönüştürebileceğinizi yukarıda detaylı bir şekilde anlattık.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir