1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Meysu Cola İsrail’in Mi? İsrail Malı Mı?

Meysu Cola İsrail’in Mi? İsrail Malı Mı?
0

Meysu Cola İsrail’in mi? İsrail malı mı? soruları tüketiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyada yaşanan son olumsuz gelişmeler sebebiyle birçok ülke kendi ürettiği ürünlere yönelmiş durumda. Meysu Cola, dünya pazarında lider olan Coca Cola’ya rakip olarak üretilmiş Kayseri merkezli yerli içecek markasıdır. Meysu Cola, aroması ve tadı ile birçok vatandaşın beğenisini kazanmıştır.

Meysu Cola, çıktığı ilk zamanlar pek rağbet görmemiş fakat dünyada son dönemlerde yaşanan olumsuz gelişmeler sebebiyle popüler hale gelmiştir. Coca Cola yerine yerli alternatif arayan vatandaşlara çözüm olarak çıkmıştır. Meysu Cola, ülkemizde hemen hemen her markette ve bakkalda satışa çıkarılmıştır. Hem de Meysu Cola uygun fiyatıyla birçok tüketicinin gözdesi haline gelmeyi başarmıştır. Peki, yerli üretim olan Meysu Cola İsrail’in mi? Meysu Cola İsrail malı mı?

Bu içeriğimizde Meysu Cola İsrail’in mi? İsrail malı mı? sorularını cevaplandıracağız. Birçok Meysu Cola almak isteyen vatandaşın aklına takılan soruları netleştireceğiz. Meysu Cola hakkında aradığınız tüm bilgiler içeriğimizde. Hadi içeriğimize geçelim, işte tüm detaylar…

Meysu Cola İsrail’in Mi?

Dünya pazarında lider olan Coca Cola’ya rakip olarak çıkarılan yerli Meysu Cola, aroması ve lezzeti ile kısa süre içerisinde yüz binlerin evinin sofrasına girmeyi başardı. Coca Cola yerine yerli alternatif arayan tüketicilere cevap olarak Meysu, yerli ve milli olan Meysu Cola’yı satışa çıkardı. Türkiye menşeili olan Meysu Cola, Kayseri merkezlidir. Kayseri’de üretimi yapılan Meysu Cola, Türkiye’den sonra tüm dünya ülkelerine açılmayı hedeflemektedir. Hatta bazı ülkelere ihracat bile gerçekleştirdiğini açıklamıştır. Meysu Cola, Coca Cola’yı tahtından etmeye geliyor gibi gözüküyor. Peki, Meysu Cola İsrail malı mı?

meysu cola israil'in mi

Meysu Cola, Türk malıdır. İsrail malı değildir. Sosyal medyada israil malı olduğuna dair asılsız iddialar ortaya atılmıştır. Bu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Kayseri merkezli olan Meysu Kola, Coca Cola’ya yerli alternatif olması için çıkartılmıştır. Tadı ve lezzeti bakımından Coca Cola’ya çok benzemektedir.

Dünyada yaşanan bazı olumsuz gelişmeler ülkelerin kendi ürettiği ürünlerin önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Dünya pazarında lider olan Coca Cola’ya yerli alternatif arayan vatandaşlar çözümü Meysu Cola ile bulmuştur. Meysu, çok eski ve köklü bir markadır. Meyve suyuna ismine veren markadır. Çıkardığı Meysu Cola kısa süre içerisinde ülkemizde çok popüler hale gelmeyi başarmıştır. Ek olarak Meysu Cola helal mi yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Meysu Cola İsrail Malı Mı? Hangi Ülkenin?

Meysu Cola, Coca Cola ve Pepsi gibi markalara rakip olarak çıkartılmış yerli bir gazlı içecek markasıdır. Türkiye menşeilidir. İsrail malı değildir. Dünyada yaşanan olumsuz olaylar yerli ürünlerin değerini bir kez daha göstermiştir. Bunun üzerine Meysu, yerli kola ihtiyacını fark etmiş ve Meysu Cola’yı çıkartmıştır.

Meysu Cola, Coca Cola’ya benzerliği ile gündem olmuştur. Hem tadı ve lezzeti, hem de uygun fiyatıyla tüketicilerin göz bebeği haline gelmiştir. Dünya’da yaşanan olumsuz olaylar neticesinde dünya devi Coca Cola’nın satışları adeta çakılmıştır. Yerli alternatif içeceklerin satışı artmaya başlamıştır. Bu içeceklerin başında Meysu Cola gelmektedir.

Meysu Cola’yı ülkenin çoğu yerinde bulmanız mümkündür. Ülkenin dört bir yanında satılmaktadır. Satıldığı marketler bölge bölge değişkenlik gösterebilmektedir. Uygun fiyatıyla market raflarında yerini almaktadır. Eğer bulunduğunuz bölgedeki market zincirinde Meysu Cola satılmıyorsa market yetklisine Meysu Cola istediğinizi belirterek satışların artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Meysu Cola İsrail’in mi? İsrail malı mı? sorularını cevaplandırdık. Meysu Cola hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir