1. Anasayfa
 2. Gündem

Orkun Işıtmak Askere Mi Gitti? Askere Ne Zaman Gidiyor?

Orkun Işıtmak Askere Mi Gitti? Askere Ne Zaman Gidiyor?
0

YouTube Türkiye’nin en büyük kanallarından olan Orkun Işıtmak askere mi gitti? Orkun Işıtmak askere ne zaman gidiyor? Askere gitti mi? Askerden ne zaman dönecek? Orkun Işıtmak askere bedelli mi gitti? tarzı sorular sosyal medyada merak konusu haline geldi. İşte detaylar…

Orkun Işıtmak Askere Mi Gitti?

Orkun Işıtmak, YouTube platformunun ilklerinden birisidir. Yıllardır pes etmeden düzenli bir şekilde video atmaya devam etmektedir. Her geçen gün kendini daha da geliştirerek YouTube Türkiye’de birinciliğe oynamaktadır. YouTube bireysel kanallar sıralamasında Enes Batur’dan sonra ikinci sırada gelen Orkun Işıtmak, Enes Batur’un uzun zamandır video atmaması sebebiyle onu tahtından edecek gibi görünüyor. Enes Batur yerinde sayarken Orkun Işıtmak ise çok hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Orkun Işıtmak, hikayesinde askerliği ile alakalı bir story paylaştı. Orkun Işıtmak askere mi gidiyor? Orkun Işıtmak askerliğini yaptı mı? Orkun Işıtmak askere bedelli mi gitti? Hadi, gelin yazımıza geçelim.

YouTuber Orkun Işıtmak, geçtiğimiz günlerde instagram hikayesinde paylaştığı resimde 9 Mart’ta askere gideceğini açıkladı. Askerlik yerinin Amasya olduğunu açıklayan Orkun Işıtmak, askere gideceğini şu sözlerle açıkladı: “Ben 9’u askere gitmeye hazırım ama Amasya buna hazır mı?” yazısıyla elinde bulundurduğu askerlik kağıdı ile hikaye paylaştı. Yani Orkun Işıtmak birkaç güne askere gidiyor. Askere gittiği zaman kanalının ne olacağı merak konusu. Büyük ihtimalle stok yaptığı videoları askerlik sürecinde yayınlayacaktır. Peki, Orkun Işıtmak askerliği bedelli mi yapacak?

Orkun Işıtmak, geçtiğimiz günlerde instagram hikayesinde 9 Mart’ta askere gideceğini açıklamıştı. Orkun Işıtmak’ın askerliği 6 ay mı yapacağı yoksa bedelli mi yapacağı takipçileri tarafından merak konusu haline geldi. Orkun Işıtmak, askerliği bedelli yapacaktır. 21 gün süren bedelli askerlik sonrasında YouTube kanalına kaldığı yerden devam edecektir.

orkun ışıtmak askere mi gitti

Orkun Işıtmak, YouTube Türkiye‘nin ilk kanallarından birisidir. Orkun Işıtmak’ın ilk videosu sihirbazlık numarası üzerine kartlarla çektiği bir videodur. Daha sonrasında ise eğlence kategorisinde videolar çekmeye başlamıştır. Uzun yıllardır pes etmeden, düzeni ve istikrarlı bir şekilde günümüze kadar içerik üretmiştir ve üretmeye de devam etmektedir. YouTube abone sayısı anlık olarak 10.9 milyon iken Instagram takipçi sayısı ise 3 milyondur. Orkun Işıtmak, çektiği videolar ile milyonlarca izlenmektedir. Bu platformun en eski isimlerinden olan Enes Batur’u yakın zamanda tahtından edecek gibi gözüküyor.

Bugünkü yazımızda Orkun Işıtmak askere mi gitti? Orkun Işıtmak askere ne zaman gidecek? Orkun Işıtmak askerliği bedelli mi yapacak? Orkun Işıtmak askere gitti mi? Askerden ne zaman dönecek? sorularının cevaplarını verdik. Orkun Işıtmak’ın askere gidip gitmeyeceği sosyal medyada merak konusu haline gelmişti. Bu yazımızla bu merakı gidermiş olduk. Sizler neler düşünüyorsunuz? Orkun Işıtmak’ı seviyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız. Yorumlarınız bizler için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 8
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir