1. Anasayfa
 2. Dedikodu

TikTok Nia Kurbanova Kimdir? Nia Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok Nia Kurbanova Kimdir? Nia Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medyada son zamanlarda gündem olan TikTok Nia Kurbanova kimdir? Nia sevgilisi? Nia nereli? boyu, kilosu, kaç yaşında, eski hali, sevgilisi, aldattı mı? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımızda sizler için bu soruların cevaplarını paylaşacağız. Nia Kurbanova’nın hayat hikayesi sizlerle. İşte detaylar…

TikTok Nia Kurbanova Kimdir?

Sosyal medyada Nia olarak bildiğimiz Nia kimdir? Nia, aslen Gürcistan vatandaşıdır. Ortaokul mezunudur. Üniversiteye maddi zorluklar sebebiyle gidememiş ve dikişçilik mesleği ile uğraşmıştır. Hayatı zorluklar içerisinde geçmiştir. Dikişçilik mesleği yaparak geçimini sağlıyordu. Bu şekilde hayatını idame ettiriyordu. Arada sırada can sıkıntısından TikTok platformuna videolar atıyordu. Fakat istediği izlenme sayılarına ulaşamıyordu.

Zor bir çocukluk geçiren Nia Kurbanova, maddi sıkıntılar sebebiyle üniversiteye gidememiştir. Hayatını idame ettirebilmek için dikişçilik ile uğraşmıştır. TikTok platformuna can sıkıntısından videolar atmaya başlamıştır. Uzun bir süre bu şekilde devam etmiştir. Bir süre sonra videoları tutmaya başlamıştır. İzlenme sayıları artıyor ve takipçi gelmeye başlamıştır. Nia, bunun üzerine TikTok platformuna daha ağırlık vermeye karar vermiştir.

TikTok platformunda attığı videolar ile izlenmeye ve takipçi sayısı artmaya başlamıştı. Bu yükseliş Nia’nın çok hoşuna gitmişti. Bu yükselişini devam ettirebilmek için TikTok platformuna daha fazla zaman ayırmaya ve daha fazla video yüklemeye başladı. Takipçi sayısı her geçen gün daha da arttı. Canlı yayınlar açarak gelir elde etmeye başladı. TikTok fenomenler ile canlı yayınlar açarak karşılıklı etkileşim sağladır. Bu şekilde daha hızı büyüme sağladılar. Bu canlı yayınlardan birinde Furkan ile tanıştılar. Bu tanışma daha sonra bu ikiliyi evliliğe kadar götürecekti.

Canlı yayınlar açan Nia Kurbanova, yayınlarını Furkan Ağluç ile ortak yapmaya başlamıştı. Bu şekilde uzun bir süre ortak yayın yaptılar. Takipçileri her geçen gün ikiliyi daha fazla shipliyor ve sevgili olmalarını istiyordu. İnsanlar bu ikiliyi çok sevmişti. Bu sayede takipçileri milyonu geçmişti. Bu yayınlar sonucunda ikili birbirini daha fazla tanımış ve birbirlerinden hoşlanmaya başlamıştır. Daha sonra birbirlerine açılarak sevgili olmuşlardır. Sevgili olduklarını tüm TikTok camiasına açıklamışlardır. Takipçileri bu duruma çok sevinmiş ve olumlu yorumlar yapmışladır. Bunun üzerine Furkan ve Nia’nın sevgililik dönemi başlamış oldu.

Uzun bir sevgililik dönemi sonrası Furkan, doğum gününde Nia’ya evlenme teklifi etmiştir. Nia’da evlenme teklifini kabul ederek evliliğe doğru yola çıkmış oldular. Bu olaylar olurken TikTok takipçileri ve izlenme sayıları aşırı derecede artmıştır. Peki, ortalamanın çok üstünde oynayan Nia, TikTok platformundan ne kadar kazanıyor? İşte detaylar…

tiktok Nia Kurbanova kimdir

Nia Ne Kadar Kazanıyor?

Kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başarabilen Nia, milyon izlenmeler almaktadır. Takipçi sayısı ise her geçen gün daha da artmaktadır. Nia’nın kazancı ise sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bizde sizin için bu kazancı hesapladık. Buyrun, bakalım.

Sosyal medyayı kasıp kavuran Nia, TikTok’tan ne kadar kazanıyor? TikTok platformuna herkesin bildiği üzere canlı yayınlara atılan bağışlar ile para kazanılıyor. Furkan ve Nia’nın aldatma olaylarından sonra ikilinin izlenmeleri oldukça yükselmiştir. Nia TikTok platformundan aylık olarak en az 150 bin- 200 bin TL arası para kazanmaktadır. Veriler tahmindir, kesin değildir. Hesaplamamız izleyici sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

Bugünkü yazımız da TikTok Nia Kurbanova kimdir? Nia nerelidir? Nia aylık kazancı? Nia ne kadar kazanıyor? Nia aldattı mı? Nia evlendi mi? Nia kaç yaşında? Nia eski hali sorularının cevaplarını sizler için araştırdık. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtirseniz çok mutlu oluruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir