1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Mendebur Lemur Gerçek Adı? Adı Soyadı, Arabası, Kaç Yaşında?

Mendebur Lemur Gerçek Adı? Adı Soyadı, Arabası, Kaç Yaşında?
0

Mendebur Lemur gerçek adı, adı soyadı, arabası ve kaç yaşında gibi soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Mendebur Lemur takipçileri Mendebur Lemur’un hayatını araştırmaya başladı. Mendebur Lemur, çektiği videolar ile kısa sürede çok geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Son zamanlarda Mendebur Lemur izleyicileri Mendebur Lemur’un hayatını araştırmaya başladı. Sosyal medya fenomeni Mendebur Lemur’un videoları izleyiciler tarafından sıkça beğeniliyor. Bazı takipçileri Mendebur Lemur’un gerçek adını, arabasını ve kaç yaşında olduğunu merak etmeye başladı.

Bu içeriğimizde Mendebur Lemur gerçek adı, adı soyadı, arabası ve kaç yaşında gibi soruların cevaplarını detaylı bir şekilde açıklayacağız. Mendebur Lemur’un takipçileri Mendebur Lemur’un hayatını merak ediyor. Mendebur Lemur hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim. İşte tüm detaylar…

Mendebur Lemur Gerçek Adı?

Sosyal medya fenomeni Mendebur Lemur‘un adı soyadı Hakan Sama’dır. Kardeşinin adı soyadı Harun Sama’dır. Sosyal medyada Hakan ismini kullanmamaktadır. Mendebur Lemur lakabıyla bilinmektedir.

mendebur lemur gerçek adı

Mendebur Lemur Arabası?

Sosyal medya fenomeni Mendebur Lemur’un yeni arabası, Bmw 2 Gran Coupe 2021 modelinin M Sport paketidir.

Mendebur Lemur Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Mendebur Lemur, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibariyle 26 yaşındadır.

Mendebur Lemur Nasıl Fenomen Oldu?

Sosyal medya fenomeni Mendebur Lemur’un nasıl fenomen olduğu, nasıl ünlü olduğu sosyal medyada merak konusu haline geldi. Mendebur Lemur, 7 Aralık 2015 tarihinde kendisine bugünkü Mendebur Lemur kanalını açtı. Mendebur Lemur, ilk olarak bilgi içerikli videolar yüklemeye başladı. İlk zamanlar videoları çok az izleniyor ve abone sayısı neredeyse yoktu.

Daha sonrasında Mendebur Lemur, pes etmeyerek düzenli video yüklemeye devam etti. Kanalına her hafta içerikler yüklemeye devam etti. Uzun bir zaman bu şekilde devam etti. Aradan biraz zaman geçtikten sonra videoları izlenmeye ve abone sayısı artmaya başladı. Mendebur Lemur’un içerikleri izleyiciler tarafından çokça beğenilmişti. Bu sayede Mendebur Lemur kısa bir süre içerisinde yüz bin abone sayısını geride bıraktı.

Mendebur Lemur daha sonra video konseptini yurt dışı ürünleri inceleme ve eğlence kategorisine çevirdi. Mendebur Lemur bunun üzerine çok hızlı bir yükselişe geçti. Videoları milyonlar izlenmeye başlamıştı. Çok kısa bir süre içerisinde abone sayısı milyonları geçmişti. Mendebur Lemur’un YouTube’da anlık olarak 2.88 milyon abonesi bulunurken, video sayısı ise 472’dir.

Mendebur Lemur uzun yıllardır YouTube platformuna düzenli bir şekilde içerik üretmektedir. Kanalına hala düzenli bir şekilde içerik yüklemektedir. Videoları YouTube Türkiye’de fazla izlenen YouTuberlar arasındadır. Birçok YouTuber ile birlikte ortak videolar çekmiştir.

Sosyal medyada Mendebur Lemur’un gerçek ismi merak konusu haline gelmiştir. Mendebur Lemur’un gerçek ismi Hakan’dır. Mendebur Lemur’un Harun adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Bu içeriğimizde Mendebur Lemur gerçek adı, adı soyadı, arabası ve kaç yaşında gibi soruların cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Mendebur Lemur takipçileri Mendebur Lemur’un hayatını merak ediyor. Mendebur Lemur hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını yazımızda cevapladık. Mendebur Lemur hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Sitemizden diğer sosyal medya fenomenlerinin hayat hikayesine ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir