1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Instagram Gizli Hesap Görme ÜCRETSİZ 2024

Instagram Gizli Hesap Görme ÜCRETSİZ 2024
0

Instagram’da gizli bir hesabı görmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Instagram gizli hesap görme ücretsiz 2024 güncel, instagram gizli profilleri görme, instagram gizli hesap görme ücretsiz, Instagram gizli hesap görme uygulaması nedir? Bugünkü yazımız da sizlerle gizli hesapları görebileceğiniz siteleri paylaşacağız. Buyrun, yazımıza geçelim.

Instagram Gizle Hesap Görme Ücretsiz?

Instagram’da hesabınızı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz instagram hesabınızı herkese açık yapabilirsiniz ya da 2. seçenek olan gizliye alabilirsiniz. Herkese açık olan Instagram hesabında kişinin resimlerini, hikayelerini, takipçilerini ve takip ettiklerine kadar her şeyi görebilmeniz mümkün. Gizli hesapta ise tam tersidir. Hesap eğer gizliyse resimler, hikayeler, takipçiler ve takip ettiklerini göremezsiniz. Hesabı görebilmeniz için istek atmak zorundasınızdır. Peki, istek atmadan nasıl görebiliriz? instagram gizli hesap görme ücretsiz nasıl yapılır? Instagram gizli hesap görme uygulaması nedir?

Instagram’da insanlar gizli profilleri görmek için çok çabalar. Direkt istek atmak yerine, gizli bir şekilde yapmayı tercih ederler. Gizli şekilde yapmalarındaki amaç ise kendilerini ifşa etmemek istemeleridir. Aslında gizli hesapları görmenin en kolay ve zahmetsiz ilk yolu o kişiye fake hesaptan istek atmaktır. İsteğinizi kabul ettiği takdirde kişinin hesabındaki tüm resimlere, takipçilerine, hikayelerine ve takip ettikleri kişilere ulaşabilirsiniz. Peki, kişi sizin kim olduğunuzu bulabilir mi? Cevap: Hayır, bulamaz. Gönül rahatlığı ile stalk yapabilirsiniz, fake hesabın bu tarz avantajları bulunmakta. Fakat isteğinizi kabul etmiyor ise bu hesabı maalesef göremezsiniz gibi birşey diyeceğimizi sakın düşünmeyin. Artık teknolojinin çok gelişmesiyle birlikte gizli hesabı görmek artık mümkün. Nasıl mı? Postegro ile artık gizli hesapları görememek tarihe karışıyor üstelik ücretsiz.

instagram gizli hesap görme
Instagram gizli hesap görme

Postegro Lili, Postegro Nasıl Kullanılır? Postegro Ücretsiz

Instagram‘da 2 çeşit hesap türü bulunmaktadır. İlk hesap türü herkese açık olan profil türüdür. Bu profil türünde instagram hesabının tüm gönderilerini, storylerini, takipçileri ve takip ettiklerini görebilirsiniz. 2. profil türü ise gizli profil türüdür. Bu profil türü ise herkese açık profil türünün tam tersidir. Gizli profillerde kişinin paylaştığı gönderileri, storyleri, takipçilerini ve takip ettiklerini göremezsiniz. Görebilmeniz için istek atmanız gerekmektedir. Kişiler kendilerini ifşa etmemek için bu yolu tercih etmeyip, fake hesaplarla istek atmaktadır. Peki, fake hesaptan attığınız isteği de kabul etmiyorsa ne yapmalıyız? İnstagram gizli hesap görme programları ile artık işiniz çok kolay. Bu programlar arasında en kolay ve en kullanışlı olan Postegro’nun nasıl kullanıldığını açıklayacağız. İşte, kullanımı.

İlk olarak Postegro uygulamasını telefonumuza yüklüyoruz. Uygulamayı indirdikten sonra Postegro’ya giriş yapıyoruz. Rastgele bir Instagram hesabı açtıktan sonra hangi gizli hesabı görmek istiyorsak arama kısmına o hesabın kullanıcı adını giriyoruz. O gizli hesaba bakabilmek için View Hidden Profiles seçeneğine tıklıyoruz. Seçeneğe tıkladıktan sonra gizli hesabı görebilirsiniz. Gizli hesabın storylerine gizlice bakmak için ise View Stories seçeneğine dokunuyoruz. Peki, gizli hesabına baktığımız kişiler bizim baktığımızı anlayabilir mi? Buyrun, bakalım.

Gizli instagram hesaplarını görmek için yukarıda anlattığımız adımları eksiksiz olarak yerine getirmiş olmalısınız. Aksi takdir de hesabı göremezsiniz. Anlattığımız adımları tek tek yaptıktan sonra gizli hesabı görebilirsiniz. Peki, gizli profil sahibi sizin onun hesabına baktığını anlayabilir mi? Cevap: Hayır, anlayamaz. Çünkü postegro uygulaması gizlilik üzerine kurulmuş bir uygulamadır. Gönül rahatlığıyla stalklayabilirsiniz.

Bugünkü yazımız da Instagram gizli hesap görme ücretsiz 2024 güncel, instagram gizli profilleri görme, instagram gizli hesap görme ücretsiz, Instagram gizli hesap görme uygulaması nedir? sorularının cevaplarını paylaştık. Eğer içeriğimiz sizler için faydalı olduysa bize yorumlar kısmından destek vermeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir