1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Hasan Can Kaya Ne Kadar Kazanıyor? 2024

Hasan Can Kaya Ne Kadar Kazanıyor? 2024
0

Konuşanlar programı son zamanlarda Türkiye’de en popüler eğlence programlarından birisi olmayı başardı. Hasan Can Kaya’nın sunduğu program tüm Türkiye’de oldukça sevildi. Önce Youtube’da yayınlanan sonradan da Exxen’e taşınan bu program sonradan Youtube’dan kaldırıldı. Hasan Can Kaya’nın ne kadar kazandığı da merak konusu olmaya devam etti. Hasan Can Kaya ne kadar kazanıyor? Aylık geliri ne kadar? İşte tüm detaylar…

Hasan Can Kaya, yapmış olduğu konuşanlar programıyla kendisini tüm Türkiye’ye tanıtmayı başardı. Önce Youtube’da başlayan Konuşanlar, sonrasında Acun Ilıcalı tarafından satın alınarak Exxen’e geçirildi. Şu anda Exxen’de yayınlanan Konuşanlar hala büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu nedenle de Hasan Can Kaya’nın ne kadar kazandığı merak konusu oluyor. Hasan Can Kaya hakkında merak edilen tüm detaylar…

hasan can kaya ne kadar kazanıyor

Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989’da İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisi şu anda Türk komedyen ve stand-up sanatçısıdır. Ocak 2020’de kendi projesi olan Konuşanları yapmaya başladı ve Youtube’da bu bölümleri yayınladı. Oldukça ilgi gören Konuşanlar programı sonrasında Exxen’e taşındı. Şu anda Türkiye’nin en çok izlenen eğlence programlarından birisi olan Konuşanlar, hala Exxen üzerinde yayınlanmaya devam ediyor.

Hasan Can Kaya, yaptığı bu program sayesinde milyonlarca takipçiye ve izleyiciye ulaştı. Türkiye’de sevilen stand-up sanatçılarından birisi olmayı başaran Hasan Can Kaya kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaştı. Şu anda Instagram’da 3,5 milyon takipçiye ulaşan Kaya, Konuşanlar programını çekmeye devam ediyor.

Hasan Can Kaya Ne Kadar Kazanıyor?

Evet, gelelim asıl konuya. Türkiye’de başarılı olan her ünlünün kazancı merak edildiği gibi, Hasan Can Kaya’nın da aylık kazancı tabii ki merak ediliyor. Hasan Can Kaya’nın 20 milyon TL’lik aracı geçtiğimiz haftalarda gündeme gelmişti. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda da Acun Ilıcalı’nın da kefil olmasıyla beraber 40 milyon TL’lik bir Villa satın almıştı. Bu dudak uçuklatan harcamalar Hasan Can Kaya’nın aylık kazancının ne kadar olduğunu merak ettiriyor. Konuşanlar eğer Youtube aracılığıyla yayınlanıyor olsaydı çeşitli istatistiklere ulaşarak aylık kazancı tahmin etmek çok daha kolay olurdu ancak ne yazık ki artık Exxen’de yayınlanıyor.

Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda, Hasan Can Kaya’ya çok daha büyük tekliflerin geldiğini ancak Hasan Can Kaya’nın Acun Ilıcalı ile devam etmek için teklifleri reddettiğini ifade etti. “Biz Hasan Can’a 1 veriyorsak, onlar 4-5 teklif ettiler.” diyen Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya ile arasındaki ilişkilerin çok iyi olduğundan bahsetti. Ancak Hasan Can Kaya’ya Konuşanlar programı için bölüm başı ne kadar ödendiği ne yazık ki henüz bilinmiyor. Herhangi bir yerde bu konuda bir açıklama yapılmadı.

Konuşanlar Bilet Fiyatı 2024 Ne Kadar?

Hasan Can Kaya’nın sunduğu “Konuşanlar” programının güncel fiyatı kişi başı 250 TL’dir. Ancak ne yazık ki bu program için bilet bulmak oldukça zor oluyor. Sınırlı sayıda satışa sunulan Konuşanlar biletleri saatler içerisinde tükendiğinden dolayı ne yazık ki birçok insan satışa sunulduğunu bile göremeden tükeniyor. Konuşanlar programına katılmak ve bilet almak için oldukça hızlı olmak gerekiyor. Online olarak satılan biletler genelde Mobilet üzerinden satıla sunuluyor. Konuşanlar’a yalnızca 18 yaşından büyükler katılabilmektedir. Kapıda kimlik kontrolü yapılmaktadır.

Bu içeriğimizde, Hasan Can Kaya ne kadar kazanıyor sorusuna detaylarıyla yanıt verdik. Hasan Can Kaya’nın maddi durumundan ve kendisi hakkında merak edilen konulardan tüm detaylarına kadar bahsettik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir