1. Anasayfa
 2. Finans

FinansCepte Hangi Bankanın? Güvenilir mi?

FinansCepte Hangi Bankanın? Güvenilir mi?
0

FinansCepte hangi bankanın sorusu, uygulamanın güvenilir olup olmadığını anlamak açısından oldukça önemlidir. Birçok insan birikimlerini takip etmek ve yatırımlarını görüntüleyebilmek için FinansCepte uygulamasını kullanıyor. Ancak daha önce hiç kullanmamış olanlar doğal olarak bu uygulama hakkında araştırma yapmak istiyorlar. FinansCepte hangi bankanın? FinansCepte güvenilir mi? gibi sorulara bu içeriğimizde yanıt vereceğiz.

FinansCepte uygulaması, yatırımlarınızı en kolay ve detaylı şekilde takip edebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Bu uygulama hakkında merak edilen tüm sorulara tek bir içerikte yanıt vermek için en çok sorulan soruları bir araya getirdik. Eğer içeriğimizi okumanıza rağmen hala aklınıza takılan sorular olursa, yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

finanscepte hangi bankanın

Finans Cepte Nedir?

FinansCepte uygulaması, tüm yatırımlarınızı içerisine kayıt edebileceğiniz bir yatırım takip uygulamasıdır. FinansCepte üzerinden yatırım yapılmaz, yalnızca yatırımlarınızı takip edebilirsiniz. Örneğin aldığınız altını veya bir dövizi aldığınız fiyatı ve tarihi girerek uygulama kayıt ettiğinizde, uygulama sürekli olarak ne kadar kâr veya ne kadar zarar ettiğinizi size gösterir. Tüm yatırımları bir araya toplayarak takip etmek için oldukça faydalı bir sistemdir.

Bu uygulama tüm borsaları takip etmenizi, yatırımlarınızın ne durumda olduğunu görüntülemenizi ve bu tarz diğer finans işlemlerinizi tek bir uygulamada toplayarak size finans alanında kolaylık sağlamaktadır. Ancak bu uygulama bir yatırım uygulaması değildir. İçerisinden döviz, altın veya bir kripto para satın alınamaz veya satılamaz.

FinansCepte Hangi Bankanın?

FinansCepte uygulaması herhangi bir bankaya ait değildir. Uygulamanın sahibi olan şirket PASYONİS MEDYA VE BİLİŞİM TİCARET A.Ş.’dir. Bu şirketin finans alanında farklı uygulamaları da bulunmaktadır. Mobil uygulamalar üzerinde çalışmalar yapan bu şirketin genel olarak yayınladığı uygulamaların birçoğu finans sektörüyle ilgilidir. Yani FinansCepte, hiçbir bankaya ait değildir ve herhangi bir banka ile çalışmamaktadır. Bu uygulama yalnızca, borsa takibi ve yatırım görüntüleme işlemlerini yapmaktadır.

FinansCepte Güvenilir mi?

Uygulama hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de, FinansCepte uygulamasının güvenilir olup olmadığıdır. Bu soru aslında bir yerde alakasız bir soru oluyor. Bunun nedeni, FinansCepte uygulamasına herhangi bir ücret yatırmanın gerekmemesidir. Bu uygulama üzerinden herhangi bir yatırım yapılmıyor. Bu nedenle kullanıcıların uygulamaya güven duyması da pek gerekmiyor. Ancak yine de cevaplandıralım; evet, bu uygulama güvenilir bir uygulamadır. Yıllardır finans takibi alanında hizmet veren bu uygulamanın bağlı olduğu şirket, “Giderim Var” gibi farklı uygulamalarla da hizmet vermektedir.

FinansCepte Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamayı kullanmak oldukça basittir. Tabii ki ilk olarak uygulamayı cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Bu uygulama hem Android, Hem iOS hem de masaüstü cihazlarda çalışmaktadır. Evet, web üzerinden de bu sistemi kullanmanız mümkün. Aşağıda cihazınıza uygun linke tıklayarak ilk olarak uygulamayı indirin.

Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra ilk yapmanız gereken bir hesap oluşturmak olacaktır. Bir hesap oluşturarak tüm yatırımlarınızı o hesap üzerinden takip edebileceksiniz. Hesabınızı açtıktan sonra elinizdeki yatırımları ekledikten sonra artık tüm yatırımlarınızı tek noktadan takip edebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ve yatırım takibi basit bir şekilde tasarlanmıştır. Altın, döviz veya kripto gibi yatırımlarınızı listelediğinizde sizin için kâr zarar oranınızı takip eden bu uygulama, artık hisselerde de takip işlemini gerçekleştiriyor.

Bu içeriğimizde FinansCepte hangi bankaya ait, Finanscepte güvenilir mi gibi sorulara yanıt verdik. Aklınıza takılan bir yeri, görüşlerinizi veya önerilerinizi yorumlar kısmına yazarak bize gönderebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir