1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Repçi Azize Kimdir? Repçi Azize Ne Kadar Kazanıyor?

Repçi Azize Kimdir? Repçi Azize Ne Kadar Kazanıyor?
0

TikTok’ta çok konuşulan, açtığı canlı yayınlar ile insanların ilgisini çeken Repçi Azize kimdir? Repçi Azize ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı, nereli, öldü mü, kaç yaşında? Bugünkü yazımız da Repçi Azize Teyze’nin hayatını ele alıyoruz. Merak edilen tüm soruların cevapları bu yazıda. Hadi yazımıza geçelim.

Repçi Azize Kimdir?

TikTok’ta Repçi Azize olarak tanıdığımız Azize Teyze, yaptığı canlı yayınlar ve çektiği videolar ile gündem olmaya devam ediyor. Birçok fenomen ile bir araya gelen rapçi azize, kısa sürede belirli bir kitleye ulaşmayı başardı. Şuan TikTok platformunda düzenli izleyisici olan ve düzeni yayın açan yayıncılardan bir tanesi haline gelmiş bulunmakta. Peki, Repçi Azize kimdir? Repçi Azize ne kadar kazanıyor? İşte detaylar…

TikTok platformunda hepimizin Repçi Azize olarak tanıdığımız Azize Teyze, Kütahya’da yaşamaktadır. Aslen Kütahyalıdır. 54 yaşında olduğu bilinmektedir. Normal bir ev hanımı hayatı yaşayan Azize Teyze, TikTok platformunun yaygınlaşması ve insanların bundan ciddi manada gelir elde etmesini görünce kendisi de TikTok’a girmeye karar verdi. Bu kararını hemen uygulamaya koydu ve kendisine bir TikTok hesabı oluşturdu.

Repçi Azize, hangi konu üzerine videolar çekip, canlı yayınlar açacağını düşündü. Şarkıları, rapleri çok seviyordu. Şarkılar eşliğinde de dans etmek çok hoşuna gidiyordu. Bundan yola çıkarak TikTok hesabını rap üzerine kurmaya karar verdi. Hesabın ismini ise Repçi Azize yaptı. İlk videolarını hesabına yüklemeye başladı. Çektiği videolar kısa süre içerisinde ilgi görmeye başladı. İnsanlar tuhaf karşılıyordu. Azize Teyze, kimsenin yapmadığını yani yapılmayanı yapmıştı. Bu sayede çektiği videolar, açtığı canlı yayınlar izlenmeye başlamıştı. Bu süreçte takipçi sayısı da yavaş yavaş artıyordu.

TikTok platformuna başladıktan kısa süre sonra TikTok’ta gündem olan Repçi Azize, bu sayede kısa sürede belirli bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Bazı TikTok fenomenleri ile de ortak yayınlar yaparak tanınırlığını bu sayede daha da arttırmış oldu. Şuan anlık olarak TikTok platformunda 41 bin takipçisi bulunmaktadır. Daha çok canlı yayınlar yaptığı için takipçi sayısı çok artmamaktadır.

repçi azize kimdir

Azize Teyze, canlı yayınlarında rap veya şarkı açarak dans ediyor. Azize Teyze’nin bu konsepti insanlar tarafından olumlu karşılanıyor ve Azize Teyze’yi seven büyük bir kitle bulunmaktadır. Bu sayede kısa bir zaman içerisinde Repçi Azize, TikTok platformunda viral haline gelmiştir. Hatta Repçi Azize’nin parodi videoları dahi çekilmiştir. Peki, bu kadar çok konuşulan Repçi Azize ne kadar kazanıyor? Repçi Azize aylık kazancı ne kadar? İşte detaylar…

Repçi Azize Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok platformuna çektiği videolar ve açtığı canlı yayınlar ile kısa sürede yüz binlerce izlenmeye ulaşan Repçi Azize, TikTok platformundan ne kadar kazanıyor? Repçi Azize aylık kazancı tarzı sorular sosyal medyada merak konusu haline geldi. İşte kazancı…

Repçi Azize gerçek adıyla Azize Teyze, ev hanımıdır. TikTok platformunun yaygınlaşmasıyla birlikte TikTok hesabı açmaya karar verir. Rap şarkılar eşliğinde dans ederek canlı yayınlar yapmaktadır. İnsanların ilgisini çekmeyi başaran Azize Teyzemiz bu sayede kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarabildi. Hatta bazı TikTok fenomenleri ile birlikte de ortak canlı yayınlar açarak tanınırlığını daha da arttırdı. Bizim hesaplamalarımıza göre Repçi Azize, TikTok’tan aylık olarak en az 50 bin TL gelir elde etmektedir. Kesin değildir, tahmindir. İzleyici sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

Bugünkü yazımız TikTok’ta çok konuşulan, açtığı canlı yayınlar ile insanların ilgisini çeken Repçi Azize kimdir? Repçi Azize ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı, nereli, öldü mü, kaç yaşında? sorularının cevaplarını yanıtladık. Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir