1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Selen Özyurt Kimdir? Kaç Yaşında, Hamile Mi, Eşi?

Selen Özyurt Kimdir? Kaç Yaşında, Hamile Mi, Eşi?
0

Selen Özyurt kimdir? Kaç yaşında? Hamile mi? Eşi kimdir soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Ünlü YouTuber Atakan Özyurt’un eşi Selen Özyurt, kendi kanalına videolar çekmektedir. Kendi kanalına yüklediği videolar ile kısa sürede ünlenen Selen Özyurt, kısa süre içerisinde yüz binlerce abone sayısını geride bırakmayı başardı. Bu içeriğimizde ünlü fenomen Selen Özyurt ile alakalı merak edilen tüm soruların cevaplarını vereceğiz. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte tüm detaylar…

Son zamanların gözde çifti Atakan Özyurt ve Selen Özyurt, geçtiğimiz yıllarda dünya evine girerek hayatlarını birleştirmeye karar vermişlerdi. Günümüzde ise Selen Özyurt, kendi YouTube kanalına videolar üretmektedir. Selen Özyurt’un takipçileri Selen’in hayat hikayesini ve biyografisini araştırmaya başladı. Öncelikle ünlü YouTube fenomeni Selen Özyurt’u tanıyalım. Peki, Selen Özyurt kimdir?

Selen Özyurt Kimdir?

Ünlü YouTube fenomeni Selen Özyurt, 5 Ağustos 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılında ise tüm Türkiye tarafından bilinen Kafalar kanalının kurucularından Atakan Özyurt ile hayatını birleştirme kararı almışlardır. Günümüzde ise Selen Özyurt, kendi YouTube kanalını açarak içerikler yüklemektedir. Eşi Atakan Özyurt ile yüklediği videolar ile kısa süre içerisinde yüz binlerce abone sayısını geride bırakmayı başaran Selen Özyurt’un anlık olarak YouTube’da 377 bin abonesi bulunmaktadır.

Ünlü YouTube fenomeni Selen Özyurt’un içerikleri genelde eşi ile gittiği yurtdışı gezilerini vlog halinde paylaşıyor. Bu eğlenceli vlog videoları ise takipçileri tarafından ilgi ile karşılanıyor. Bu eğlenceli vlog tarzındaki videolar ile kısa süre içerisinde popüler hale gelmeyi başarmıştır. Geçtiğimiz ay ise Selen Özyurt, YouTube kanalında hamile olduğunu açıkladı.

Uzun zamandır hamile olduğu iddia edilen Selen Özyurt, geçtiğimiz aylarda YouTube kanalına yüklediği bir video ile hamile olduğunu tüm takipçilerine duyurdu. Eşi Atakan Özyurt ile ‘Hamileyiz’ başlığında bir video yükleyerek sevdikleri ile bu haberleri paylaştı. Cinsiyet partisi de geçtiğimiz günlerde yapıldı. Atakan Özyurt ve Selen Özyurt çiftinin bir oğlan çocuğu oluyor. Şimdiden her ikisine de kutluyoruz, tebrik ederiz.

Selen Özyurt Kaç Yaşında?

Ünlü YouTube fenomeni Selen Özyurt kaç yaşında soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Ünlü fenomen Selen Özyurt, 5 Ağustos 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Selen Özyurt, 28 yaşındadır.

Selen Özyurt Hamile Mi?

Selen Özyurt hamile mi soruları sosyal medyada birçok takipçisi tarafından araştırılıyor. Ünlü YouTube fenomeni Selen Özyurt, evet hamile. Geçtiğimiz aylarda YouTube kanalına yüklediği bir video ile hamile olduğunu tüm takipçileri ile paylaştı. Selen Özyurt ve Atakan Özyurt çiftinin bir erkek çocuğu olacak.

selen özyurt kimdir

Selen Özyurt Eşi Kimdir?

Ünlü fenomen Selen Özyurt eşi kimdir soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Ünlü YouTube fenomeni Selen Özyurt’un eşi Kafalar kanalından tanıdığımız Atakan Özyurt’tur.

Sonuç

Kısaca özetleyecek olursak ünlü fenomen Selen Özyurt, 5 Ağustos 1995 yılında doğmuştur. 2022 yılında Kafalar kanalının kurucularından Atakan Özyurt ile dünya evine girmiştir. Geçtiğimiz aylarda ise hamile olduğunu takipçileri ile paylaşmıştır. İçeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir