1. Anasayfa
 2. TV Dünyası

Kelime Oyunu Başvuru Formu Linki: Teve2 Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kelime Oyunu Başvuru Formu Linki: Teve2 Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır?
0

Teve2 ekranlarında yayınlanan Kelime Oyunu yarışması, yıllardır televizyon dünyasının en çok sevilen yarışma programlarından birisidir. Daha önce Ali İhsan Varol tarafından sunulan ve şu ki sunucusu İbrahim Selim olan Kelime Oyunu yarışmasına başvurmak isteyen yüzlerce insan var. Peki Kelime Oyunu başvuru formu nasıl doldurulur? Yarışmaya başvurmak isteyenler hangi adımları atmalıdır? Sizlere tek tek anlattık…

Hafta içi her akşam saat 20:00’da Teve2 ekranlarında yayınlanan Kelime Oyunu yarışması Türkiye’de oldukça popüler. Seyircilerin ekran başında yarışmacıyla beraber yarıştıkları keyif dolu bu yarışma programına başvurmak aslında oldukça kolay. İnternet üzerinde yer alan Kelime oyunu başvuru formunu doldurarak birkaç adımda başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

kelime oyunu başvuru formu

Kelime Oyunu Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Kelime Oyunu yarışmasına başvuru yapmak için ilk olarak Teve2’nin resmi internet sayfasında bulunan başvuru formuna ulaşmanız gerekiyor. Buraya tıklayarak başvuru formuna gidebilirsiniz. Formu açtığınızda karşınıza birçok soru çıkıyor. Bu soruların hepsini yanıtlayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekiyor. Ad, soyadı, cinsiyet gibi kişisel bilgilerin yanı sıra daha önce bir yayın tecrübeniz oldu mu gibi farklı sorular da bu formda yer alıyor.

Formda yer alan soruların ardından formun sonunda sizi 2 adet sözleşme karşılıyor. Birisi yarışma başvuru taahhütnamesi diğeri ise KVKK bilgilendirmesi. Bunların ikisini de onaylamanız gerekiyor. Gerekli bilgileri doldurup, şartları onayladıktan sonra başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Böylece, Teve2 tarafına bilgileriniz iletiliyor ve eğer uygun görülürseniz yarışmaya katılmanız için sizin ile iletişime geçiliyor.

Kelime Oyunu Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Eğer başvuru formunu doldurarak Kelime Oyunu yarışmasına başvurduysanız, sonucunuzu öğrenmek için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Eğer Teve2 yetkilileri tarafından yarışmaya katılmaya uygun görülürseniz, kanal sizinle iletişime geçerek yarışmaya kabul edildiğinizi bildirir. Ardından size yapmanız gerekenleri ve yarışma hakkında bilgileri iletirler. Hangi gün nerede yarışmanın gerçekleşeceğini size bildirmelerinin ardından yarışma katılım sağlayabilirsiniz.

Yani kısacası, Teve2’nin internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız yarışmaya başvurmak için yeterli. Tabii ki Teve2 tarafının doldurduğunuz formu inceleyerek sizi yarışmaya uygun bulması gerekiyor. Aksi taktirde yarışmaya katılamazsınız.

Kelime Oyunu Nerede Çekiliyor?

Diyelim ki yarışmaya başvurdunuz ve Teve2 tarafından kabul edildiniz. Sizi arayarak yarışma çekimleri için stüdyoya gelmenizi isteyecekler. Stüdyo ise şu anda İstanbul’da. Bu nedenle, eğer yarışmaya kabul edilirseniz yarışmak için İstanbul’a gitmeniz gerekecek. Teve2 stüdyosunda yarışmaya katılarak çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Çekimlerin kaç saat sürdüğü ve saat kaçta olacağı hakkında Teve2 tarafından bilgilendirileceksiniz.

Kelime oyunu başvuru formunu doldurduktan sonra yapmanız gereken herhangi bir şey yoktur. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanır ise sizi arayarak iletişime geçeceklerdir. Böylece yarışma hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Kelime Oyunu Çekimleri Ne Zaman?

Teve2 tarafından bu konuda halka açık bir duyuru yayınlanmadığından dolayı Kelime Oyunu yarışmasının çekimlerinin hangi günlerde ve saatlerde yapıldığı şu anda bilinmiyor. Ancak tabii ki de başvuran yarışmacıların başvurusu onaylanırsa çekimlerin ne zaman yapılacağı gibi yarışma bilgileri kendilerine iletilecektir. Kelime oyunu başvuru formunu dolduran yarışmacılar çekimler yapılmadan belirli bir süre önce aranır ve bilgilendirilir. Yarışmacının o tarihte müsait olup olmadığı öğrenilir ve yarışmaya davet edilir. Belirlenen çekim tarihlerinde yarışmacı stüdyoya davet edilerek yarışma ve çekimler gerçekleşir.

Size, bu içeriğimizde Türkiye’nin en popüler TV yarışmalarından biri olan Kelime Oyunu’na nasıl başvuracağınızı detaylı olarak anlattık. Konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize iletmek isterseniz, çok memnun oluruz. Yorum ve görüşleriniz bizim için oldukça önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir