1. Anasayfa
 2. Gündem

Exxen Üyelik İptali Sorunu! Nasıl İptal Edilir?(ÇÖZÜLDÜ)

Exxen Üyelik İptali Sorunu! Nasıl İptal Edilir?(ÇÖZÜLDÜ)
0

Exxen üyelik iptali sorunu ve Exxen nasıl iptal edilir soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Exxen kullanıcıları Exxen üyeliklerini iptal etmek istediklerinde sorun yaşadığın, iptal ettikleri halde para çekildiğini söylüyor. Bunun üzerine Exxen kullanıcıları internette Exxen üyelik nasıl iptal edilir araştırması yapmaya başladılar.

Son zamanlarda Exxen kullanıcıları bir sorun ile karşı karşıya. Exxen kullanıcıları üyeliklerini iptal ettikleri halde hesaplarından para çekildiğini ve üyeliklerini iptal edemediklerini açıklıyor. Kullanıcılar bunun üzerine internette Exxen üyelik iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını araştırıyor. Aslında Exxen üyelik iptali çok basit. Nasıl mı?

Bu içeriğimizde Exxen üyelik iptali sorunu ve Exxen nasıl iptal edilir sorularının cevabından bahsedeceğiz. Son zamanlarda bazı kullanıcılar Exxen platformu ile sorun yaşamaya başladı. Kullanıcılar Exxen üyeliğini iptal etmek istediklerinde hata ile karşılaştığını ve bazıları ise üyeliklerini iptal etmelerine rağmen hesaplarından para çekildiğini söylüyor. Bu sorunu nasıl çözebileceğinizi detaylı bir şekilde açıkladık. Exxen platformu hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte, tüm detaylar…

Exxen Üyelik İptali Sorunu

Acun Ilıcalı’nın kurucusu olduğu Exxen platformu ile bazı kullanıcılar son zamanlarda sorun yaşamakta. Kullanıcılar Exxen üyeliğini sonlandırmak ve iptal etmek istediklerinde hata ile karşılaştığını ve bazı kullanıcılar ise Exxen üyeliğini iptal etmesine rağmen banka hesaplarından üyelik ücreti çekildiğini söylüyor. Son zamanlarda bu sorunu yaşayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla.

Kullanıcılar bunun üzerine internet üzerinden Exxen üyelik iptali nasıl yapılır, Exxen üyelik iptali sorunu nasıl çözülür sorularının cevabını araştırmaya başladı. Bu sorunun çözümü aslında çok basit. İşte, Exxen üyelik iptali nasıl yapılır sorunun cevabı sizlerle…

*Eğer aşağıdaki adımları uyguladınız ve hala sorun devam ediyorsa:

Sorunuzun içeriğini belirten bir maili teknikdestek@exxen.com veya 08502418148 nolu çağrı merkezine bildirip, sorunu en kısa sürede çözebilirsiniz.

exxen üyelik iptali

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? [ÇÖZÜLDÜ]

Son zamanlarda bazı kullanıcılar Exxen platformunda bir sorun ile karşı karşıya. Exxen platformu kullanıcıları üyeliklerini iptal etmek istedikleri zaman iptal edemediğini ve nasıl iptal edebileceğini bulamıyor. Bunun üzerine kullanıcılar internette Exxen üyelik iptali nasıl yapılır sorularını sormaya başladı. Bu işlemin nasıl yapılacağını sizlere detaylı bir şekilde açıklıyoruz.

İşte, Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

 • Web tarayıcısı üzerinden exxen.com sitesine giriş yapınız.
 • Hesap bilgilerinizi girerek Exxen’e giriş yapınız.
 • “Hesap ve Ayarlar” seçeneğine tıklayınız.
 • “Abonelik Bilgilerim” seçeneğine tıklayınız.
 • “Abonelik Durumu” seçeneğine tıklayınız.
 • Son olarak “Aboneliğimi iptal et” butonuna tıklayarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Exxen üyelik iptalinin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde açıkladık. Son zamanlarda kullanıcılar Exxen hesabını nasıl sileceğini araştırıyordu. Bu yazımızda bu sorunun cevabını verdik.

Kısacası Exxen üyeliğinizi iptal etmek için; Web tarayıcınız üzerinden Exxen’in sitesine giriş yapıyoruz. Üyeliğini sonlandıracağımız hesap bilgileriyle Exxen’e giriş yapıyoruz. “Hesap ve Ayarlar” seçeneğine tıklıyoruz. “Abonelik Bilgilerim” seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonrasında “Abonelik Durumu” seçeneğine tıklıyoruz. Son olarak ise “Aboneliğimi iptal et” butonuna tıklayarak iptal işleminizi gerçekleştiriyorsunuz.

Bu içeriğimizde Exxen üyelik iptali sorunu ve Exxen nasıl iptal edilir sorularının cevabını detaylı bir şekilde adım adım açıkladık. Son zamanlarda bazı Exxen platformu kullanıcılarının üyelik iptali sorunu yaşadığı ve üyeliklerini nasıl iptal edeceğini araştırmaya başladı. İçeriğimizden bu soruların cevabını verdik. Exxen platformu hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı, yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir