1. Anasayfa
 2. Teknoloji

TikTok Açılmıyor Sorunu [ÇÖZÜLDÜ] 2024

TikTok Açılmıyor Sorunu [ÇÖZÜLDÜ] 2024
0

TikTok açılmıyor sorunu son zamanlarda birçok kullanıcının başına gelmekte. TikTok uygulamasına girmek isteyen kişiler uygulamanın açılmadığını ve bir sorun ile karşılaştıklarını dile getiriyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan TikTok, Türkiye’de milyonlarca kullanıcı sayısına sahiptir. TikTok ile hayatımıza hızlı içerik tüketiciliği yer edinmiştir. Normal alışılmış yatay ve uzun videoların aksine TikTok’ta dikey formatta ve kısa videolar bulunmaktadır. Bu içeriğimizde TikTok açılmıyor sorunu ile alakalı merak edilen tüm soruların cevaplarını vereceğiz. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte tüm detaylar…

Son zamanlarda TikTok açılmıyor sorunu ile karşılaşan sayısı bir hayli arttı. Kullanıcılar bu sorunun neyden kaynaklandığını ve nasıl çözebileceğini araştırıyor. Aslında bu sorunun çözümü oldukça basit. İçeriğimizde bu sorunun 3 – 4 farklı çözüm yolunu paylaşacağız. Bu çözüm yollarını deneyerek sorunu gidermenizi umuyoruz. İşte, TikTok açılmıyor sorununun çözüm yolları sizlerle.

TikTok Açılmıyor Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

TikTok açılmıyor sorunu son zamanlarda birçok TikTok kullanıcısının başına gelmekte. Kullanıcılar, TikTok uygulamasına giriş yapmak istediklerinde uygulamanın açılmadığını ve bir hata ile karşılaştığını dile getiriyor. Kullanıcılar bu sorunun neyden kaynaklandığını ve çözüm yolunu araştırmaya başladı. Aslında bu sorunun çözümü oldukça basit. Sizlere göstereceğimiz 3 – 4 tane farklı çözüm yolunu deneyerek sorunu rahatlıkla giderebilirsiniz. İşte, TikTok açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız yapmanız gerekenler:

 • Cihazınızı Yeniden Başlatın: Uygulamayı tamamen kapatmak için cihazımızı kapatıyoruz. Daha sonra cihazı açıp uygulamayı açmayı deniyoruz.
 • TikTok’un Güncel Olduğundan Emin Olun: TikTok uygulamasının son sürüm olduğundan emin olunuz. Eğer TikTok uygulamasında herhangi bir güncelleme varsa yapınız ve açmayı deneyiniz.
 • Önbelleği Temizleyin: Cihazın ayarlar kısmına giriyoruz. Uygulamalar seçeneğini bulup, TikTok uygulamasını seçiyoruz. Seçtikten sonra ‘Önbelleği Temizle’ tuşuna basıyoruz.
 • Verileri Temizleyin: Cihazın ayarlar kısmına giriş yapıyoruz. Uygulamalar seçeneğini bulup, TikTok uygulamasını seçiyoruz. Seçtikten sonra açılan ekranda ‘Verileri Temizle’ tuşuna basıyoruz.
 • Cihazınızın Güncel Olduğundan Emin Olunuz: Cihazınızın android sürümünde herhangi bir güncelleme varsa güncelleyiniz.
 • Uygulamayı Silip Tekrar Yükleyiniz: Uygulama eğer açılmıyorsa silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
 • APK Olarak İndirme: Eğer cihazınızın android sürümü, TikTok’un en güncel versiyonunu kaldırmıyorsa TikTok uygulamasının eski bir sürümünü Google üzerinden APK olarak indirmeniz gerekmektedir.

Yukarıdakileri deneyip, başarılı bir şekilde bu sorunu giderebilirsiniz. Yukarıdaki çözüm yollarını deneyip henüz olumsuz sonuç alan olmadı. Eğer sorun direkt TikTok’un sunucularında ise beklemekten başka çareniz maalesef bulunmuyor. Çünkü sorun cihazınızla alakalı değil ve size özel bir durumda değildir.

tiktok açılmıyor sorunu

TikTok açılmıyor sorununun kesin çözümünü yukarıda maddeler şeklinde açıkladık. Yukarıdaki maddeleri deneyerek sorunun kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayabilirsiniz. TikTok platformu ile son zamanlarda sıkça yaşanan bu sorunun çözüm yollarını verdik.

Sonuç

Özet geçmek gerekirse son zamanlarda birçok kişi tarafından sıkça aratılan TikTok açılmıyor sorununun çözüm yollarını derledik. Yukarıda yazdığımız detaylı çözüm yollarını uygulayarak TikTok açılmama sorununu giderebilirsiniz. Henüz yukarıdaki çözüm yollarını deneyip sorunu gideremeyen kimse olmadı. Lakin eğer sorun sizden yani cihazınızdan kaynaklı değil ve TikTok sunucularında problem varsa, beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey maalesef bulunmuyor. TikTok sunucularının düzelmesini beklemeniz gerekiyor.

Ek olarak TikTok hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizin arama kısmına ‘TikTok’ yazarak, TikTok hakkında yazdığımız diğer içeriklerimize de ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Kısacası bu içeriğimizde TikTok açılmıyor sorunu sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Bu içeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir