1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Kick Android TV Uygulaması Var mı? Televizyondan Kick İzleme 2024

Kick Android TV Uygulaması Var mı? Televizyondan Kick İzleme 2024
0

Kick Andorid TV uygulamasının olup olmadığı tüm Kick izleyicileri tarafından merak ediliyor. Yeni yayın platformu Kick, son aylarda popülerliğini tamamen artırdı. Twitch’e rakip olan Kick, kısa sürede tüm yayıncıları kendisine çekmeyi başararak en popüler yayıncılık platformlarından birisi olmayı başardı. Yayıncıların ve izleyicilerin taşındığı Kick platformu henüz yeni olduğundan dolayı tüm televizyonlarda TV uygulaması bulunmuyor. Peki Kick televizyonda nasıl açılır? TV’de Kick izlemek için ne yapılmalıdır? İşte tüm detaylar…

Kick, son aylarda oldukça popülerleşti. Yayıncılara Twitch’e nazaran daha iyi imkanlar sunması nedeniyle yayıncılar artık Kick platformuna geçmeye başladı. Haliyle de yayıncıların izleyicileri de Kick platformuna üye oldu. Böylece Kick milyonlarca üyeye ulaşmayı başardı. Ancak Twitch televizyonlar üzerinden izlenebiliyordu. Smart TV’ler, Android TV’ler üzerinden Twitch platformuna rahatlıkla girebiliyorduk. Fakat Kick için aynı durum ne yazık ki söz konusu değil. Peki Kick Android TV’de nasıl izlenecek? Gelin birlikte bakalım..

kick android tv uygulaması

Kick Android TV Uygulaması Var mı?

Kick henüz yeni bir yayın platformu. Bu nedenle de tabii ki her yerde Kick’e ulaşmak mümkün olmuyor. Ancak Kick yayınlarını televizyondan izlemek tabii ki de mümkün. Kick’in henüz bir Android TV veya Smart TV uygulaması yok. Bu nedenle uygulama üzerinden izlemeniz mümkün değil. Ancak televizyondan Kick yayınlarını yine de izleyebilirsiniz. Televizyonunuzdaki tarayıcı üzerinden “kick.com” adresini açarak, Kick’in web sürümünü açabilirsiniz. Böylece televizyonunuz üzerinden Kick’i izlemeniz mümkün olacaktır.

Ancak henüz bir Smart TV uygulaması yayınlanmış değil. Şu anda test edilen birçok versiyonu var. Hatta bazıları APK sürümünü Android TV’lere kurarak Kick’in Android uygulaması ile televizyon üzerinden Kick yayınlarını izleyebiliyor. Ancak bizim tavsiyemiz Kick’in resmi Smart TV uygulaması yayınlanana kadar eğer televizyondan izleyecekseniz Kick’i tarayıcıdan açmanız olacaktır. Bu şekilde çok daha kolay olacaktır.

Kick Televizyon Uygulaması İndirme (TV Uygulaması)

Yukarıda da belirttiğimiz üzere şu anda Kick tarafından yayınlanan resmi bir Smart TV uygulaması yoktur. APK gibi çeşitli yöntemler ile Android televizyonlara Kick yüklenebiliyor olsa da, tam olarak desteklemediğinden dolayı sorun yaşatmaktadır. Bu nedenle Kick’i televizyonlardan izlemenin tek yolu tarayıcı üzerinden Kick’e girmek oluyor. Ancak yakın zamanda Kick’in bir Smart TV uygulaması geliştireceği ve yayınlayacağı tahmin ediliyor. Ülkemizin yerli içerik platformu EXXEN’de açıldıktan kısa bir süre sonra TV uygulamasını yayınlamıştı. Şu anda Exxen, tüm Smart TV’lerde açılabiliyor. Kick uygulaması da bu şekilde kısa süre içerisinde tüm televizyonlara gelecektir.

Ancak şu anda Kick uygulamasını ne yazık ki indiremezsiniz. Kick Smart TV uygulaması yayınlandığında siz de evde televizyonunuza Kick programını kurabileceksiniz. Ancak şu anda uygulama yok. Tabii ki televizyondan Kick izlemek için uygulamaya ihtiyacınız da yok.

Kick Televizyona Nasıl Yüklenir?

Kick Smart TV uygulaması yayınlandığında indirmek için tek yapmanız gereken, televizyonunuzdaki uygulama mağazasına girerek Kick’i bulmak olacaktır. Sonrasında “Yükle” butonuna tıklayarak Kick’i televizyonunuza kurabilirsiniz. Ardından uygulamalar üzerinden Kick’i seçerek platformu açabilirsiniz. Kick’in Android TV’ler için çıkacak olan uygulamasının yakın zamanda yayınlanması bekleniyor. Ancak şu anda henüz bu uygulama mevcut değil. Bu nedenle Kick Android TV’lerde şu anda açılamıyor. Yalnızca tarayıcı üzerinden Kick’e girerek televizyonunuzdan Kick yayınlarını izeyebilirsiniz.

Bu içeriğimizde, Kick televizyona nasıl yüklenir, Kick Androiv TV uygulaması nasıl kurulur gibi soruları yanıtladık. Yayın platformu Kick’i televizyon üzerinden izlemek isteyenler için gerekli tüm detayları verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir