1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Exxen Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Exxen Siyah Ekran Sorunu Çözümü
0

Bazı Exxen kullanıcıları hala siyah ekran sorunu yaşadığını dile getiriyor. Exxen’e film veya dizi izlemek için girenlerin izlemek için tıkladığında sesin geldiği fakat ekranın gelmediği bir sorunla karşılaşıyor. Exxen siyah ekran sorunu çözümü aslında çok basit. Exxen platformu hala bazı cihazlarda sorunlu çalışmakta. Exxen kullanıcıları bu sıkıntı yüzünden dizi ve film izleyemediklerini belirtiyor. Aslında bu sorunun çözümü hiçte düşündüğünüz kadar zor değil. Exxen siyah ekran sorunu nasıl çözülür, Exxen açılmıyor ne yapmalıyım? Exxen TV neden açılmıyor? Exxen neden sürekli donuyor? gibi sorulan soruların cevaplarını bugün sizlerle paylaşacağız. Buyurun, yazımıza geçelim.

Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı’nın kurucusu ve sahibi olduğu Acun Medya tarafından 2021 yılında kuruldu. Exxen, 2021 senesinde yayın hayatına fiilen başlamıştır. İlk kez kamuoyuna ise 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı tarafından Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla kamuoyuna tanıtılmıştır ve faaliyetlerine 2021 senesinde başlamıştır. Exxen platformu içerisinde dizi, film, yarışma, belgesel, reality show ve çizgi film gibi farklı yaş gruplarına hitap eden yapımlar bulunmaktadır. Acun Ilıcalı özellikle Exxen’in kısa sürede Türkiye’de yayılması için birçok YouTuber ile anlaşmıştır. Bu YouTuberların başında Enes Batur, Hasan Can Kaya, Orkun Işıtmak, Alper Rende, Ali Biçim, Mesut Can Tomay ve Katarsis olmak üzere birçok YouTuber ile anlaşarak Exxen’in sosyal medyada kısa bir süre içerisinde tanınmasını sağladı. Acun Ilıcalı, kendi programlarında da Exxen’in reklamını yaparak Türkiye’de hızla büyümesini sağladı. Exxen ismi ise birçok beyin fırtınası ve düşünceler sonrası Yetenek Sizsiniz’den de tanıdığımız Ali Taran’ın önerisiyle ortaya çıkmış ve platformun ismi Exxen konulmuştur.

Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre Exxen platformu için yaklaşık 1.500 kişilik bir ekibin çalıştığı bilinmektedir. İlk çıktığı zamanlarda Acun Ilıcalı tarafından platformun bedava seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli 2 paketin olacağı açıklandı. Acun Ilıcalı, platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL civarı olacağını kamuoyu ile paylaştı. Exxen platformu içerisinde dizi film, reality show, yarışma, belgesel ve çizgi film gibi farklı yaş gruplarına hitap eden birçok içerik bulunmaktadır. Ayrıca televizyonda bazı sebepler dolayısıyla yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin platformda yayınlanacağı açıklandı. Yakın dostu Ali Taran’ın önerisiyle, platformun adı Exxen olarak belirlendi ve 2021 yılında faaliyete başladı.

exxen siyah ekran sorunu çözümü

Exxen Siyah Ekran Sorunu Çözümü 2024

Exxen, Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve sahibi olduğu Acun Medya tarafından 2021 yılında kurulmuştur. Türkiye’ye 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla duyurulmasının ardından 2021 senesinde yayın hayatına fiilen başladı. Exxen platformunda dizi, film, yarışma, reality show, belgesel ve çizgi film gibi her yaştan gruba hitap eden içerikler bulunmaktadır. Exxen ismi ise Acun Ilıcalı’nın yakın dostu Ali Taran’ın önerisiyle konulmuştur. Peki, Exxen sitesinde veya Exxen uygulamasında izleyicilerin yaşadığı Exxen siyah ekran sorunu çözümüne gelelim.

Exxen’de eğer dizi veya film izlerken siyah ekran sorunuyla karşılaşıyorsanız işte tek tek deneyerek yapmanız gerekenler:

 • 1-) Oturumunuzu kapatın ve tekrar açın.
 • 2-) Uygulama veya tarayıcınızın verilerini temizleyip, tekrar başlatın.
 • 3-) Önceki iki maddeyi denediniz ve olmuyorsa Exxen canlı sohbet veya çağrı merkezinden 0850 241 81 48 yardım alabilirsiniz.

İlk iki madddeyi eksiksiz yaptıktan sonra hala sıkıntı yaşıyorsanız Exxen canlı sohbet veya çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Exxen siyah ekran sorunu çözümü bu şekildedir. Denenip, onaylanmıştır. İyi seyirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir