1. Anasayfa
 2. Gündem

WhatsApp Gizlilik İhlali! Bilinmeyen Numaradan Mesaj Gelmesi [ÇÖZÜLDÜ]

WhatsApp Gizlilik İhlali! Bilinmeyen Numaradan Mesaj Gelmesi [ÇÖZÜLDÜ]
0

WhatsApp gizlilik ihlali! Bilinmeyen numaran mesaj gelmesi sorunu son zamanlarda birçok kullanıcının başına gelmekte. WhatsApp kullanıcıları son zamanlarda bir sorundan muzdarip. Kullanıcılar WhatsApp uygulamasında kendilerine bilinmeyen numaralardan mesaj geldiğini, kendilerini rahatsız ettiğini veya dolandırmaya çalıştıklarını açıkladı. Kullanıcılar bu sorunun nasıl çözülebileceğini internette araştırmaya başladı. Peki, WhatsApp bilinmeyen numaradan mesaj gelmesi sorunu nasıl çözülür?

Son zamanlarda birçok WhatsApp kullanıcısı numaralarına bilinmeyen yabancı ülkelerden mesajlar geldiğini ve bu mesajların ardı arkası kesilmediğini açıkladı. Kullanıcılar bu bilinmeyen numaraların kendi numaralarını nereden bulduğunu merak ediyor. Bu sorun kullanıcıların aklına WhatsApp gizlilik ihlali mi yapıyor sorularını getirdi. İçeriğimizde bu sorunun çözümünü detaylı bir şekilde adım adım anlattık.

Bu içeriğimizde WhatsApp gizlilik ihlali! Bilinmeyen numaran mesaj gelmesi sorununun çözüm yollarından bahsedeceğiz. Kullanıcılar bilinmeyen birçok yabancı numaradan kendilerine mesajlar geldiğin, mesajların rahatsız edici veya iş teklifi olduğunu açıkladı. WhatsApp kullanıcıları bu sorunun çözüm yolunu araştırmaya başladı. WhatsApp gizlilik ihlali hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevaplar içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte WhatsApp bilinmeyen numaradan mesaj gelmesi sorunu çözümü sizlerle…

WhatsApp Gizlilik İhlali Mi Yapıyor?

Son zamanlarda birçok kullanıcı kendi numaralarına bilinmeyen farklı ülke numaralarından mesajlar geldiğini açıkladı. Mesajların içeriği ise genelde rahatsız edici mesajlar, iş teklifleri veya kendini pazarlama ekibi olarak tanıtan mesajlardan oluşmaktadır. Bu kişilerin amacı sizleri dolandırmak ve kara para aklamaktadır. Asla itibar etmeyiniz. Sizlere şu 2 Instagram sayfasını takip et, 100 TL göndereceğim diyen insanlar sizin üzerinizden kara para aklamaya ve dolandırmaya çalışmaktadır. Asla hiçbir şekilde itibar etmeyiniz.

Bu olayların yaşanması kullanıcıların aklına WhatsApp gizlilik ihlali mi yapıyor sorularını getirdi. Bazı haber kanalları WhatsApp’ın verilerinin çalındığını iddia etse de WhatsApp bu suçlamaları kabul etmiyor. Peki, WhatsApp bilinmeyen numaradan mesaj gelmesi sorunu nasıl çözülür? İşte detaylar…

WhatsApp Bilinmeyen Numaradan Mesaj Gelmesi [ÇÖZÜLDÜ]

WhatsApp kullanıcıları son zamanlarda kendi numaralarına bilinmeyen farklı ülkelerdeki insanlardan mesaj geldiğini açıkladı. Kullanıcılar bu sorun yüzünden şikayetçi. Bu sorunun nasıl çözülebileceğini, çözüm yollarını kullanıcılar internette aratmaya başladı. Aslında bu sorunun çözümü oldukça basit. Bu sorunun tek bir çözüm yolu bulunmaktadır. Bu mesaj atan numarayı engellemek ve şikayet etmek. Şikayet etmeniz çok önemlidir. WhatsApp fazla şikayet bulunan hesapları kapatıyor ve ekstra olarak diğer insanların dolandırılmasına engel olabilirsiniz.

whatsapp gizlilik ihlali
 • Bilinmeyen numaralardan kurtulmanın tek çözümü o numarayı engellemek ve spam olarak şikayet etmektir.

Kısacası bilinmeyen numaralardan mesaj gelmesi sorununun tek bir çözümü o numarayı engellemektir. Başka herhangi bir çözüm yolu maalesef bulunmamaktadır. WhatsApp’ın son zamanlardaki gizlilik ihlali iddiaları sosyal medyada çok popüler. İddialara göre WhatsApp’ın verileri sızdırıldı. Her ne kadar WhatsApp bunu kabul etmese de bu iddialar çok güçlü. Bu gibi içerikler için sitemize göz atmayı unutmayınız.

Bu içeriğimizde WhatsApp gizlilik ihlali! Bilinmeyen numaran mesaj gelmesi sorununun çözüm yollarını detaylı bir şekilde adım adım anlattık. WhatsApp kullanıcıları son zamanlarda yaşadığı bilinmeyen numaralardan mesaj gelmesi sorundan şikayetçi. Bu sorunu nasıl çözebileceğini araştırıyor. İçeriğimizden bu sorunun nasıl çözüleceğini okuyabilirsiniz. WhatsApp’ın son zamanlardaki bu sorunları hakkında neler düşünüyorsunuz? İçeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir