1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı 2024

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı 2024
0

Whatsapp’ta durum yayınladığınızda durumunuza kimlerin hangi saatte baktığını görebiliyorsunuz. Ancak birçok insan durumuna kimin kaç kez ve hangi zamanlarda baktığını merak ediyor. Bunlara nasıl bakılacağını araştıran kişiler için detaylı bir yazı yayınladık. Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı öğrenmek için içeriğimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Birçoğumuz durumumuza kimlerin baktığını hep merak ederiz. Hatta bazen durumumuza kimin kaç kere baktığını bile merak ediyoruz. Bunun için bazı uygulamaların olduğu ve yeni teknikler ile bunun öğrenilebildiği iddia ediliyor. Bugün bu iddiaları inceleyeceğiz. Durumunuza kim kaç kere baktı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dünyanın en popüler uygulaması olan Whatsapp’ta paylaştığınız duruma kimlerin ne kadar baktığını, hangi saatlerde baktığını merak ediyor olabilirsiniz. Bunu öğrenmek için içeriğimizi sonuna kadar okuyun.

whatsapp durumuma kim kaç kere baktı 2024

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı? (2024)

Whatsapp uygulamasında bir durum yayınladığınızda en çok merak ettiğiniz şey kimlerin baktığı olabiliyor. Bunun için durumu görüntüleyenler özelliği Whatsapp’ta yer alıyor. Ancak daha meraklılar için duruma kimin kaç kere baktığını gösteren bir Whatsapp özelliği yok. Durumunuza kimlerin baktığını görüntülemek için yayınladığınız durumu açın ve ekranı yukarıya kaydırın. Burada durumunuzu kimlerin gördüğünü görme tarihine göre sıralanmış şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ancak, Whatsapp durumunuza kimin kaç kere baktığını göstermiyor. Yalnızca ilk baktığında durumunuzun görüntülendiğini size gösteriyor. Bir kişinin bir kere baktığını ya da birden fazla baktığını gösteren bir özellik olmadığından dolayı, Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı görmek mümkün olmuyor. Bu özelliği sunduğunu iddia eden birçok program bulunsa da, böyle bir özelliğin sunulması şu anda mümkün değildir. Bu programları kesinlikle indirmenizi tavsiye etmiyoruz. Özellikle APK dosyası olarak sunulan uygulamaların birçoğu zararlı yazılım içermektedir. Verilerinizin güvende olması için Whatsapp’ın orijinal uygulamasından başka bir uygulama kullanmanızı tavsiye etmeyiz.

Kısa bir özet geçecek olursak, Whatsapp’ta durumunuza kimlerin hangi saatte baktığını görmeniz mümkün ancak birden fazla bakılıp bakılmadığını anlamanız mümkün değil. Bu nedenle kaç kere bakıldığını da öğrenemezsiniz.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Bakıldığını Anlamak Mümkün mü?

Ne yazık ki Whatsapp’ta bir kişinin durumuna kaç kere baktığını anlamanız mümkün değil. Yalnızca görüp görmediğini anlayabilirsiniz. Whatsapp bir duruma kaç kere bakıldığını kayıt etmiyor, dolayısıyla bir kişinin bir duruma kaç kez baktığı da anlaşılamıyor. Sadece görüp görmediğini ve ilk kez hangi saatte gördüğünü görebilirsiniz. Bunun dışında bir bilgiye ulaşmak ne yazık ki mümkün olmuyor.

Size bu bilgileri verebileceğini vaat eden birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalara güvenip indirmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü bunun bilinmesi pek de mümkün değildir. Uygulamalar zararlı olabilir ve verilerinize üçüncü kişiler erişebilir. Bu nedenle, Whatsapp’ın kendi uygulaması dışında bir uygulama kullanmanızı tavsiye etmeyiz.

Whatsapp Durumuma Bakanları Nasıl Görürüm?

Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı görmek mümkün olmuyor ancak kimin baktığını görmeniz mümkün. Whatsapp’ın kendi sunmuş olduğu özellik sayesinde durumunuza kimin hangi saatte baktığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bunu yapmak için “Güncellemeler” sayfasına girip, kendi durumunuzu açın. Ekranı yukarı kaydırarak görüntüleyenler kısmını açın. Bu kısımda, durumunuzu kimin hangi saatte gördüğünü görebilirsiniz. Durumunuzu görüntüleyen kişiler burada görüntüleme saatine göre sıralanacaktır. Durumunuzu gören herkesi buradan görebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı sorusunu yanıtladık. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Ayrıca eklemek istediğiniz bir bilgi olursa yine yorumlar kısmından ekleme yapabilirsiniz. Böylece diğer ziyaretçilerimiz de yazdığınız yorumdan faydalanabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir