1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Kick Abonelik Ücreti 2024 GÜNCEL

Kick Abonelik Ücreti 2024 GÜNCEL
0

Kick abonelik ücreti 2024 soruları kullanıcılar tarafından aratılmaya başlandı. Kick, Twitch’e rakip olarak ortaya çıkmıştır. Twitch’in politikalarından sonra birçok kullanıcı Kick platformuna geçmeye karar verdi. Bu sayede Kick çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Kick, rakibi Twitch’e göre birçok konuda daha avantajlı gözüküyor.

Kick, rakibi Twitch’e göre daha esnek kurallar, yayıncıya daha yüksek komisyon ve canlı desteği ile daha avantajlı hale geliyor. Kick, çıkışından kısa bir süre sonra çok popüler hale gelmeyi başardı. Kick platformunda yayıncılara abone olmak isteyen kullanıcılar abonelik fiyatlarını merak etmekte. Peki, Kick’te abonelik ücreti ne kadar?

Bu içeriğimizde Kick abonelik ücreti 2024 yılında ne kadar sorularını cevaplandıracağız. Kick platformu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler sitemizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte tüm detaylar…

Kick Abonelik Ücreti 2024?

Kick, dünyanın en büyük yayın platformu Twitch’e rakip olarak geliştirildi. Twitch’in katı kurallarından sıkılan birçok yayıncı ve kullanıcı Kick platformuna geçmeye karar verdi. Kick, rakibi Twitch’e göre hem daha esnek kuralları hem de yayıncıya daha yüksek komisyon vermesiyle daha kullanışlı hale geliyor. Kick bu sayede çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Kick platformunda beğendiğiniz yayıncıyı takip edebiliyorsunuz. Sevdiğiniz yayıncıyı maddi anlamda da desteklemek istiyorsanız abone olabiliyorsunuz. Kullanıcılar 2024 yılında Kick abonelik ücretini merak ediyor. Peki, Kick abonelik ücreti 2024 ne kadar?:

Kick’te abonelik ücreti 5 dolar ($) olarak belirlenmiştir. 5 dolar karşılığında Kick platformundaki dilediğiniz yayıncıya abone olup, özel avantajlardan yararlanabilme fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik Kick platformu abonelik ücretinin çok büyük bir kısmını yayıncıya vermektedir. Bu sayede birçok yayıncı tarafından Kick çok avantajlı hale geliyor.

kick abonelik ücreti 2024

Kick’in Twitch’e Göre Avantajları Nedir?

Kick, dünyanın en büyük yayın platformu olan Twitch’e rakip olarak geliştirildi. Birçok yayıncı ve kullanıcı Kick platformunun çıkmasıyla birlikte Kick’e geçmeye karar verdi. Twitch’in sert politikaları birçok kullanıcıyı ve yayıncının Kick’e geçmesini sağladı. Bu sayede Kick çok kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Kick dünyaya açıldıktan bir süre sonra ise Türkiye’de de hizmet vermeye başladı.

Twitch’in Türkiye’yi yok sayarak apar topar ülkeyi terk etmesinden sonra birçok Twitch yayıncısı ve kullanıcısı Twitch’in bu kararına çok ağır tepki gösterdi. Türkiye’yi Orta Doğu ülkeleri arasına ekleyerek Türkiye’den çekildi. Bunun üzerine birçok yayıncı bu duruma tepki gösterdi. Kick ise doğru zamanlama ile birçok Twitch yayıncısına teklif götürdü. Bu teklifi birçok Twitch yayıncısı kabul etti. Kick’e geçen Türk yayıncılar içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz. Kick bu sayede kısa süre içerisinde Türkiye’de aşırı popüler hale geldi.

En son Elraenn ve ekibinin Kick’e geçmesiyle birlikte Kick, Türkiye’de Twitch’i geride bırakmayı başardı. Peki, Kick platormunun Twitch’e göre avantajları nelerdir? İşte avantajları:

 • Kick platformunun rakibi Twich’e göre daha esnek kuralları bulunmaktadır. Banlanma riskiniz çok azdır.
 • Kick rakibi Twitch’e göre abonelik ücretlerinden çok az bir kesinti yapmaktadır. Abonelik ücretinin neredeyse hepsi yayıncıya kalmaktadır.
 • Kick rakibi Twitch’e göre iletişim ve destek kanalları daha aktiftir. Herhangi bir sorununuz da rahatlıkla destek ile iletişime geçebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.
 • Kick rakibi Twitch’e göre kullanıcılara daha az reklam göstermektedir. Bu da seyir zevkinizi olumlu yönde etkilemektedir.

Kick’in Twitch’e göre avantajları bu şekildedir. Bu sayede Kick hem yayıncılar hem de kullanıcılar için daha avantajlı hale gelmiştir. Bu sayede Kick platformu kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Bu içeriğimizde Kick abonelik ücreti 2024 sorularını cevaplandırdık.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir